Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nekdo je spremenil preteklost,očiten dokaz,stvar je ratala viralna na internetu.

Nekdo je spremenil preteklost,očiten dokaz,stvar je ratala viralna na internetu.

Se spomnite scene iz James Bonda Moonrakerja,kjer se na koncu Richard Kiel oziroma Jaws,mož z železnimi zobmi zaljubi v blondinko z dvema čopoma?

Scena,ki je bila smešna,poanta pa je bila ravno v tem,da je tudi ona imela železni zobni aparat.
Se pravi,ko se on nasmeji z železnimi zobmi in ona z železnim aparaton je to instantna povezava.
Vsi se je spomnimo,smešna scena.
Tudi opis na spletnih straneh je ostal enak le slika je druga.Da ima ženska,Dolly ji je ime,protezo,braces,zahnspangen..
No,kaj,če vam povem,da ta scena več ne obstaja?
Ko se ženska nasmeji več nima zobnega aparata.
Ker smo mislili,da je to nova izdaja za blu ray,smo šli gledat starejše dvd-je,scena je spremenjena.
Ženska več nima zobnega aparata.
Šli smo celo pogledat stare VHS kasete.
Enako,vse informacije so zbrisane,kot,da nikoli ni obtajala,a ljudje se spomnijo,po celem svetu se ljudje spomnijo te scene.
Vaš link
Ne samo to,pogooglajte VW logo.Zdaj ima na sredini črto.
Ford logo ima v črki F zdaj prašičji repek.
Forrest Gump,eden najbolj znanih rekov “Life is like a box of chocolates” je zdaj “Life was like a box of chocolates”.
C3PO iz star wars ima zdaj eno srebrno nogo,vedno je bil ves zlat.
Film The Rum Diaries z Johhny Deppom v tej realnosti ne obstaja,obstaja pa The Rum Diary.
Film The Candidate z Willom Ferrelom ne obstaja,obstaja pa The Campaign.
Pesem “its a beautiful day in the neighborhood” je zda “its a beautiful day in this neighborhood”.

Obstajata dve vrsti ljudi.Tisti,ki so to realnost vedno poznali in nimajo problema z njo in tisti
ki imamo drugačne spomine.
Nekaj se dogaja.
Fenomen se imenuje Mandela Efect.

Prosim, napiši več o tem.

Ne more, let mu je LSDja zmanjkalo.

nova
Uredništvo priporoča

Zakaj pa Mandela effect?

Realnosti pa niste poznali, ker Hollywoodska produkcija z njo nima nobene veze. Če se komu zazdi spremenit svoj lasten film, naj pa ga. Saj ima pravico do tega.

piše, da je to tudi na njegovi kopiji doma

Zanimivo. Na youtubu je na to temo veliko posnetkov.

piše, da je to tudi na njegovi kopiji doma[/quote]

Ne razumete, kaj mendela efekt sploh je. Gre za spomin, spremembo spomina, ki deluje na določen odstotek populacije (nikakor pa ne na vse). In v bistvu v dotičnem primeru se mandela efekt nanaša na to, da aparata sploh nikoli ni bilo (zato ga tudi ni na nobenem posnetku), le da se zdaj en kup ljudi kar naenkrat spominja, da aparat pa je bil, čeprav ga v resnici nikoli ni bilo. Meni ni to nič strašno nenavadnega, množične histerije so se dogajale od nekdaj …

Res je. pa tudi en kup posnetkov, ki opisujejo, zakaj je to v bistvu nateg.

iz vesolja se vidi da je zadeva fotoshopirana… kake bučke 🙂

Forrest Gumb v nikoli ni rekel “Life was like a box of chocolates..” vedno je bil IS.
Kennedy atentat,vedno so bili v avtomobilu 4 ljudi,zdaj jih je 6.
Ljudje po svetu so se učili,da imajo ZDA 52 držav,včasih 51,nikoli pa 50.

Živimo v navidezni realnosti,matrica igra test z nami.

Ni photoshop,kaj ti ni jasno,da zobnega aparata ni niti na google fotkah,na dvdjju in starih VHS kasetah.
Opis na spletnih straneh je še vedno ta,da ima ženska zobni aparat,braces,zahnspangen.
“Aus den Trümmern hilft ihm eine winzige blonde Frau mit Zöpfen, Dirndl, Zahnspange und sehr dicken Brillengläsern, und so breit hat sein Stahlgebiss noch nie gegrinst: Liebe auf den ersten Blick.”

“nachdem dieser in Rio seine winzigkleine, blonde, Zöpfchen, Nickelbrille und Zahnspange tragende Liebe namens Dolly trifft.”

“Dagegen empfindet man die Liebesgeschichte des “Beißers“ mit einer Zahnspange tragenden mädchenhafte Blondine eher als absurden Gag.”

