Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Razkrinkane Melanijine laži glede univerzitetne izobrazbe!

Razkrinkane Melanijine laži glede univerzitetne izobrazbe!

http://www.huffingtonpost.com/entry/melania-trump-college-claims_us_578dd95ce4b0c53d5cfac0dc?section=politics

Kaj ji je bilo tega treba? Od Trumpove žene nobeden ni pričakoval ali zahteval končane fakultete.

Hm da n ebo Melanija zajebala Trumpa…sicer pa zanimivo,, se vedno se ni oglasil nihce, ki bi povedal da je sošolec od Obame na Harvardu…

To pa mene razkuri no 🙁 Lažnjiva Slovenka na vidnem mestu vrže slabo luč na vse Slovenke, pa čeprav je poročena s prvovrstnim bedakom. Zdaj bodo vse dipl. Slovenke sumničavo gledali, ker bo veljalo, da so lažnjivke 🙁

nova
Uredništvo priporoča

ljažnivka, imaš pa res srečo, da tebe ne bodo:-)))

Tako je. Okrog Obame je toliko nejasnosti, da ne moreš verjet. O dvomljivem rojstnem listu, 2 očetih, muslimanski vzgoji, komunističnem backgroundu, ….

Bo pa tole z melnijino diplomo še hec. Trumpovi odvetniki menda pridno delajo na tem, da bi s tožbo zjebali Požarja in Omerzo. Fanta bosta zaradi te knjige še pošteno nastradala. Posebej če bo Trump izvoljen, bodo težko naši sodniki preprečili izvržbe na premoženje …

. . -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- Vsa pokvarjenost aktivistov za "socialno pravičnost" v enem videu. https://www.youtube.com/watch?v=vWXZ-whusxY . . Ko se opranoglavost sooči z argumenti :-) https://www.youtube.com/watch?v=0e50fQLyebI

Če bi želeli presojati o tem, bi potrebovali več podatkov.

><

[/quote]

Obama je zame sicer veliko razočaranje, ampak ne verjamem pa, da je njegova preteklost tako zelo sumljiva. Zakaj? Ker tisti, ki so Obamovi gospodarji, bi lahko na njegovo mesto nastavili nekoga, ki se je rodil v Ameriki in končal Harvard, takšnih je na voljo na tone, zakaj bi tvegali z nekom, ki ni. Mimogrede, tisti, ki so tvorci teh teorij zarote, so tudi na smrt prepričani, da Michelle Obama ni ženska, ampak transeksualec in to vsakodnevno dokazujejo po forumih. Tudi ti verjameš, da je Michelle moški? Če ja, zakaj bi tvegali tudi to, če bi lahko dobili moškega, ki ima za ženo dejansko ženo?

Zakaj ji ne privoščite Bele hiše?
Ma, klinc, z diplomo ali brez in Trump bedak ali ne, predsdnik Amerike je res najmočnejša FIGURA na svetu, ampak figura, ker za njim stojijo celi timi za vsako področje in njegovo je samo, da hodi okoli in se smhlja. Glumac mora bit, to pa ja.

Tako je. Okrog Obame je toliko nejasnosti, da ne moreš verjet. O dvomljivem rojstnem listu, 2 očetih, muslimanski vzgoji, komunističnem backgroundu, ….

Bo pa tole z melnijino diplomo še hec. Trumpovi odvetniki menda pridno delajo na tem, da bi s tožbo zjebali Požarja in Omerzo. Fanta bosta zaradi te knjige še pošteno nastradala. Posebej če bo Trump izvoljen, bodo težko naši sodniki preprečili izvržbe na premoženje …[/quote]

Naše sodstvo bo pometlo z Amerikanci.

Tako je. Okrog Obame je toliko nejasnosti, da ne moreš verjet. O dvomljivem rojstnem listu, 2 očetih, muslimanski vzgoji, komunističnem backgroundu, ….

Bo pa tole z melnijino diplomo še hec. Trumpovi odvetniki menda pridno delajo na tem, da bi s tožbo zjebali Požarja in Omerzo. Fanta bosta zaradi te knjige še pošteno nastradala. Posebej če bo Trump izvoljen, bodo težko naši sodniki preprečili izvržbe na premoženje …[/quote]

Naše sodstvo bo pometlo z Amerikanci.[/quote]

Naše sodstvo še z našimi lumpi ne more pomest !! ;).

