Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek S kakšno tehniko do orgazma pri ženski?

S kakšno tehniko do orgazma pri ženski?

Kaj od tega deluje, da doživiš ORGAZEM

….nič fu*kat!

Odvisno od prepričanja. Belo, gradbeno….

Mende da se je ena znana mona kar po celem dvorišču vozila s temle: https://www.google.si/search?q=nabijalka+ro{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}8Dna&rlz=1C1TEUA_enSI539SI539&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiwg47L4pjOAhVHxRQKHdvkBdkQ_AUICCgB&biw=1777&bih=847&dpr=0.9#imgrc=TvpflBkm8ED5CM{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}3A

Ampak jaz ne verjamem!


Vem za eno, ki ji je prihajalo na šaltheblu. Vsako tele ima svoje…


Vem za eno, ki ji je prihajalo na šaltheblu. Vsako tele ima svoje…[/quote]

ženska ki jo zelo cenim mi je pred časom pripovedovala kako neki gradbinci spravljajo orodje v njihovo garažo. Med tem orodjem je tudi: https://www.google.si/search?q=vibrator+za+beton&nord=1&biw=1777&bih=847&site=webhp&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwichNOC55jOAhWFaRQKHUBXCUoQ_AUIBigB&dpr=0.9#imgrc=paI1wuuDaOASAM{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}3A

Pa sem rekla ja skoristi ane, daj na pojslo pušter čez pa gasa…

Že dolg ni poklicala…;(((

Sorry ampak tile na MON-u pa ženske pač ne bodo nikol do orgazma spravli….


Vem za eno, ki ji je prihajalo na šaltheblu. Vsako tele ima svoje…[/quote]

ženska ki jo zelo cenim mi je pred časom pripovedovala kako neki gradbinci spravljajo orodje v njihovo garažo. Med tem orodjem je tudi: https://www.google.si/search?q=vibrator+za+beton&nord=1&biw=1777&bih=847&site=webhp&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwichNOC55jOAhWFaRQKHUBXCUoQ_AUIBigB&dpr=0.9#imgrc=paI1wuuDaOASAM{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}3A

Pa sem rekla ja skoristi ane, daj na pojslo pušter čez pa gasa…

Že dolg ni poklicala…;((([/quote]
O ti luba marija:-)))) po temle mora pa na optiko, Saj ji bo končnike znucalo:-)))

Prvič kot prvič mora ženska biti ZA,biti sproščena,odprta,…Ženske ki imajo težave same z sabo,depresivne,pod stresom,… ne doživijo orgazma.

Imel sem punco,ki nikoli pred mano ni doživela orgazma,pri najinem prvem sexu se ji je začelo vrtet v glavi (kasneje mi je rekla,da kot da bi se gugala na postelji,zguba ravnotežja,…),pred prihodom orgazma pa se je vstrašila in želela prenehat sexat,ampak se je prepustila odnosu in ko je doživela orgazem,je drugega takoj po kaki minuti in tretjega,…7 orgazmov v manj kot 5 minutah je doživela,ko sva nehala,ni mogla k sebi prit,ni se mogla obrnit na postelji,počutila se je kot da bi bila pijana,zadeta,…

V glavnem obadva odprta,sproščena,rada se imeti,obadva biti za,dotikanje,draženje,rahlo “zajebavanje” pred orgazmom,narahlo prodiranje jih totalno obnori,celo ko nehaš,…

Res je. 🙂 Fantje, poslušajte ga.

ženska ki jo zelo cenim mi je pred časom pripovedovala kako neki gradbinci spravljajo orodje v njihovo garažo. Med tem orodjem je tudi: https://www.google.si/search?q=vibrator+za+beton&nord=1&biw=1777&bih=847&site=webhp&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwichNOC55jOAhWFaRQKHUBXCUoQ_AUIBigB&dpr=0.9#imgrc=paI1wuuDaOASAM{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}3A

Pa sem rekla ja skoristi ane, daj na pojslo pušter čez pa gasa…

Že dolg ni poklicala…;((([/quote]
O ti luba marija:-)))) po temle mora pa na optiko, Saj ji bo končnike znucalo:-)))[/quote]

Ampak to sva se čist res menile…;) Ne vem kaj naj naredim, ne upam niti poklicat… al bo kak račun za menjavo končnikov za plačat, al pa sploh rel dvignila ne bo ker je blažena…

Res je. 🙂 Fantje, poslušajte ga.[/quote]

Joj kero nakladanje! Potrebuje se le aparat za merjenje žmohtnosti.


