Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske res manj varajo kot moški?

Ženske res manj varajo kot moški?

Bojda moški bistevno bolj pogosto varajo kot ženske. Samo nekaj potem ne gre skupaj.
Verjetno varajo z ženskami (ok, kak tudi z moškimi). Če ženske ne varajo, potem ti poročeni moški seksajo s samskimi ženskami. To tu vse logično. Ampak samski moški se pa hvalijo, da celo več seksajo kot poročeni moški? S kom? Spet s samskimi ženskami, ki seksajo že s poročenimi moškimi?
Ali pa mogoče bolj logično: s poročenimi ženskami?
Meni se zdi, da ženske ravno tako pogosto varajo kot moški, samo priznajo ne.

slovenka vara več kot 30 moških skupaj

je pa res, da ima potem slov več okužb, aidsa in podobno, moški si že kaj gor natakne

nova
Uredništvo priporoča

Ti povem primer Turčije. Tam naj bi ženske bile nedolžne do poroke, potem pa seksale samo z možem. Moški pa lahko seksajo, samo ne s poročenimi ženskami. Prostitucija je legalna in večina moških dobi izkušnje s spolnostjo preko prostitucije (res dobra popotnica za naprej).
Moški pri nas lahko varajo s prostitutkami in samskimi ženskami.
Zato je teh več.
Samski moški pa mislim, da v večini primerov bolj malo seksajo. Samo nakadajo.

Kje si pa ti to čul, da je varanje vezanega moškega s prostitutko varanje?????

To je plačan seks!

Varanje je samo takrat, kadar oba seksajoča to skrivata.

ljudje kdaj se mislite mal zbrat in razumet da fuk ni samo fuk, najlepše je da žensko(moškega) tud ljubiš, pizd-a, a imate nožnice in penise samo za mehansko obdelavo, brez srca?! NE HVALA!

ljudje kdaj se mislite mal zbrat in razumet da fuk.anje ni samo fuka.nje, najlepše je da žensko(moškega) tud ljubiš, pizd-a, a imate nožnice in penise samo za mehansko obdelavo, brez srca?! NE HVALA!

Varajo tako ženske mot moški, samo da se prve s tem ne hvalijo. Statistike moraš brat takole:
– moški odgovori: vzameš 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}
– ženski odgovori: 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} dodaš

A potem poročeni moški seksajo z ženami in samskimi ženskami.
Samski moški pa nič ne seksajo, ker poročeni obdelajo vse: samske in poročene?

Seks oziroma goli fu*k nima nobenih čustev. Kaj pa imam jaz, oz prostitutka od tega da se fu*kama.
Jaz imam čisto zgubo, ona pa dobiček na moj račun.
Ne seri dosti!

Potem pa ugotoviš, da oboji enako pogosto varajo :).

ja dejansko (pustimo sedaj redke izjeme) seksajo nič ali malo. pa nekaj je homoseksualcev, ki seksajo z moškimi (tudi tistimi, poročenimi z ženskami).

New Report

Close