Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako se obnaša ženska, ki že dolgo ni imela spolnega odnosa

Kako se obnaša ženska, ki že dolgo ni imela spolnega odnosa

Tokrat na strani style.over.net objavljen zanimiv prispevek:

ZANIMIVO

sploh za nune to velja.


Nezanimivo!

nova
Uredništvo priporoča

Ker jih orgazem med sexom ne doživi veliko, ni tole nobeno merilo. veliko žensk med sexom premišljuje, kdaj bo že končal, ker ima ona veliko dela. kaj bo skuhala, pa v trgovino mora, pa bla bla .. kar poslušajte starejše ženske v dolgotrajnem zakonu, kake razpravljajo, ko prie beseda na sex.
medtem ko redno samozadovoljevanje prinese orgazem. In v članku piše, da je orgazem, tisti zaradi katerega se tvori oksitocin, ki deluje pomirjevalno.
samska ženska si lahko vsak dan podari orgazem in temu primerno dluje pomirjeno in potešeno.

Ne nasedaj vsem nabulozam, ki jih style spiše.

Neresnično.

Seveda to velja samo za dobre, polne orgazmov in prijetne spolne odnose.
Namesto vseh ostalih je veliko boljše biti brez.
Tukaj ne velja “samo da je” pravilo ;-)))

Krnekej. Če imaš osrečujoč partnerski odnos, tudi. le si samo zaljubljen (brez da bi imel spolni odnos) si srečnejši, kot da imaš spolne odnose z nekom, do kogar ti ni (več).
In tako izgledaš, kot se počutiš. Spolni odnosi pri tem niso odločilni.

Bi bilo treba dopolnit še kaj pišejo na MON ženske, ki so že dolgo brez. Še posebej v temo kot je ta :-)))

Mogoče se bo oglasija YO pa povedala iz prve roke : ))))))))))))))))

Popolnoma drži.Ženske ki ne sexajo so zmešane in pol so še bolj zmešane,saj se jih lastni možje,partnerji bojijo.

Take ženske nato mislijo,da so lepe,da jih zasledujejo,snemajo s kamero,norčujejo,imajo prisluhe,naprimer tudi nune na sodišče grejo lagat,saj se jim hitro možgane opere in pol verjamejo kaj jim rečeš,…

“Torej, ko vidite, da je ženska videti utrujena, živčna, razočarana, jezna in nima samozavesti, se ne prepirajte z njo, ampak ji raje ponudite spolni odnos ali kavo – zagotovo bo razumela vaše sporočilo.”

:-))))))

Jaz te dni in seksam, in se sama in bi lahko še. Pa je ovulacija že zdavnaj mimo. Včeraj sem na orto s partnerjem, tak orgazem, da sem komaj preživela, trikrat sem se sama, od tega prvi orgazem s takimi vriski, da bi mi bil še Kekec fouš, danes sem se že sama, ker partnerja ni, pride šele jutri in me bo razgonilo do takrat.

Jaz veselo seksam – s kom ali sama 😉 – rada uživam.

Tale članek… ne vem. Jaz opažam, da so ženske, ki ne seksajo, enostavno zlobne in zagrenjene. Vidiš, kako stiskajo usta v tanko črto, se dokazujejo na vseh mogočih in nemogočih področjih, živčne, ne znajo se dobro vklopiti v nobeno družbo, divje vreščijo, ko hočejobiti zabavne…

Tako da članek ni popolnoma zgrešen, vidi se.

Seks potrebujemo, dajte se sprijazniti in nehajte špilati svetnice. Seks je nekaj najlepšega na svetu.

Nun in znanstvenih člankov iz rumenega tiska se na smrt bojim. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Torej, sem razbila avto na parkirišču, imam izvršbo zaradi neplačanih položnic in vnetje sinusov, a ker redno seksam, hodim po svetu z bebavo blaženim izrazom na obrazu in se mi vse sladko jebčka….?

Uffff….tebe pa RES dolgo že nihče ni v roke prijel.

Uffff….tebe pa RES dolgo že nihče ni v roke prijel.[/quote]

Bo že držalo, če ti tako praviš :)) Pa ti, si za kavico? 😉

Uffff….tebe pa RES dolgo že nihče ni v roke prijel.[/quote]

Bo že držalo, če ti tako praviš :)) Pa ti, si za kavico? ;)[/quote]

S tabo?? Ne.

Bo že držalo, če ti tako praviš :)) Pa ti, si za kavico? ;)[/quote]

S tabo?? Ne.[/quote]

Ne, najbrž res ne. Ponavadi se v širokem loku izognem ljudem brez smisla za humor.

S tabo?? Ne.[/quote]

Ne, najbrž res ne. Ponavadi se v širokem loku izognem ljudem brez smisla za humor.[/quote]

Tudi jaz! :)))) Zato pa NE.


Službe nimaš, pa za pospravljat doma, pa kakšnih knjig za prebrat, pa križank za rešit…
Ejejej, življenje mečeš stran.:-)))

Bedarija. Po tej teoriji bi morale biti prostitutke najsrečnejše, nune pa najbolj zamorjene. Pa je res tako? Seks je le ena od potreb, ki jo znajo opice še bolj izpolnjevati od nas ljudi, resnično pa osrečuje notranje zadovoljstvo.

No, ti si pa ena od tistih, ki še v življenju nisi doživela orgazma, in misliš, da je seks porivanje not in ven.
Se mi smiliš.

Ampak, tole na style MON bi morali pa malo odpustiti, ker je tako pisanje člankov kr neki.

Smeh je več kot pol zdravja )

A to velja tudi za tiste, ki imajo vibrator ali zanje ne? 🙂

New Report

Close