Ce bi zezal mene tik preden mi pride ti utrgam glavo 😉

Res je. 🙂 Fantje, poslušajte ga.[/quote]

Joj kero nakladanje! Potrebuje se le aparat za merjenje žmohtnosti.[/quote]

Vem, da se hecaš, ampak še enkrat vsem fantom in moškim: poslušajte ga :)!

Res je. 🙂 Fantje, poslušajte ga.[/quote]

Joj kero nakladanje! Potrebuje se le aparat za merjenje žmohtnosti.[/quote]

ni nakladanje! pa predigra je njegovo pomivanje posode …meni se trga, ko ga vidim, kako hiti


Ce bi zezal mene tik preden mi pride ti utrgam glavo ;)[/quote]
To ni zezanje, temu bi lahko rekel tudi nakladanje na ogenj. Če dobro zakuriš… lahko dolgo gasiš.
:-))


Ce bi zezal mene tik preden mi pride ti utrgam glavo ;)[/quote]

Odlašanje užitka: ko se čez dva dni sprašuješ, kaj točno se je sploh zgodilo, se počasi zaveš sama sebe in ugotoviš, da si v službi in da to ni ne čas, ne prostor za kakšne globje analize preteklih dogodkov 😉


Ce bi zezal mene tik preden mi pride ti utrgam glavo ;)[/quote]
To ni zezanje, temu bi lahko rekel tudi nakladanje na ogenj. Če dobro zakuriš… lahko dolgo gasiš.
:-))[/quote]

Ja, nakladanje na ogenj! Dobra 🙂

Joj kero nakladanje! Potrebuje se le aparat za merjenje žmohtnosti.[/quote]

Vem, da se hecaš, ampak še enkrat vsem fantom in moškim: poslušajte ga :)![/quote]

Seveda se hecam;))) na račun bebca iz ene druge teme. Ma pa tale poba kar prav, v pravo smer se razvija, le še vaje mu manjka oz izkušenj.

Ko bo znal žensko ljubit, ta sploh orgazmirat ne bo mogla nehat. Seks tukaj igra povsem postransko vlogo.

Da je temu res tako, je nedavno v temi če bi zadeli 89 mio ena mona izdala… Babše sam spomniš na njenga dedca, že mokri… Srečna ona;)))

Meni je ta tema zanimiva zato, ker lepo pokaže kako večina ne doumete razlike med seksom in ljubljenjem. (niste sposobni iz trgovine brez lučke, da bi doma dobili celo planico)

Vem, da se hecaš, ampak še enkrat vsem fantom in moškim: poslušajte ga :)![/quote]

Seveda se hecam;))) na račun bebca iz ene druge teme. Ma pa tale poba kar prav, v pravo smer se razvija, le še vaje mu manjka oz izkušenj.

Ko bo znal žensko ljubit, ta sploh orgazmirat ne bo mogla nehat. Seks tukaj igra povsem postransko vlogo.

Da je temu res tako, je nedavno v temi če bi zadeli 89 mio ena mona izdala… Babše sam spomniš na njenga dedca, že mokri… Srečna ona;)))

Meni je ta tema zanimiva zato, ker lepo pokaže kako večina ne doumete razlike med seksom in ljubljenjem. (niste sposobni iz trgovine brez lučke, da bi doma dobili celo planico)[/quote]

Se strinjam, da seks postane postranska vloga…ampak na začetku je pa tak, kot je ta, glavni zadetek na tomboli. V fimu / pravljici / naših fantazijah potem ta odnos zraste do nekaj lepšega, večjega, ko je seks super, ampak nikakor najbolj pomembna stvar. Še vedno pa pomembna!

Dojamemo, dojemamo, smo dojeli, brez skrbi. Ampak v tej temi je govor o orgazmu, da te razbije na 10000 drobnih delcev, iz katerih se potem sestavljaš nazaj :), zato moj komentar.
Fant / moški ima ves potencial, da postane superman (zanalašč z malo začetnico, ker ne mislim na Supermana). Saj se razumemo.
Ko bo srečal pravo, bo tista punca / ženska zelo zadovoljna hodila naokrog ;)))

Za tiste ki jim je edina vrednost njihovo telo. Fant se še uči, in nekoč takih sploh pogledal ne bo, kaj šele povohal.

Resnica je ravno obratna; da neka rastlina recimo jagoda da obilen in sladek plod, mora dolgo zoreti. tako je tudi z žensko ki se zna ljubit. Ona ne prodaja v naprej svojega telesa(zaljubljena trguje), temveč ga podari moškemu, ko se počuti ljubljeno (izmenjuje) Tukaj je keč vseh težav v odnosih, ker ljudje večinoma ne razumejo, da zaljubljenost(v drugega) nima popolnoma nič skupnega z ljubeznijo(do sebe).

