Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A hodite na dopust zato, da….

A hodite na dopust zato, da….

….si pol filate fejstbukov profil in na veliko pišete kartoline in na njih utrujate kako se maste sploh in oh “fensy-šmensi”??????….. Kako uživate in hkrati se u sebi usajate, kako je drag đelat??

ej…ma koga briga kje se valjate….in zapravljaste vaš (marsikdaj za dopust sposojen) denar….Povhen kufer mam teh qurčevih objav in fotk….češ kako piha burja….fak-me če je to kakšna novica:((

…ajd, sem se moral odšporgirat….

Sploh ne hodim več na dopust, ampak prav zato rada vidim fotografije in posnetke na Facebooku. Da vsaj malo noter padem.

Kaj ti moremo, če nimaš cvenka zadopust!

nova
Uredništvo priporoča

A zgleda da nimam?? Al si ti to v uni svoji puhli glavci zamisljaš, a??

A zgleda da nimam?? Al si ti to v uni svoji puhli glavci zamisljaš, a??[/quote]

Jp, foušija kr puhti iz tebe. Lahko napišeš zdaj karkoli, fouš si vsem, ki so na dopustu, drugače te njihove slikce pač ne bi tako motile.

A zgleda da nimam?? Al si ti to v uni svoji puhli glavci zamisljaš, a??[/quote]

Jp, foušija kr puhti iz tebe. Lahko napišeš zdaj karkoli, fouš si vsem, ki so na dopustu, drugače te njihove slikce pač ne bi tako motile.[/quote]

Res me ne moti kam gredo na dopust….tud nas še čaka Solčavska in okoliške gore…by the way, Solčavska sploh ni pocen…

…in ne bom “flikal” slik do onemoglosti iz tega lepega dela Slovenije

Kaj je to dopust?

In zakaj sploh visiš na fejsu, če te tako nervira? Vidiš, jaz ga nimam in me potem take objave ne motijo spljoh..)))

mam bukov profil zato, da kakšno pametno informacijo, če se slučajno pojavi, prečekiram….

….mahari so redki pametni infoti:))

hodim na dopust in nimam facebooka…

Pol si iz tapravga testa :))

Dobra kombinacija.

Hodim na dopust, mam fb sam zato da precekiram sosedo kje je bla in s kom. Ni vec vaskih opravljivk, vedet pa moram ;)))
Tko da sm podobna kot ti…

najbolj se hvalijo taki, ki ne gredo dlje, kot do zreč ali čateških, pa mogoče še na Rab…
mi gremo vsaj 2x na leto daleč v tujino, zanimivi kraji, pa mi na kraj pameti ne pade, da dajem sike in se hvalim po FB..koga zanima in se DOBRO poznamo, se itak dobimo pri nas doma in pogledamo slike in se zmenimo kako in kaj…
da bi pa mogli vsi vedet, da smo bili v xxxxx..hvala lepa..
kaj pa varnost, ko najavite na FB, da vas od y-x dneva ni..?

tudi jaz samo zato, ker pač si na tekočem, kako in kaj, drugače pač ne zvem..čeprav ne komentiram, včasih lajkam..
dopustujem ogromno, pa niti pod razno ne delim slik..pa bi imela kaj zanimivega za pokazat..

New Report

Close