Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek To se zgodi, če uporabljaš Pokemon Go med vožnjo

To se zgodi, če uporabljaš Pokemon Go med vožnjo

Upam, da sem zadel bistvo -> avto.over.net/clanek/ales-5-nasvetov-kako-uporabljati-pokemon-go-med-voznjo/[/url]

Igra v nekaterih pogledih ni slaba, verjetno pa ni odveč, da se opozori na nevarnosti.

A jo kdo od vas igra?

Je ne igram, to je samo za ovce, ki padejo na vsako taksno butasto foro in se jih da vodit.

mož vozi, jaz pa lovim Pokemone 😛

čeprav med vožnjo ni glih, si prehiter, razen če stojiš na semaforju

Igram Pokemon Go in tole, da se je nekdo zaletel v policaja in v drevo, sori, ni zaradi Pokemonov, ker pri tej igri se lahko premikaš max 20km na uro in seveda se lahko zaletiš, ampak pri 20km/h nimaš pol avta v drevesu.
Bo treba najprej spoznat igro, potem pa komentirat in verjet ali ne verjet vsem nebulozam okoli te igre.

Avto v drevesu (oz. drevo v avtu) in podobne nevšečnosti se zgodijo, če uporabljaš telefon med vožnjo. Vseeno, a loviš pošasti ali s meniš, kaj moraš prinest iz trgovine. Zato je pa prepovedano telefonirat med vožnjo, ne? Za tisto, da te namesto pokemonov pričakajo roparji, pa ne rabiš avta, si lahko tudi peš. V obeh primerih pa ni kriva igrica, ampak, če že kaj, kar ni kar dotični posameznik, kvečjemu uporaba telefona med premikanjem. Če spotoma pišeš smse, še manj gledaš okrog sebe, kot če loviš pokemone.


Clanka se nisem prebrala, ampak bistvo je napisano tu zgoraj. VSAKO gledanje v telefon, v predal ali karkoli, je lahko nevarno. Pokemoni so samo igrica. Nikomur ne drzijo pistole na celu in tudi niso krivi, ce nakdo ni osvojil osnov obnasanja.


Clanka se nisem prebrala, ampak bistvo je napisano tu zgoraj. VSAKO gledanje v telefon, v predal ali karkoli, je lahko nevarno. Pokemoni so samo igrica. Nikomur ne drzijo pistole na celu in tudi niso krivi, ce nakdo ni osvojil osnov obnasanja.[/quote]
Kakor gledaš. Kam gre vse, kar posnameš?

Prosim?

Uporabljas navigacijo, ko se vozis po neznanih krajih, ali imas raje papirnati zemljevid? Pa se to bi ti cia lahko sledila, ker bi vedeli, za katere kraje kupujes zemljevide.

In tudi ce nekje nekdo ve, kje sem, ko imam vklopljen gps… kaj ima to veze?

Prosim?

Uporabljas navigacijo, ko se vozis po neznanih krajih, ali imas raje papirnati zemljevid? Pa se to bi ti cia lahko sledila, ker bi vedeli, za katere kraje kupujes zemljevide.

In tudi ce nekje nekdo ve, kje sem, ko imam vklopljen gps… kaj ima to veze?[/quote]
Poskušaj pozabiti. Te bom spomnil, ko bo čas za to.

Prosim?

Uporabljas navigacijo, ko se vozis po neznanih krajih, ali imas raje papirnati zemljevid? Pa se to bi ti cia lahko sledila, ker bi vedeli, za katere kraje kupujes zemljevide.

In tudi ce nekje nekdo ve, kje sem, ko imam vklopljen gps… kaj ima to veze?[/quote]

O kakšni navigaciji ti govoriš, če te človek sprašuje, kaj bo s posnetki s kamere tvojega telefona. Ljudje posnamejo svoje domove, pri nas so nekateri posneli celo poslovne prostore, kjer je snemanje in fotografiranje brez dovoljenja prepovedano.

Prosim?

Uporabljas navigacijo, ko se vozis po neznanih krajih, ali imas raje papirnati zemljevid? Pa se to bi ti cia lahko sledila, ker bi vedeli, za katere kraje kupujes zemljevide.

In tudi ce nekje nekdo ve, kje sem, ko imam vklopljen gps… kaj ima to veze?[/quote]

O kakšni navigaciji ti govoriš, če te človek sprašuje, kaj bo s posnetki s kamere tvojega telefona. Ljudje posnamejo svoje domove, pri nas so nekateri posneli celo poslovne prostore, kjer je snemanje in fotografiranje brez dovoljenja prepovedano.[/quote]

Hja, ocitno imate prepoved samo zaradi lepsega. Sicer pa, kaj se zgodi z milijoni objav hise, otrok in psa na fejsbuku?
Kdor nima poslihtanih osnov v glavi, za to pac ne more kriviti igrice ali nekega portala.

Lektorjev pa nimate na avto.over.net?

In ker jih nimate, je članek videti neresno.

Prosim?

Uporabljas navigacijo, ko se vozis po neznanih krajih, ali imas raje papirnati zemljevid? Pa se to bi ti cia lahko sledila, ker bi vedeli, za katere kraje kupujes zemljevide.

In tudi ce nekje nekdo ve, kje sem, ko imam vklopljen gps… kaj ima to veze?[/quote]

O kakšni navigaciji ti govoriš, če te človek sprašuje, kaj bo s posnetki s kamere tvojega telefona. Ljudje posnamejo svoje domove, pri nas so nekateri posneli celo poslovne prostore, kjer je snemanje in fotografiranje brez dovoljenja prepovedano.[/quote]
Igrica te na začetku vpraša, če ji dovoliš dostop do kamere, fotografij, imenika, geolokacije in še nečesa. Če za geolokacijo izbereš ‘dovolim’ in za vse ostalo ‘ne dovolim’, igrica deluje brez problema.

New Report

Close