Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Resnica boli!!!

Resnica boli!!!

Kuhana, pečena hrana je prazna hrana, ker s kuhanje uničijo vse vitamine, minerale, beljakovine…v surovi hrani pa ostanejo vse zdrave snovi…meso zakisa telo..in zakisano telo zboli za rakom…vse sadje in zelenjava pa je bazicno in to nas zdravi

soda bikarbona mi je odpravila prhljaj in še umetno barvo je spravila stran.
Pa sem spet super blond

Le kako je človeštvo preživelo ledeno dobo hehe

nova
Uredništvo priporoča

Zato pa so vcasih umirali ze zelo mladi zivljenska doba je bila zelo kratka…marsikdo je umrl za rakom pa sploh niso vedeli kaj je tooooo


Ker so jedli surovo meso. 🙂


Ker so jedli surovo meso. :-)[/quote]

Torej, katera resnica boli? hahaah


Kaj se zgodi z minerali med kuhanjem?

Ljudje so bili primorani jesti živali, ker drugega ni bilo….žival je tudi človek…se pravi jeste samega sebe….bog pa je dal sadje in zelenjavo za zdravilo….za vsako bolezen raste rozica…to ve vsaka pehta *

Pravzaprav je sila zabavno, da so v ledu mumificiranega Ötzija uvrtstili med vegetarijance oziroma morda celo vegane, glede na DNK raziskave njegovih ostankov.

Paleovegan ! 🙂

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Pravzaprav je sila zabavno, da so v ledu mumificiranega Ötzija uvrtstili med vegetarijance oziroma morda celo vegane, glede na DNK raziskave njegovih ostankov.

Paleovegan ! :)[/quote]

je ze bil levičar ki so ga izgnali…..
ni mi pa jasno zakaj je to pomembno ce je imel polno zelenjave 3300BC v zelodcu


Ker so jedli surovo meso. :-)[/quote]

Torej, katera resnica boli? hahaah[/quote]
Torej, ti ješ surovo meso ?

Sobota = dan za ekstremiste in laži!

Initial speculation
It was initially believed that Ötzi died from exposure during a winter storm. Later it was speculated that Ötzi may have been a victim of a ritual sacrifice, perhaps for being a chieftain.[50][51] This explanation was inspired by theories previously advanced for the first millennium BCE bodies recovered from peat bogs such as the Tollund Man and the Lindow Man.[51]

1.50 velik slabič ki je žrl zelenjavo so ga zrtvovali ker se jim je zdel nepomemben, z nesteto boleznimi

DNA analysis also showed him at high risk of atherosclerosis and lactose intolerance, with the presence of the DNA sequence of Borrelia burgdorferi, possibly making him the earliest known human with Lyme disease.[37][43] A later analysis suggested the sequence may have been a different Borrelia species.[44

hja, ti verjamem, da jr bil vego..

Pred smrtjo ga je pestilo več zdravstvenih težav, med njimi huda arterioskleroza, h kateri je bil nagnjen tudi genetsko.[4] Analiza njegovega zobovja je razkrila več mehanskih poškodb, kakor tudi luknje v zobeh in slabo stanje dlesni. Slednje povezujejo s povečevanjem deleža škroba v prehrani takratnih ljudi, ki je omogočil uspevanje ustnih bakterij.[5]

res je volivec Zdruzene levice…

Tisti ki se imajo danes za civilizirana ter razvita bitja, sanjarijo o izgonu tistih ki jim niso všeč, zanimivo.
Bi človek dobil še vtis, da so bili tisti ki jih imenujemo danes divjaki, leta 3300 pravi cukerčki v primerjavi z človeško hudobijo sodobnega časa.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

ne ti driskati manipulatorček…
sem clan triple society če ves kaj to je za civiliziranega se nocem imeti, ker s eimajo ponavadi to debili z iqje 115-130…

izgnal te nebi zakaj saj si nam zelo smesen s svojimi izpoadi.. nauciti se moramo zgolj razviti demokraicjo da take veganske copatarske neke anti italjane v letu 2015 nauicmo izvreci iz sistema… zivi in naredi nekaj aja…nimas nekih talentov pa lajas iz tolmina po italijanih ceprav italijane ti ne zanimas vec…

iskreno verjamem, da je za tebe ce si bolj slabotne pojave vse kar te kritizira divjasko…

slabiči vedno iščete hudobijo d abi jo podtaknili drugim? medtem ko kravam kradete travo!

To so pa tako hudi argumenti, da bi jih lahko kar cel dan znova prebiral ! 😛

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

levičarji nimate argumentov…
imate samo ANTI stališča….

sicer pa itak….

dej mi povej kok te je cez rame?

mene je 22.5 inchov..

Samo tahudi domoljubi pa narodno zavedni računajo v nam tako domačih “inchih” 😛

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

sme mislis da bos povedal v cm da ti ne bo neordno ce ti jaz napisem, da je to 56 cm…

Nism ti jaz kriv če si debeluhar ki se prenažira s pivom pa mhrovino 😛

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

lol zakaj bi bil pa debel…. to je obseg ramen ne vampa majmun,,,,piva ne pijem….

nisem kriv jaz tebi ce si iq 125 hekerski piflrček, ki ni popularen pri ljudeh, pa se mece z zmajem in škal… vmes pa protestira proti 80 let mrtvim fašistom…


Klepetulja mu ne dela, pa je prišel bruhat sem!

Ma ne, to še ni najhujše… najhujše je to, da en tak “piflrček” kakršen sem naredi več za ohranjanje slovenske ljudske dediščine, domoznanstva ter izročila, kakor pa tolpe ki same sebe imenujejo domoljubi … 😛
No vsaj kar se tiče glede zahoda slovenije, ostali ste itak le zakarpatarski pritepenci 🙂

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]


A zato se mesojedci počutite ogrožene od vegijev, ker vas je strah, da bomo kravam pojedli vso travo, pa bodo krave shirale, potem pa še vi. 🙂

New Report

Close