Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hčerka se je zaljubila v Srba

Hčerka se je zaljubila v Srba

Hčerka (30 let) mi je pred kratkim povedala, da se je zaljubila v fanta srbske narodnosti in da ji ta ljubezen vrača. Skrbi me, ker vem, da so bolj temperamentni, da je druga vera in da imajo popolnoma druge navade. V šoku sem in razmišljam, da se je prenaglila, ker vem tudi, kako je pri njih pomembna družina in da so tam vsi povezani med sabo ter da je v igri tudi razdalja. Kaj bi vi naredili na mojem mestu? Bi počakali, da vidite kako se bo razvilo ali bi ji svetovali, da naj se v to ne spušča in ji prepovedali stike?

Sosedova hči, mlada, lepa, pametna punca, pa se je zaljubila v klenega slovenskega fanta, ki je bil v zaporu, pol družine se ukvarja z mutnimi posli ali so bili obsojeni, vlačijo jih po časopisih…
Bi ti bilo to ljubše?

Sicer pa, kaj je narobe z družinsko povezanostjo? To je pa ja nekaj dobrega in zelo pozitivnega!
Druga vera, mislim kot bi bil pravoslavec marsovec!
Temperament! To je nekaj, kar nam Slovencem zelo manjka in lahko si vesela, da če pride do vnukov, bodo le ti nekaj dobrega lahko podedovali!

itd

druga vera ?

Ljubezen je nekaj lepega in se popolnoma strinjam s predhodnico.
V vsakem narodu imaš raznoraznih.

30-letni hčerki bi prepovedala stike?

Boste saj dedca meli pri bajti 🙂
Mogoce te skrbi to, da te bo mal postrojil, ce te bo se naprej tok skrbelo..

Ti si pa Srba videl samo na televiziji 😛

Poročena sem s Srbom in ne boš verjel 1. ima večkratnik minimalca, 2. v njegovi družini so ženske glavne – po načelu “happy wife, happy life”…

Sicer nisem verna ampak vseeno. Mislim, da sta si katoliška in pravoslavna vera zelo podobni. Ne vem od kje ti zamisel, da so tukaj čisto druge navade. Tvoja trditev bi veljala pri muslimanski veri.
Imam ogromno znancev, tako Slovencev, Hrvatov, Srbov. Nekaj tudi Muslimanov.
Zato ti lahko z zagotovostjo rečem, da se motiš.
Tudi to vedno ne drži, kar je nekdo zgoraj napisal, da je Srb glava družine itd. Potemtakem je lahko glava družine vsak, tudi Slovenec….
Srbi so zelo gostoljuben in prijazen narod. Zagotovo.

A da te druga vera skrbi, poglej si ta film, jaz sem se pošteno narežal. 🙂

[img]http://www.tf1international.com/readfile.php?rdtype=3&Film=989&file=low_SERIAL{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20BAD{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20WEDDINGS.jpg[/img]

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Ti si pa Srba videl samo na televiziji 😛

Poročena sem s Srbom in ne boš verjel 1. ima večkratnik minimalca, 2. v njegovi družini so ženske glavne – po načelu “happy wife, happy life”…[/quote]

za budalo je lopov nadbog
vem, kaj tipkam

Če bi ne napisala, da jih ima hči 30, bi ti še kaj rekla, tako pa nimam besed. :)))

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Srbi so kristjani, problema ni. VSE SLOVENKE obožujejo srbske lepotce

naj si Srb raje najde kakšno pošteno srbsko krščansko žensko, ker slovenke srbskim ženskam niso niti do kolen. Verjetno je fajn obdarjen , slovenke pa so rade poseksane, ampak ostalo bo le pri fuk-anju, Srb naj si najde svoje gore list.

Stara je 30 nevem kaj tukaj ni jasno?

Če bi meni mama pri mojih 30-ih “prepovedala stike” z nekom, bi me pobralo od smeha. Avtorica, lepo te prosim, no, to je odrasla ženska.


Kaj hočeš povedat, da prihaja v dobo podivjane puhloglavosti? :-)) To najbrž že drži, ampak vseeno si ne predstavljam, da bi mama 30 letni hčeri prepovedala stike. :-))) Ta mama šele more bit pravi biser….jaoooooo[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Prepovedati stike 30-letni odrasli ženski? Ta je pa na mestu ja… hvala za dozo smeha 😛
Sicer pa… moj oče je srbske narodnosti, mama pa slovenka, pa ni nikoli bilo problemov. Ne vem zakaj ste ljudje včasih taki ksenofobi… Da bi jaz bila ta tip, bi me bolj odbil tvoj odnos do vsega tega kot karkoli drugega. Bodi srečna da se imata rada in jima raje privošči srečo.

” eh ti ksenofobi”

zakaj je tvoj oče s slovenko’! So kot dan in noč.

:-))))

Zeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeh!

Bo vsaj jasna komanda pri hiši. Delat mu itak ne bo treba, za to so drugi.

Svetovno, 30 letni ženski prepovedat stike, hehe…..

bodi vesela, hčerka bo srečna, bolje Srb kot slovenček


Za enkrat in nikoli več:-)))) Bolj lenih dedcev ni.

hajooo

kdo je len, slovenčki!

New Report

Close