Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Svakinja se razmetava celo leto, zdaj pa ždi v hrvaškem kampu, mi mal stisnemo pa letimo na Fidži

Svakinja se razmetava celo leto, zdaj pa ždi v hrvaškem kampu, mi mal stisnemo pa letimo na Fidži

Jah tako to je. Pridna mravljica nosi na kup pa ima, škržat pa samo prepeva (cvili) pa ostane lačen. Svakinja si kupuje drage cunjice, sandalice, torbice, hodijo ven na večerjice, zdaj pa ždijo v bednem hrvaškem kampu. Mi pa malo stisnemo, kupimo samo tisto, kar res potrebujemo, kuhamo doma pa letimo na Fidži. Kdor zna ta ima fiju fiju :))))

Sori, ampak da celo leto stiskam zaradi enega dopusta? Ne, hvala. Izberem raje varjanto tvoje svakinje.

Koliko razumem sta ena in druga kar v glih, zgolj materialnost, fovšija in egoizem brez pameti in vrednot…

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................
nova
Uredništvo priporoča

Kaj pa tisti, ki stiskajo celo leto pa ne gredo na dopust niti v kamp na Hrvaško? Bodite hvaležni za to kar imate in če se morate ozirati na druge se dajte z namenom pomagati pomoči potrebnim.

Raje sem na Hrvaškem kot v Fidžiju ali karkoli je že to:

1. Bližina
2. Ista kultura, iste navade, ista družbena ureditev,
3. Podobni jezik
4. Varnost
5. Domači ljudje (Slovenci)
6. Cene v štacuni praktično iste kot v Sloveniji
7. Če bi bilo kaj narobe (karkoli – varnost, zdravje), si lahko takoj doma
8. Izjemno lepa obala, otoki, narava
9. Prijazni domačini (sam še ene slabe izkušnje nisem imel na Hrvaškem, je pa res, da sem izredno neproblematičen gost, prijazen, urejen, nekonfliken, nasmejan
10. Ker je večina Slovencev na Hrvaškem z avtomobili, lahko komot obiščeš tudi bližnje kraje, mesta.

In kaj potem, če si bila ti na Fidžiju? To si morala sedaj tukaj gor napisati? Verjetno si skupen problematičnosti in zategnjenosti, ki je verjetno kdaj tudi pripeljala v konflikte, in zato posplošuješ.

Imam dovolj denarja, pa grem raje v hrvaški kamp kot na tvoj Fidži, ki ga boš ti itak samo na Googlu gledala.

Poleti se ne hodi na Fiji, vas bo še kakšen ciklon odnesel.

Vsak ima svoje prioritete :))

Svakinja kupuje oblačila in si privošči čez leto, ampak nima nič, ti boš pa vse spičkala za dopust, si nič ne privoščiš čez leto, imaš pa vse? Sveta preproščina.

Fouš si svakinji. Ona ima dovolj denarja, da si privošči med lotom in še dopust po svojem okusi, ti greš pa kokr na Fiđi, ker je to kao kul.

Bedno.

Poleti se ne hodi na Fiji, vas bo še kakšen ciklon odnesel.[/quote]

Od kje ti pa ta informacija? Fiji je super čez poletje in takrat v resnici najbolj obiskan.

Se podpišem, svakinja ima raje cunjice in Poreč, ti potovanja v tople kraje, važno je, da bosta obe zadovoljni in spočiti po dopustu.

Ona ima na komot celo leto servirano in ji verjetno tudi v kampu ni nič hudega in uživa, vi pa cel let prazne lonce vrtite, da greste lahko na fiju fiju, pa potem še tam gledate, kako boste lonce vrtil? )))

Jaz sem tvoje sorte. Raje malo stisnem tu in tam, pa si potem privoščim neko dobro potovanje. Zelo me privlačijo eksotični kraji. Spomini so nekaj, kar nam nihče ne bo mogel vzeti.

Celo leto jeste polento, da greste nekam kao fensi. Siroteki, ki bi ardi bili gospoda. Svakinja, ki se ji posmehujete, pa si privošči in doma in na morju.

Zavist,posmehljivost,aroganca..zakaj ne bi kar ostali na Fidziju??

Vam povem, imam kar nekaj izkušenj na to temo:

če imaš npr. rad jadranje, na svetu ni lepšega morja, kot hrvaško jadransko.

Hrvaška je zakon!


Tole je itak provokacija na že 100 x predebatirano temo o Hrvaškem morju pa naj bo spet. Mogoče zna imeti Hrvaška kakšen lep, miren zaliv dostopen s čolnom, naguzvane kamnite ali prodnate plaže so pa podn. O ostali ponudbi pa je škoda zgubljat besede. Tudi jaz raje na tri leta v eksotiko kot vsako leto na Hrvaško. Ampak seveda stvar okusa in prioritet.

Hja… Leto ima za vse enako število dni. Vsak sam se pa odloči, kaj bo z njimi počel. Drkal na suho in se potem metal ven 10 dni ali pa vseh 365 preživel kolikor se da OK.

Seveda izberem kamp.
Kamp je zakon, pa ne mislit, da je poceni. No, jaz hodim v fkk in sploh ni poceni. Uživancija je pa 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.
Fiji? Sem gledala malo po googlu… mah.. ni zame. Tako kot tudi Havaji ne, pa ne vem kaj še vse… zakaj? Kaj je tam boljše? … kaj v čem je fora? Rada bi vedela, da vem kam it, če me kdaj zamika dopust malo drugače.


Kolikor razumem tole, sta na koncu leta obe lačni?

Avtorica, pa upam da vam bo tista sopara na Fidžiju odgovarjala, ker bo neznosno vroče.

Tudi v kampu se lahko ima zelo fino in…ona celo leto uživa…ti pa celo leto stiskaš, zato da enkrat na leto letiš na Fidži!!!

Tudi v kampu se lahko ima zelo fino in…ona celo leto uživa…ti pa celo leto stiskaš, zato da enkrat na leto letiš na Fidži!!![/quote]

Tudi jaz stiskam trenutno, ampak se greva za cel mesec potepat po avstraliji. Za to se splača malo stisnit. Za namočit se v morju skočim preko vikenda. Vsaka po svoje uživata. Imata pač različne prioritete. Saj tudi svakinja gre v kamp verjetno 2 x letno.

A vi boste 1 leto na fidžiju?

V bistvu je tako… svakinja si skozi celo leto privošči in dobro je, pa tudi v kampu zagotvo uživa, ker ji je prioriteta morje, sonce, stik z naravo, ne hrana v ruskem bifeju. Dobre hrane se naje skozi celo leto.
Pri tebi pa je kontra, škrtarite celo leot in si odtegujete od ust, da poletite nekam, kar je očitno itak za vaš budžet preserancija, ki je brez odrekanja ne zmorete.
Za ta denar bi si tekom leta lahko privoščila marsikaj.

Luksuzne počitnice so za tiste, ki živijo luksuz. Za vse ostale slaba tolažna, bežen okus nečesa, česar v resnici nimaš. Ostalih, recimo 351 dni na leto.

New Report

Close