Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sem vprašala moža, kaj si želi od življenja

Sem vprašala moža, kaj si želi od življenja

In je odgovoril, da si želi kolesarit in smučat.

Debata se je pa začela, kaj bi kdo naredil, če bi zadel 82 MIO EUR na loteriji.

:-((((((

Pol maš pa fajn dedca! Skromnost je lepa čednost;)

Ded je res skromen.
Jaz bi si zaželel kakšno mlado piz*do.

nova
Uredništvo priporoča


Jooj kolk več bi teb ostal…se popravljam kolk bi blo za otroke pol enkrat kasnej, ker zapravit se pa res ne sme.
Če ne želiš slišat odgovora po resnic, pač ne sprašuj.

Denar mu ne pomeni dosti. Raje ima notranje zadovoljstvo. Očitno se ne zna akademsko izražati, pa ti je po kmečko povedal.

Kaj bi pa ti s tem denarjem?

Meni se pa zdi tak super odgovor… js bi bila na vašem mestu kar ponosna, da imam takega moža, ki ceni kvaliteto življenja, karkoli že za njega to pomeni!

zaden 82 MIO EUR na loteriji pa ga boš mela ane…

O, ne, hvala, jaz sem že s svojim super zadovoljna, se pa 82mio € vseeno ne bi branila, če veste, kje jih prodajajo 😉

O, ne, hvala, jaz sem že s svojim super zadovoljna, se pa 82mio € vseeno ne bi branila, če veste, kje jih prodajajo ;)[/quote]

vem pa ne povem! Noo, razen če mi svojega odstopiš… Dil?

Zdaj počasi že smetimo temo, ampak si ne morem kaj, da ne bi odgovorila: ne, ne dam ga za noben denar 😀

sam ta tip ima pa res butasto babo … za te športe komot se porabi 5+ mio€/leto
jaz bi si kupil star avto … za 70M€ ☺ … pa sploh ne bi bil najdražji ☺

Sicer moje želje so tud kar zelo skromne. Ko bi se vrnila s potovanaja po svetu, bi živela res hm… sploh ne luksuzno 🙂 In tole me spominja na vbivšega ko sem ga vprašala kaj si želi v življenju (ker je mal zabluzil, pa sem mu hotla dat motivacijo…). Odgovor je bil tak, da mi je bilo takoj jasno, zakaj je taka zgiba… 😀 haha Zelo podoben temu gor, samo da tvojega moža razumem, z 82 milijoni v žepu ti drugega ni treba razmišljat :)))


od vsega razumem samo to, da je imel tip dobro taktiko, da se te je znebil brez dodatnih stroškov ☺

Zdaj počasi že smetimo temo, ampak si ne morem kaj, da ne bi odgovorila: ne, ne dam ga za noben denar :D[/quote]

Kakšen denar? Govora je o informaciji kje se kupi. Haloo, a misliš da bi jaz denar za rabljenga dedca zamenjala???

A vi sploh razumete avtorico?
Nima veze tu eurojackpot.
Tako sta prišla na debato, vprašala ga je, kaj si želi od življenja in on ji reče, da smučat in kolesarit.

Smučat in kolesarit?
Jako romantično.

Ženska želi slišat:
Želim se postarat ob tebi, se vsako jutro zbuditi pred teboj in te gledat, kako lepo spančkaš, spiti zjutraj s teboj kavo, te poljubiti, mogoče še en hiter seks pred službo, po službi greš ti na pilates, jaz na kolo, potem pa te peljem zvečer v kino in na večerjo, po večerji greva na en sprehod, najini roki sta združeni, v parku se usedeva na klopco, cartava, začneva s predigro, nato te ves potreben tebe odpeljem domov, kjer se v postelji strastno ljubim s teboj in ti šepetam, da mi pomeniš cel svet. Utrujena od orgazma zaspiš v mojem objemu, jaz pa pomislim, da je to to, kar si želim od življenja: TEBE, SREČNO, V SVOJEM OBJEMU.

Če so recimo smučarske karte malo dražje, a kolesarit pa sedaj ne more začeti?

Pa saj bi jaz tudi nekaj podobnega rekel; najbrž bi dodal še par drugih stvari, a odgovor bi bil precej blizu citiranemu. Je kaj narobe s tem?
Tisto kar zgoraj nekdo piše o življenju z NJO, crkljanju, pogovori, itd… se pa itak šteje kot predpogoj in ni relevantno za odgovor, saj za to ne potrebuješ vseh teh milijonov.

Zdaj počasi že smetimo temo, ampak si ne morem kaj, da ne bi odgovorila: ne, ne dam ga za noben denar :D[/quote]

Ne daš ga za 82 milijonov evrov?

Zdaj počasi že smetimo temo, ampak si ne morem kaj, da ne bi odgovorila: ne, ne dam ga za noben denar :D[/quote]

Ne daš ga za 82 milijonov evrov?[/quote]

Ne, pa se mi smejte, če se mi hočete 🙂

Ne daš ga za 82 milijonov evrov?[/quote]

Ne, pa se mi smejte, če se mi hočete :)[/quote]

to pa ne! v bistvu si napisala srhljivo resno izjavo.

Ja hvala, no, vsaj eden (ena), ki je razumel. Čeprav nisem čisto tako mislila, si pa blizu. Vprašala sem ga, kaj si želi od življenja, odgovoril je pa nekaj, za kar ne rabi ne mene ne otrok. Saj kolesari in smuča že zdaj, ima kolo v vrednosti manjšega avta, ni problem v tem. Ampak ob misli na 82 MIO EUR bi človek pomislil, da ne bo več hodil v službo, da bo počel kaj skupaj s svojo družino, ampak on očitno si želi samo teh dveh dejavnosti, ki ne vključujeta ne mene ne otrok. Se vprašam, zakaj je sploh poročen. Če ni bi bil, bi lahko še veliko več kolesaril in smučal, kot mu uspe zdaj.

Ah ja.

Preberi moj odgovor zgoraj; mogoče je tvoj mrož podoben… pa tega nekako ne razumeš.
Seveda pa ni nujno – mogoče je tako, kot zveni tvoje pisanje.

New Report

Close