Forum.Over.Net

Starševski čvek

Gorski zdravnik - včeraj - prosim

Default avatar

pravi čas

Gleda kdo nadaljevanko Gorski zdravnik? Prosim, če mi lahko kdo pove, kako se je končal del, ko je par hotel ogoljufati zavarovalnico. SEm sedaj gledala za nazaj (ta del je bil včeraj), pa so ga kar odrezali, sploh ne morem do konca pogledat. Prav tako so odrezali del, ko Andrea umre, tako da ne vem, kaj je naredila - samomor??

Prosim, povejte. Hvala
Default avatar

no-ja

Jaz vem, jaz.:)))), sem celo videla ta del z Andreo......v bistvu se lahko reče, da je naredila samomor, ja. Odklopila se je iz infuzije in kar je še imela naštimano, napisala poslovilno pismo in mrčkala. In sedaj on travmira sto na uro, itak......Tega dela z zavarovalnico pa nisem videla. Itak pa sedaj že nekaj časa ne samo nadaljevanke, tudi filme kar odrežejo.
Default avatar

gledam...

Živjo

mene pa čisto tako zanima čigava hči je Lili? Od Hansa ali Martina.ker oba kliče očka. :)

hvala
Default avatar

tetamici

Lili je Martinova hči.
Oba kliče očka pa zato, ker se je šele po mamini smrti razkrilo, da
je njen pravi oče Martin.
Default avatar

laracr

pravi čas je napisal/a:
Gleda kdo nadaljevanko Gorski zdravnik? Prosim, če mi lahko kdo pove, kako se je končal del, ko je par hotel ogoljufati zavarovalnico. SEm sedaj gledala za nazaj (ta del je bil včeraj), pa so ga kar odrezali, sploh ne morem do konca pogledat. Prav tako so odrezali del, ko Andrea umre, tako da ne vem, kaj je naredila - samomor??

Prosim, povejte. Hvala
Prav gotovo niso odrezali ampak se nadaljuje pri naslednji oddaji, ki jo imaš v zamiku.
Default avatar

bres svese

Verjemi, ta del, ko je par hotel ogoljufati zavarovalnico, je bil čisto brez veze.
Mi je prav žal, da sem gledala, raje bi obesila perilo.
Mislim, kakšne bolane so imeli v tem delu, saj ne moreš verjet.... prav razočarana sem bila.
Drugače se mi pa serija zdi v redu.
Nič žal se mi mudi, da bi podrobno napisala...
Default avatar

pravi čas

no-ja je napisal/a:
Jaz vem, jaz.:)))), sem celo videla ta del z Andreo......v bistvu se lahko reče, da je naredila samomor, ja. Odklopila se je iz infuzije in kar je še imela naštimano, napisala poslovilno pismo in mrčkala. In sedaj on travmira sto na uro, itak......Tega dela z zavarovalnico pa nisem videla. Itak pa sedaj že nekaj časa ne samo nadaljevanke, tudi filme kar odrežejo.
Hvala, hvala:)) Ampak, še nekaj: kako se je odklopila z infuzije, saj je bila doma in je vprašala Monico, če ve za kako frizerko, ki bi prišla na dom. V naslednji sceni pa je bila že mrtva ... Kaj se je vmes zgodilo, da je bila spet na infuziji?

In to, da odrežejo, je živa svinjarija. Zakaj potem plačujemo to dodatno funkcijo, če je neuporabna? Ravno, ko je najbolj napeto, zmanjka:(
Default avatar

pravi čas

gledam... je napisal/a:
Živjo

mene pa čisto tako zanima čigava hči je Lili? Od Hansa ali Martina.ker oba kliče očka. :)

hvala
Biološko je hči od Martina, je pa zanjo skrbel Hans, ko je Martin odšel v New York in Hans je bil zaljubljen v Martinovo bivšo, ki je bila noseča z Martinom, ta seveda ni vedel, izvedel je šele, ko je spet prišel nazaj in tako ima Lili dva očka. A ni to fajn?:)
Default avatar

pravi čas

laracr je napisal/a:
pravi čas je napisal/a:

Prosim, povejte. Hvala
Prav gotovo niso odrezali ampak se nadaljuje pri naslednji oddaji, ki jo imaš v zamiku.
Prav gotovo so odrezali, saj sta dva dela Gorskega zdravnika eden za drugim vsak dan in vsak dan malo več od prvega dela odrežejo.
Default avatar

pravi čas

bres svese je napisal/a:
Verjemi, ta del, ko je par hotel ogoljufati zavarovalnico, je bil čisto brez veze.
Mislim, kakšne bolane so imeli v tem delu, saj ne moreš verjet.... prav razočarana sem bila.
Hvala
Default avatar

no-ja

pravi čas je napisal/a:
no-ja je napisal/a:
Hvala, hvala:)) Ampak, še nekaj: kako se je odklopila z infuzije, saj je bila doma in je vprašala Monico, če ve za kako frizerko, ki bi prišla na dom. V naslednji sceni pa je bila že mrtva ... Kaj se je vmes zgodilo, da je bila spet na infuziji?

