Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Kamp ob Kolpi - kam?

Default avatar

Korošica22

Z možem bi v sredini avgusta šla kampirat (imava kombi - avtodom) nekam ob Kolpo.

Ker v tistih krajih še nisva bila, me zanima kaj priporočate. Šla bi v enega od kampov,
katerega?

Pomembno je edino, da je na parcelah senca in da ni preveč glasno in da je zadeva tik ob Kolpi.

Hvala za nasvet.
Default avatar

faagvegew

Mi smo bili v Kanu kamp Radenci ob Kolpi. Tik ob Kolpi, šli smo tudi na rafting in se kopali na jezu.
Prijazni, zrihtajo tudi zajtrk.
Default avatar

Jankoviči

Kamp jankovič. Tudi tik ob Kolpi. Lahko naročiš hrano in pijačo. Greš na rafting. Nam je bilo super.
Default avatar

Jankovič

Jankoviči je napisal/a:
Kamp jankovič. Tudi tik ob Kolpi. Lahko naročiš hrano in pijačo. Greš na rafting. Nam je bilo super.
Aja, tudi senca je in ni glasno.
Default avatar

stric gugl

Korošica22 je napisal/a:
Z možem bi v sredini avgusta šla kampirat (imava kombi - avtodom) nekam ob Kolpo.Ker v tistih krajih še nisva bila, me zanima kaj priporočate. Šla bi v enega od kampov,
katerega?Pomembno je edino, da je na parcelah senca in da ni preveč glasno in da je zadeva tik ob Kolpi.Hvala za nasvet.
A pri vas na Koroškem nese internet samo do MONa? Nč dlj? Tko, da bi odtipkala recimo Kolpa, pa bi dobila ene 1500 strani za pogledat! A tko ne gre? Ker striček gugl vse ve, pa na buking pogledaš, pa ceste najdeš pa kampe. A si vedno, ko gresta s tvojim kam, takole nesigurna in namesto strička gugla vprašaš mone?
Default avatar

Gost♥

Jankoviči je napisal/a:
Jankovič je capin!
Default avatar

Korošica22

stric gugl je napisal/a:
Korošica22 je napisal/a:
Z možem bi v sredini avgusta šla kampirat (imava kombi - avtodom) nekam ob Kolpo.Ker v tistih krajih še nisva bila, me zanima kaj priporočate. Šla bi v enega od kampov,
katerega?Pomembno je edino, da je na parcelah senca in da ni preveč glasno in da je zadeva tik ob Kolpi.Hvala za nasvet.
A pri vas na Koroškem nese internet samo do MONa? Nč dlj? Tko, da bi odtipkala recimo Kolpa, pa bi dobila ene 1500 strani za pogledat! A tko ne gre? Ker striček gugl vse ve, pa na buking pogledaš, pa ceste najdeš pa kampe. A si vedno, ko gresta s tvojim kam, takole nesigurna in namesto strička gugla vprašaš mone?

Hvala za prijazen odgovor. Google znam uporabljat, vendar mi veliko pomenijo informacije uporabnikov.

Tako sem Jankoviča že črtala - slabi komentarji povsod, tudi na Monu.
Default avatar

GOODLIFE

Mi hodimo ze leta v kamp Muhvic. Ima vse nasteto + prijaznost. Niti ga nocem prevec hvaliti, da ne bo prevec gnece:)
Default avatar

topato

Res je največ izveš takole od uporabnikov, so pa še drugi kampi ob Kolpi, Primostek, zelo lep kamp, smo že bili še ko so bile tam ene lesene hiške, sedaj jih ni več, zelo lep kamp Podzemelj vendar ne tako miren. Lepo šotorišče v Damlju, ker imate avtodom, ga postavite na parkirišče in hodite na kopanje ob Kolpo morda cca 100 do 200 m, ker ob reki se ne sme parkirat (vredno ogleda), kamp v Radencih zelo lepo morda bolj primerno za avtodome, no tole jaz obvladam povsod zadovoljna.
Default avatar

midva tudi

Midva greva tudi na Kolpo. Prosim, brez zgražanja in motečih izpadov.
Slika
Default avatar

Kamp ob kolpi

V vasi križevska vas ob Metliki imaš majhen kamp.Me samo,da je kamp v senci ampak tudi na plaži so ogromna drevesa.Skratka raj na zemlji.Voda čista topla in res prijetna
Default avatar

teta fani

Ob Kolpi je kar nekaj kempov, ki so si blizu. Predlagam ti, da greš pogledat in sama presodiš če ti je ok. Govoriti o meni in tišini pa je zelo težko ker ne veš kake sosedje dobiš.
Default avatar

Kolpa

A v Pakoštanih ni bilo v redu? Tale kombi je imel namreč kar nekaj občudovalcev.
Default avatar

midva tudi

Kolpa je napisal/a:
A v Pakoštanih ni bilo v redu? Tale kombi je imel namreč kar nekaj občudovalcev.
Super je bilo, samo prevroče. Sedaj se morava malce shladiti :))))))))))))))))

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net