To je kot bi npr mandolino bral, ki ne doume, da ji je v bistvu kamen omogočil, da je ona lahko utrgala plod na jagodi, ki raste v njegovem zavetju. Ali pa npr njanja, ki misli, da če ljudi vika da je pa nenasilna oz kulturna…

Žal ne… oz se da bolje. Spolni orgazem se da doživeti tudi solo, in celo brez kakršne koli fizične dejavnosti-stimulacije.(zelo podobno kot pri mladostnikih ki spolno dozorijo- spontan orgazem) Ampak za to mora človek imeti zdravo telo, pospravljen razum in umirjena čustva. Predvsem pa čisto dušo. Posleddice tovrstnega orgazma(lahko tudi v dvoje) niso sestavljanje 10000 koščkov, ker energija nikamor ne odteče, temveč se le pretoči-izmenja. Zadeva je tako subtilna, da moški lahko brez problema kontrolira izliv kljub temu, da je doživel orgazem.;)

Če vaju zanima, lahko začneta z tantro in nadaljujeta v nedogled. Na silo ne gre nič, začeti pa je treba pri gornjih pogojih. Dolgo zorenje jagode pa pomeni pozdraviti se od pohlepa, jeze, skrbi, žalosti in razočaranja= čista/zdrava duša.

Za tiste ki jim je edina vrednost njihovo telo. Fant se še uči, in nekoč takih sploh pogledal ne bo, kaj šele povohal.

Resnica je ravno obratna; da neka rastlina recimo jagoda da obilen in sladek plod, mora dolgo zoreti. tako je tudi z žensko ki se zna ljubit. Ona ne prodaja v naprej svojega telesa(zaljubljena trguje), temveč ga podari moškemu, ko se počuti ljubljeno (izmenjuje) Tukaj je keč vseh težav v odnosih, ker ljudje večinoma ne razumejo, da zaljubljenost(v drugega) nima popolnoma nič skupnega z ljubeznijo(do sebe).

To je kot bi npr mandolino bral, ki ne doume, da ji je v bistvu kamen omogočil, da je ona lahko utrgala plod na jagodi, ki raste v njegovem zavetju. Ali pa npr njanja, ki misli, da če ljudi vika da je pa nenasilna oz kulturna…

Žal ne… oz se da bolje. Spolni orgazem se da doživeti tudi solo, in celo brez kakršne koli fizične dejavnosti-stimulacije.(zelo podobno kot pri mladostnikih ki spolno dozorijo- spontan orgazem) Ampak za to mora človek imeti zdravo telo, pospravljen razum in umirjena čustva. Predvsem pa čisto dušo. Posleddice tovrstnega orgazma(lahko tudi v dvoje) niso sestavljanje 10000 koščkov, ker energija nikamor ne odteče, temveč se le pretoči-izmenja. Zadeva je tako subtilna, da moški lahko brez problema kontrolira izliv kljub temu, da je doživel orgazem.;)

Če vaju zanima, lahko začneta z tantro in nadaljujeta v nedogled. Na silo ne gre nič, začeti pa je treba pri gornjih pogojih. Dolgo zorenje jagode pa pomeni pozdraviti se od pohlepa, jeze, skrbi, žalosti in razočaranja= čista/zdrava duša.[/quote]

Nekaj te muči, ne vem točno kaj, pa tudi ne mislim raziskovati.

Tema je o orgazmu.
Fant, ki sem ga citirala, je na zelo dobri poti.
Meni ne rabiš pridige pisat, poznam sebe, svoje telo, znam oceniti moškega, meni nič ne manjka.
Malce “prestara” sem, da bi mi kdo pridigal o tantričnem seksu in podobnem :))), ostale, ki jih navajaš, ne poznam / nisem zasledila.
Ni treba naresti doktorske dizertacije iz vsake najmanjše stvari – to sem se pa naučila v življenju, in od takrat sem več kot zadovoljna. Tebi pa še manjka…

Sory…

Ne, v bistvu imam vsega preveč pa se pametno delam… glede fanta se pa strinjam.

Povsod sami kavsači, večina bab pa pri seksu ne doživi nikakršnega orgazma, kaj šele vaginalnega..

Si je tolu igračko umislila

[img]http://www.njuskalo.hr/image-w920x690/rucni-strojevi-alati/pikamer-veliki-slika-2862108.jpg[/img]

New Report

Close