Jaz osebno mislim, da si ona Bele hiše sploh ne želi. Seveda podpira moža, ampak njeno življenje v Beli hiši ne bo boljše kot je zdaj, kvečjemu slabše. Kaj bo ona imela od Bele hiše? Sprejemalo bo zdolgočasne žene politikov in hodila na dolgočasne sprejeme. Zdaj pa dela tisto, kar ima rada. Moža zaradi volilne kampanje skorajda ne vidi, vprašanje, koliko ga bo videla, če bo predsednik. Okej, mogoče bo kdo napisal, da je bolj vesela, da ga ne vidi, ker ljudje verjamejo, da je ona z njim samo zaradi denarja. Jaz ne mislim tako. Videla sem, kakšen je bil Trump v letih, ko ga je spoznala. In bil je dober desc in se mi niti pod razno ne zdi nemogoče, da bi se zaljubila vanj. Zdaj je pa že star, to pa res.

Tako je. Okrog Obame je toliko nejasnosti, da ne moreš verjet. O dvomljivem rojstnem listu, 2 očetih, muslimanski vzgoji, komunističnem backgroundu, ….

Bo pa tole z melnijino diplomo še hec. Trumpovi odvetniki menda pridno delajo na tem, da bi s tožbo zjebali Požarja in Omerzo. Fanta bosta zaradi te knjige še pošteno nastradala. Posebej če bo Trump izvoljen, bodo težko naši sodniki preprečili izvržbe na premoženje …[/quote]

O prvi, sedanji, dami usa, je pa že veliko razkritega, pa se nihče ne vznemirja.
Torej, da je moški, kar je dobro vidno, sploh na prvih posnetkih.
Pa to ni pomembno toliko.
Bolj je, od kod jima, dvema moškima, otroka?

Kar se sedaj propagira in želi na vzporedna vrata uvesti kot normalno, amerika že živi.
Prvi par.
Torej, od kod taki pritiski, ni nobena skrivnost.
Da je obama vrinjenec, je jasno.
Tudi trump je, soproga pa tudi.
Kdo ga je sproduciral, je vidno na Najdeno pod dvignjenimi kamni. Kjer so že večji mastni krapi.

Saj se ji vidi, sa ni nek intelektualni biser, tudi tista diploma ji ne bi pomagala.

Jaz osebno mislim, da si ona Bele hiše sploh ne želi. Seveda podpira moža, ampak njeno življenje v Beli hiši ne bo boljše kot je zdaj, kvečjemu slabše. Kaj bo ona imela od Bele hiše? Sprejemalo bo zdolgočasne žene politikov in hodila na dolgočasne sprejeme. Zdaj pa dela tisto, kar ima rada. Moža zaradi volilne kampanje skorajda ne vidi, vprašanje, koliko ga bo videla, če bo predsednik. Okej, mogoče bo kdo napisal, da je bolj vesela, da ga ne vidi, ker ljudje verjamejo, da je ona z njim samo zaradi denarja. Jaz ne mislim tako. Videla sem, kakšen je bil Trump v letih, ko ga je spoznala. In bil je dober desc in se mi niti pod razno ne zdi nemogoče, da bi se zaljubila vanj. Zdaj je pa že star, to pa res.[/quote]
Kdaj je pa bilo to? Pred 60 leti? Ta pa res nikoli ni bil dober dedc (govorim o izgledu).
V Beli hiši bo Meli bolj na očeh, bolj jo bodo pazili. To ji najbrž ne bo odgovarjalo.

[/quote]

Obama je zame sicer veliko razočaranje, ampak ne verjamem pa, da je njegova preteklost tako zelo sumljiva. Zakaj? Ker tisti, ki so Obamovi gospodarji, bi lahko na njegovo mesto nastavili nekoga, ki se je rodil v Ameriki in končal Harvard, takšnih je na voljo na tone, zakaj bi tvegali z nekom, ki ni. Mimogrede, tisti, ki so tvorci teh teorij zarote, so tudi na smrt prepričani, da Michelle Obama ni ženska, ampak transeksualec in to vsakodnevno dokazujejo po forumih. Tudi ti verjameš, da je Michelle moški? Če ja, zakaj bi tvegali tudi to, če bi lahko dobili moškega, ki ima za ženo dejansko ženo?[/quote]

Ampak zabiti levicarji ste res vedno razocarani a?
Pomanjkljivost emocionalne inteligence….

