Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Kje najdete v se te super lepe in poceni apartmaje tik ob morju?

Default avatar
A lahko kdo prilepi kak link do kakega apartmaja super lepo zrihtanega, s klimo, wifijem, za 4 osebe, stane pa 40 evrov v glavni sezoni je tik ob morju? Pa da to ni neka vukojebina, od koder se v trgovino voziš uro in pol... Stalno namreč pišete o takih apartmajih, ampak jaz takega v ponudbi še nisem videla.
Default avatar
Ta prava mona, ki seveda zgleda mlajša kot njena hči, ima veze na Hrvaškem in zgradijo cel zaliv s privat plažo posebej zanjo, ne samo apartma.
Default avatar
Za 40 v sezoni mogoce res ni. Med 50 in 70 pa ze najdes kaj zelo spodobnega. Ampak to moras iskati najkasneje spomladi, ker pac hitro gre.
Default avatar
nesposobna iskalka je napisal/a:
Na FB se priključi skupini: Zahtevajte dopust po vaših željah!
Najdeš vse mogoče.
Default avatar
Ne mi govorit: se najde vse mogoče, moraš iskat dovolj zgodaj, itd. Dajte linke, drugače je vse skupaj samo nakladanje.
Default avatar
privat kampi v Sukošanu, lastniki imajo tudi poceni apartmaje ali sobe ... guglaj!
Default avatar
na primer je napisal/a:

Link prosim do konkretnega super lepega in poceni apartmaja.
Default avatar
na primer je napisal/a:

http://www.avtokampi.si/kamp/2/344/Brajde/

Misliš ta beden kamp s še bolj bedno plažo oz. plaže sploh ni?
Default avatar
Odvisno kaj je za nekoga naj. Nekateri so vajeni bolj skromnosti in jim je vse naj. Enako pri hotelih. Za hotel ki je bil meni neko cisto povprecje, je sodelavka ki hotelov ni vajena, razlagala v kaksnem super hotelu je bila.
Default avatar
Odvisno kaj je za nekoga naj. Nekateri so vajeni bolj skromnosti in jim je vse naj. Enako pri hotelih. Za hotel ki je bil meni neko cisto povprecje, je sodelavka ki hotelov ni vajena, razlagala v kaksnem super hotelu je bila.
Default avatar
V Dalmaciji na otokih najdeš kar nekaj apartmajev, ki so tik ob morju in poceni, res pa je, da je oprema malo starejša in ni wi-fija. Ne da se mi zdaj iskat linkov, poguglaj malo, airbnb in podobne strani, najdeš čuda. Ja, rezervacije pa v januarju ali vsaj do konca marca. Mi smo sicer imeli vedno srečo, da smo našli tik pred zdajci, ker te zgodnje rezervacije vedno kdo odpove, ampak smo bili tud z datumi in časom bivanja prilagodljivi.
Default avatar
nesposobna iskalka je napisal/a:
Za 40 bi tudi jaz rada našla:) Sem pa za 65. Ampak preko agencije stane 80 eur/dan. Navadno iščem prek vseh mogočih strani, potem pa poskušam najti direkten kontakt oz. privat stran.
Default avatar
saj se hecaš je napisal/a:
gre za nizko ceno, to bi pa avtorica rada, a ne?

no, tega kampa sicer ne poznam, je pa jih več, plaže so na obeh straneh polotoka, vse je blizu ... če na eni strani piha, je na drugi ziher lepo

pa mestece je tudi krasno, najdejo se tu različni ljudje in turisti :)
Default avatar
na primer je napisal/a:
Poceni, ampak lepo urejen apartma - tako kot se mnogi tu hvalijo, da najdejo. jaz npr. tudi ne najdem takega apartmaja.

Plaže v Sukošanu so pa brezvezne. Kdo sploh hodi tja na morje?
Default avatar
linke prosim je napisal/a:
Pa Išči si sama in nehaj težit.
Default avatar
Toliko odgovorov, pa še nobenega linka. Tipično. Mone se vedno izmikajo dokazovanju lastnega hvalisanja in fantaziranja.
Default avatar
itak jasno je napisal/a:

Kaj pa tebe tako skrbi kje kdo dopustuje in koliko odšteje za to? Si ti ne moreš nič privoščit? Zakaj bi ti kdo kaj moral dokazovati? Težko ti kdo napopa link do ponudbe iz januarja, a ne? Cene zdaj so neprimerljive.
Dopust sem preživela v mobilni hiški, kjer bivanje trenutno stane 200 evrov na noč. Ko sem rezervirala pol leta nazaj, je bila cena te iste hiške skoraj polovico nižja. Podobno je s cenami apartmajev. Od aprila naprej so šle cene pošteno navzgor.
Default avatar
Ma daj ne seri! Cene kampa so januarja popolnoma enake kot na višku sezone in znane vse vnaprej. Ne more se kar vsak zmišljevati po svoje, kam pa pridejo. Cenik dajo ven na začetku sezone in velja.
Tudi jaz trdim, da gre za nakladanje - ja, se najde poceni apartmaje s predpotopno opremo tik ob morju, ampak po navadi na ubibože lokacijah. Kamor nihče noče. Takoj ko je dobra lokacija, urejeni kraji, gredo cene v nebo. Zadnji mesec sem pregledala ponudbe, ni da ni, poceni apartmaja na neki normalni lokaciji NI!
Seveda pa nekaterim ustreza, da so v vukojebini in ti potem prodajajo bučke o super poceni apartmajih. Saj so poceni in tudi božanski so lahko, ampak v taki okolici, da te srat pritisne. Za primer si oglej recimo Sevid. Najdeš apartmaje ni da ni, vse "ob morju", ampak nikakve plaže in sama ciganija. Isto Sukošan - se ne bi tja vrnila niti v sanjah. In zato so tudi apartmaji tam poceni.
Normalna lokacija, lep apartma za štiri osebe, tik ob plaži, sredi civilizacije, da imaš vse blizu - ravno dobila ponudbo za naslednje leto - 95 evrov. Take so cene. Ne mi o polovičnih cenah, če rezerviraš januarja. To so bučke.
Default avatar
Evo ravno sem se vrnil iz Dalmacije.Nobene rezervacije,nobenega interneta,čisto na blef smo šli dol,kot vsako leto.Našli lepo lokacijo in ugodno ceno.Tko da mora bit človek malo iznajdljiv in operativen na terenu...sigorno se zmeraj najde kak frej apartma...Lep dopust ti želim!
Default avatar
kldofsš je napisal/a:
Za predsezonske dopuste tvoja ozkogledna glava se ni slišala? Popust na zgodbo prijavo?

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net