In to, da odrežejo, je živa svinjarija. Zakaj potem plačujemo to dodatno funkcijo, če je neuporabna? Ravno, ko je najbolj napeto, zmanjka:(
Neeee, padla je v nezavest, odpeljali so jo v bolnico, tam so potem ugotovili, da ji je neka žila ali kaj počila (to mi ni bilo čisto jasno, ker gledam tako, z enim učom) in da ji ni rešitve oz. da jo lahko operirajo, pa ni rečeno, da bi uspelo (lahko bi postala rastlina), potem sta bila pa tam dva dojenčka z okvaro jeter, in ona je bila ravno primerna darovalka (itak) in se je odločila, kot se je....
Default avatar

pravi čas

no-ja je napisal/a:
pravi čas je napisal/a:
no-ja je napisal/a:

Neeee, padla je v nezavest, odpeljali so jo v bolnico, tam so potem ugotovili, da ji je neka žila ali kaj počila (to mi ni bilo čisto jasno, ker gledam tako, z enim učom) in da ji ni rešitve oz. da jo lahko operirajo, pa ni rečeno, da bi uspelo (lahko bi postala rastlina), potem sta bila pa tam dva dojenčka z okvaro jeter, in ona je bila ravno primerna darovalka (itak) in se je odločila, kot se je....
Aaaa, hvala!:) Ja, ta dva dojenčka sem še videla, da rabita nova jetra. A potem so njena vzeli in dali na pol?? In je bila kar kompatibilna?? :)) Itak. Ampak v tej fazi rabim prav take nadaljevanke:)
Default avatar

no-ja

Ja, jaz sem začela na pol spremljati ravno zaradi komentarjev tukaj.....Martin je genij, itak, vse pogrunta sam (House je imel vsaj ekipo zadaj), brez raziskav, laboratorijev....kar na suho:)))), pa še kirurg, sploh ne tak zdravnik:)
Default avatar

kje

Kje se da videti ponovitve? Na Voyu te nadaljevanke ni.
Default avatar

tudi nenajdem

kje je napisal/a:
Kje se da videti ponovitve? Na Voyu te nadaljevanke ni.
Jaz nisem našla.
Razen na ZDF v nemščini, če ti to kaj pomaga. Tudi na youtubu, samo v nemščini, se da najti.
Default avatar

bres svese

pravi čas je napisal/a:
bres svese je napisal/a:
Hvala
Hecam se.
Sorry, ampak se mi zdi tako posrečeno, ko imate tako resno debato okoli tega gorskega zdravnika, da sem morala eno 'trapasto' napisat. Sem se poskusila zadržat, pa ni šlo.
Zdaj mi je pa žal. Tako, da ja to je bil samo hec, sploh ne gledam te zapletene mojstrovine.
Pa brez zamere.
Ampak ste luštne, ko tako resno in zavzeto debatirate in točno za vsakega veste kaj je in ni naredil.
Upam, da ti uspe izvedeti resnico o tem delu.
Srečno.
Default avatar

pravi čas

bres svese je napisal/a:
pravi čas je napisal/a:
bres svese je napisal/a:
Hvala
Hecam se.
Sorry, ampak se mi zdi tako posrečeno, ko imate tako resno debato okoli tega gorskega zdravnika, da sem morala eno 'trapasto' napisat. Sem se poskusila zadržat, pa ni šlo.
Zdaj mi je pa žal. Tako, da ja to je bil samo hec, sploh ne gledam te zapletene mojstrovine.
Pa brez zamere.
Ampak ste luštne, ko tako resno in zavzeto debatirate in točno za vsakega veste kaj je in ni naredil.
Upam, da ti uspe izvedeti resnico o tem delu.
Srečno.
:)))

Veš, kaj? Trenutno je v mojem življenju totalni kaos in velika žalost. Zato me gledanje te nadaljevanke sprošča in jo nekako rabim. Pač. Vem, da je pocukrana in nerealna, ampak realnost je preveč črna.
Default avatar

pravi čas

A ja, pa za Hansa me zanima, kako se je obnesel njegov dan z bivšim od Klare. Tudi ta del so totalno odrezali.

Hvala
Default avatar

Lol123

Na voyo je ampak je tam ko pogledas za 7 dni nazaj
Default avatar

crna_vrtnica

kje pa gledate te nadaljevanke? ker če se spomnim včerajšnjega je bila čisto druga :)
*** lupus pilum mutat, non mentem ***
** malus omnia in malum verit **