“Die Romanze mit ihm und dem kleinen Mädchen mit Zahnspange war recht komisch.”

“Ich hab mich auch sehr amüsiert als er sich in diese kleine Frau mit der Dicken Brille und Zahnspange verliebt hat.”

“als der Beißer zu den Guten wechselte, weil er sich in eine Art Pippi Langstrumpf mit Zahnspange verguckt hatte.”

Če živimo v navidezni realnosti in matrica igra test z nami, me zanima, zakaj bi se igrala tako butast test :)? In kaj pravzaprav želi doseči s tem – da zapaničarimo? Da nam da namig, da je “nekaj” višjega tam, kar nas vodi? Nekako nima smisla, se mi zdi.
Je pa sicer zanimivo tole, da mislit.

OK, recimo, da je vse res.

Ampak, zakaj? Zakaj bi nekdo šel spreminjat tako nepomembne stvari?

Zakaj se to dogaja?
Glejte,nas se konstantno obravnava kot ovčke od osnovne šole,službe do smrti.
Zraven službe,družine,problemov(osebnih) in problemov v svetu,smo ljudje konstantno bombardirani z informacijami,v bistvu se naša pozornost konstantno preusmerja.
A dejstvo je,da so zdaj ti efekti spremminjanja časa in dogodkov ratali več kot očitni in jih tudi največji skeptiki berejo/gledajo z odprtimi ustmi.
Vse je resnično obenem pa ni.
Mogoče samo napaka v matrici,mogoče se ta svet ruši.
Dejstvo je,da tudi v svetu izredno hitro prihaja do vedno večjih trenj,
Bolj,ko se ljudje zavedajo,dvomijo,bolj se preusmerja pozornos(ne vem,samo teorija).
Tudi verzi v bibliji so se spremenili(sem ateist).
..and the lion shall lay down with the lamb…
Leva več ni zdaj je volk….and the wolf shall lay down with the lamb…
Če pogooglate ta rek ” and the lion shall lay down with the lamb”…90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} slik je še vedno istih.
Lev in ovčka…..
https://www.google.si/search?q=and+the+lion+shall+lay+down+with+the+lamb&client=firefox-b-ab&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi3itrxpJPOAhWHCsAKHZY7AeUQ_AUICCgB&biw=1920&bih=943

Zakaj test. Matrica je laž, matrica je je neka iluzorna realnost, v katero spada tudi bog in podobne kozlarije o nečem “višjem”, o nečem, kar nas (pardon, vas) vodi, v kateri živi en del ljudi, nikakor pa ne vsi. In to, kar se dogaja, se dogaja znotraj matrice, kjer je manipulacija itak 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} in 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} mogoča. Realnost je pa …

http://forum.presbeia-protoi.org/viewtopic.php?f=47&t=1752

Kdo se spomni filma Interview with A Vampire?
No zdaj je Interview with THE Vampire;the Vampire Chronicles.

Tudi na knjigah se je naslov spremenil iz A v THE.
Vaš link
Očiten dokaz,da se nekaj dogaja je,da vsi spremenjeni naslovi,ko ga vpišeš ti ga google surgerira.

V bistvu je to test, da se izločijo tisti, ki bodo spremembo opazili.
Lepo se pofočkajte, nč se bat, bodo prišli po vas.

nikoli ni mogel bit Interview with a vampire. to je slovnično nepravilno.

google pa sugerira popravek, ker ve, kje je več rezultatov

googlaj zrdavnik, pa ti bo popravil v zdravnik

Oboje je slovnično pravilno,a bil je With A Vampire.
Angleščino sem imel 5 na maturi.

Dr. Doolittle je zdaj Dolittle.
Ljudje pravijo,da se je naslov že 4krat spremenil,iz Doolittle v Dolittle pa spet v Doolittle in zdaj je spet Dolittle.
Vaš link

zato, ker ljudje mešajo s tem

http://www.doolittleraider.com/

Zakaj bi ljudje mešali z nečim,ki sploh ne vedo,da obstaja.
Nikoli slišal za to zadevo.

Mater! Da najdem tistega, ki to počne. Včeraj sem še imel dinar, danes ga ni več!

Queen-We are the champions,se zdaj konča brez Of the World.
Vaš link

Looney toons me je pa res vrgel s tira. še včeraj bi stavila visoke denarce, da se napiše toons in ne tunes. Sem pomislila, da gre za potegavščino in so spremenili nalašč. 🙂
Če napišem besedo looney, mi Google ponudi toons. Isto, če napišem interview – takoj ponudi with a vampire.

Ja tudi jaz sem pogruntal,da google še vedno ponuja drugačno različico,pri vseh naslovih,ki so spremenjeni.

Tudi znamke,recimo Proctor and Gamble je zdaj Procter and Gamble.
Ne me basta no….

New Report

Close