Avto.Over.Net

Avtomobilizem

Brez jeklenega konjička smo dandanes praktično bosi. O bencinu, gumah, motorjih ter znamkah. Mali nasveti za več cestnega užitka.

Berlingo

Default avatar

Citroenček

Me Mika nakup, kako se obnese?
Default avatar

berlingica

Odvisno kaj potrebuješ. Je zanesljiv, prostoren. Dovolj prostora za tri otroške sedeže zadaj, preverjeno:-) Dovolj odlagalnih prostorov. Pri dizlu relativno nizka poraba, glede na moč motorja, ni pa vw:-) meni, ki se dnevno razvažam vsaj 100 km, porabi okoli 6,3. V mestu poraba večja.

Naš je že star, verjamem pa, da so novejši še boljši .

lp
Default avatar

Citroenček

berlingica je napisal/a:
Odvisno kaj potrebuješ. Je zanesljiv, prostoren. Dovolj prostora za tri otroške sedeže zadaj, preverjeno:-) Dovolj odlagalnih prostorov. Pri dizlu relativno nizka poraba, glede na moč motorja, ni pa vw:-) meni, ki se dnevno razvažam vsaj 100 km, porabi okoli 6,3. V mestu poraba večja.

Naš je že star, verjamem pa, da so novejši še boljši .

lp
Odlično!
Kateri letnik pri novejših naj gledam, seveda gledam/pazim na ceno, da ne bo previsoka saj je budget omejen.
Default avatar

Berlingica

Naš ima 8 let, 200 ooo prevoženih in po rednih servisih mu nič večjega ne fali, prva stvar ki jo bomo morali (verjetno) v roku enega leta res menjat bo sklopka.
Išči takega, ki ima potrjeno servisno knjigo (da preveriš km) in prvega lastnika. Model? Saj ni kake hude izbire, če se ne motim:-)

Srečno!
Default avatar

AlesP.

Citroenček je napisal/a:
Me Mika nakup, kako se obnese?
Letos smo imeli v uredništvu na testu Berlinga Multispace Feel BlueHDi 100

Zaključek je bil, da bo kupce verjetno najbolj prepričal s prostornostjo, majhno porabo goriva (glede na velikost) in vsestransko uporabnostjo.