Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Boste gledali olimpijske igre?

Boste gledali olimpijske igre?

Jaz se še vedno kot otrok veselim olimpijskih iger (tistega vzdušja), čeprav zadnja leta skorajda ne utegnem sedeti pred televizorjem.

Kljub čudnim uram, da bom lahko gledala plavanje (ful navijam za Phelpsa), nekaj malega atletike, vsaj finale v košarki, nogometu in vaterpolu. Za kaj več bo pa verjetno zmanjkalo časa.

Pa vi?

Ne. Pa sem jih vcasih. Sedaj je primat prevzel gospod nogomet. SP in EP je cas, ko se svet ustavi.

OI pa so v zadnjih desetletjih z uvajanjem brezveznih novih sportov, dopingov – predvsem pa nekaj profesionalnih sportnikov, ki ze iger sploh ne udelezujejo izgubile svoj pomen.

Kot otrok sem jih pa rad gledal, ja.

Ne bom gledala, bom pa spremljala.

Šport me tukaj ne zanima sploh, me pa zanima vsa svinjarija zraka, vode in morja, komarjev in kriminala ter vsa brazilska šlamparija, ki bo spremljala te olimpijske igre na napačnem kraju in napačnem koncu sveta.

nova
Uredništvo priporoča

Mogoče kakšno tekmo, če bodo sploh prenašali kar me zanima in če bom takrat ravno doma.
Zanimajo me pa kajak na divjih vodah – slalom,, gorsko kolesarjenje, jadranje in mogoče še lokostrelstvo.

VSE TO BOŠ GLEDALA, ROKOMET PA, KI JE EN IN EDINI SLOVENSKI EKIPNI PREDSTAVNIK (že tretjič na OI!) PA NE BOŠ????????

Otvoritev obvezno! To vedno gledamo in vedno smo navdušeni!
Tekme kakor katero, ker je le kar časovni zamik, ampak novice z OI pa spremljamo obvezno!
Rokomet se bomo pa potrudili trudili gledat vse naše tekme!

Gledala bom, kar se bo dalo, se pravi ob kakih človeških urah, do max. 23. ure, no malo dlje, če bo res kaj izredno zanimivega. Nisem še nič gledala, kdaj bo kaj, bom sproti videla.

Jaz bom spremljala. Všeč mi je popoldansko/večerni termin.
Je pa res žalostno, da se organizatorji niso mogli (skoraj nič) potrudit.

Saj ni taka huda razlika v času, 5 ur, tisto kar se bo dogajalo ob 20, 21 po brazilskem času, bo pri nas ob 1 in 2, malo pozno, ampak tega tudi ni tako zelo veliko, tam do polnoči se bo pa dalo spremljat.


4 leta (minus en mesec) ni bilo (letnih) OI … niti na TV, niti v paralelnem svetu ☺


4 leta (minus en mesec) ni bilo (letnih) OI … niti na TV, niti v paralelnem svetu ☺[/quote]

Mi je prav zabavno, ko nekdo pametuje, da izpade ful pameten in še bolj zato, da nekoga potlači in pohodi, izpade pa sam velik bedak! LOL 😀

Če bi bral/a dejansko sporočilo, bi tako kot vsi mi razumel/a, ker pa je seveda pri bedakih pametovalcih prvi cilj nekoga pohodit, ne bereš oziroma prebereš samo tisto, kar hočeš slišat!

ZADNJA LETA NE SEDI PRED TELEVIZORJEM, NITI ZA OI, NITI EVROVIZIJO, NITI ŠPANSKO AL SLOVENSKO LIMONADO, KMETIJO IN KAJ VEM KAJ ŠE VSE – NIČ NE GLEDA ZADNJA LETA NA TV.
Bo zdaj šlo ali moramo začeti risat, da bose bedaki pametovalci razumeli?


4 leta (minus en mesec) ni bilo (letnih) OI … niti na TV, niti v paralelnem svetu ☺[/quote]

Mi je prav zabavno, ko nekdo pametuje, da izpade ful pameten in še bolj zato, da nekoga potlači in pohodi, izpade pa sam velik bedak! LOL 😀

Če bi bral/a dejansko sporočilo, bi tako kot vsi mi razumel/a, ker pa je seveda pri bedakih pametovalcih prvi cilj nekoga pohodit, ne bereš oziroma prebereš samo tisto, kar hočeš slišat!

ZADNJA LETA NE SEDI PRED TELEVIZORJEM, NITI ZA OI, NITI EVROVIZIJO, NITI ŠPANSKO AL SLOVENSKO LIMONADO, KMETIJO IN KAJ VEM KAJ ŠE VSE – NIČ NE GLEDA ZADNJA LETA NA TV.
Bo zdaj šlo ali moramo začeti risat, da bose bedaki pametovalci razumeli?[/quote]

temica je o gledanji OI -celo naslov ima tak ☺ te pa so na 4 leta ☺ … bo sedaj šlo??

Mi je prav zabavno, ko nekdo pametuje, da izpade ful pameten in še bolj zato, da nekoga potlači in pohodi, izpade pa sam velik bedak! LOL 😀

Če bi bral/a dejansko sporočilo, bi tako kot vsi mi razumel/a, ker pa je seveda pri bedakih pametovalcih prvi cilj nekoga pohodit, ne bereš oziroma prebereš samo tisto, kar hočeš slišat!

ZADNJA LETA NE SEDI PRED TELEVIZORJEM, NITI ZA OI, NITI EVROVIZIJO, NITI ŠPANSKO AL SLOVENSKO LIMONADO, KMETIJO IN KAJ VEM KAJ ŠE VSE – NIČ NE GLEDA ZADNJA LETA NA TV.
Bo zdaj šlo ali moramo začeti risat, da bose bedaki pametovalci razumeli?[/quote]

temica je o gledanji OI -celo naslov ima tak ☺ te pa so na 4 leta ☺ … bo sedaj šlo??[/quote]

No, saj se mi je zdelo, da bo treba risat…
Upam, da večkrat dnevno moliš zase, vključi v molitev še uporabnost možganov!

temica je o gledanji OI -celo naslov ima tak ☺ te pa so na 4 leta ☺ … bo sedaj šlo??[/quote]

No, saj se mi je zdelo, da bo treba risat…
Upam, da večkrat dnevno moliš zase, vključi v molitev še uporabnost možganov![/quote]
klinc … če ne gre pač ne gre ☺
sej ti, če želiš kaj povedati, kar natipkaj ☺

New Report

Close