Obama je prvi žid, musliman, mulat in gej, kar nam ne povedo

gospodarji s enam smejijo v obraz…

Banda zanikrna Slovenceljska pljuva, sika… čez njo. Rovari, meče polena… sploh ne vedo, kako bi ji z jezikom /drugače itak ne gre/ škodovali.
In ta golazen pljuva, prši vse okoli nas, vse je sluzasto…. ONA pa ne je.be nobenega.
In če je pametna, NIKOLI NE BO, ker STE Slovenclji popolna drhal! Tudi jaz bi se sramovala, da sem iz take bedne države in še bolj butastega folka!

Tako nekako je bil videti, ko ga je spoznala:

https://www.youtube.com/watch?v=8JEhHvnGRNQ

Jaz vsak dan na ulici vidim na stotine grših od njega, pa jih večina ima žene kljub prazni denarnici. In ne tako dobro namazanemu jeziku.

Tako nekako je bil videti, ko ga je spoznala:

https://www.youtube.com/watch?v=8JEhHvnGRNQ

Jaz vsak dan na ulici vidim na stotine grših od njega, pa jih večina ima žene kljub prazni denarnici. In ne tako dobro namazanemu jeziku.[/quote]

Ni fejst. Pa ta frizura :(((

ma vsi vemo kakšni so slovenceljni, zato pa varujmo meje ker slovenceljni bi za keš marsikaj prodali


A meje da varujemo?????????

Trump je za videt TOP. Urejen, negovan, zdrav.

Kakšne dedce imate ve? Vse trebušaste, zanikrne. Kakšne ste ve? Vse prešvicane, vse povešene, s kljunom do tal.
Vsi živčni in zaskrbljeni. Ve pa gobezdate…..

Jaz osebno mislim, da si ona Bele hiše sploh ne želi. Seveda podpira moža, ampak njeno življenje v Beli hiši ne bo boljše kot je zdaj, kvečjemu slabše. Kaj bo ona imela od Bele hiše? Sprejemalo bo zdolgočasne žene politikov in hodila na dolgočasne sprejeme. Zdaj pa dela tisto, kar ima rada. Moža zaradi volilne kampanje skorajda ne vidi, vprašanje, koliko ga bo videla, če bo predsednik. Okej, mogoče bo kdo napisal, da je bolj vesela, da ga ne vidi, ker ljudje verjamejo, da je ona z njim samo zaradi denarja. Jaz ne mislim tako. Videla sem, kakšen je bil Trump v letih, ko ga je spoznala. In bil je dober desc in se mi niti pod razno ne zdi nemogoče, da bi se zaljubila vanj. Zdaj je pa že star, to pa res.[/quote]

Sorči, ti si pa zelo, zelo naivna.

Bi ga ona povohala, če bi bil tak kot je in Vegradov delavec?!

3/4 monovk ima rit veliko kot šporhert.

resno me zanima, kdo je verjel v pravljico, kako je melanija dokončala študij arhitekture in oblikovanja v ljubljani??
c’mon, jaz sem samo čakala, kdaj bo to šlo v luft.

kar pa se Obame tiče, je imel življenje že pred predsedniško kandidaturo in to tako, kjer se je moral dokazovat… niso ga privlekli iz lufta in ga postavili, da bi kandidiral…

Jaz osebno mislim, da si ona Bele hiše sploh ne želi. Seveda podpira moža, ampak njeno življenje v Beli hiši ne bo boljše kot je zdaj, kvečjemu slabše. Kaj bo ona imela od Bele hiše? Sprejemalo bo zdolgočasne žene politikov in hodila na dolgočasne sprejeme. Zdaj pa dela tisto, kar ima rada. Moža zaradi volilne kampanje skorajda ne vidi, vprašanje, koliko ga bo videla, če bo predsednik. Okej, mogoče bo kdo napisal, da je bolj vesela, da ga ne vidi, ker ljudje verjamejo, da je ona z njim samo zaradi denarja. Jaz ne mislim tako. Videla sem, kakšen je bil Trump v letih, ko ga je spoznala. In bil je dober desc in se mi niti pod razno ne zdi nemogoče, da bi se zaljubila vanj. Zdaj je pa že star, to pa res.[/quote]

Sorči, ti si pa zelo, zelo naivna.

Bi ga ona povohala, če bi bil tak kot je in Vegradov delavec?![/quote]

zatreskaš se v celoten paket, ne samo v izgled.
jaz sem se tudi že zatreskala v totalno neprivlačnega tipa, bil pa je na relativno dobrem položaju in me je znal z besedami obrnit in mi dat občutek, da sem nekaj posebnega. (ps – denarja glih ni imel ne vem kaj, to ni bil kriterij)

en vegradov fizičar tega ni sposoben

New Report

Close