Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vesna Milek

Vesna Milek

Od blizu smo spoznavali škofa Urana, ki smo ga poznali kot škofa, ki je zaradi ukrepov svojih nadrejenih moral v izgnanstvo.
Novinarka nam je v njej značilnem slogu odstrla še eno tančico nikoli razumljenega.

2. oddaja, ki jo je vodila, pa ji ne gre. Enostavno ne paše pred kamero. Pisni intervjuji so druga reč – tv pa ji – očitno – ne leži…

oh ja, jaz resnično predlagam, da v naslednji oddaji ti prevzameš vodenje, zdi se mi, da bi precej bolje opravila kot Milekova!
Milekova pa by the way pomete z Mlakarjevo, Rosvito, Koširjevo in ostalimi kot veter.
Res ne vem, kaj bi ji imeli očitati v včerajšnji oddaji.

nova
Uredništvo priporoča

No, oddajo z Uranom pa kot da bi vodila ena druga Vesna. Lepo, solidna oddaja.
Saj bo ok, samo naj več ne vabi ljudi, ki jih pozna osebno.

Boljše kot zadnjič s Cavazzo, ampak še veliko manjka. TV zvezda pač ne bo tale Milekova.
Kaj pa zadnjič tista Carmen Oven, ki je gostila gledališko familjo, a ona si pa ne zasluži komentarjev tu gor?

ŠE DOBRO, da imamo različne okuse, a ne?

Kaj pa naj bi pravzaprav odstrla??
Postavljala mu je predvidljiva vprašanja, takšna kot jih postavlja recimo povprečen novinar Mladine ali kakšnega drugega levega medija v pogovoru z nekim cerkvenim dostojanstvenikom, češ on bo zdaj tukaj odgovarjal za vse grehe katoliške cerkve za stoletja nazaj. In ta intervju je bil točno takšen, zelo splošen, premalo oseben, zelo do daleč, ne od blizu. Takšne beremo vedno znova v vseh medijih.
Najprej provokacija z islmaskim pesnikom in bibličnimi apokrifi, pa begunci, gejeske zveze, pedofili, ženske, Marija Magdalena itd. Skratka teme, o katerih redno pišejo novinarji, ki so deklarirani ateisti in o veri vedo zgolj takšne splošne stvari, da tam obstaja neka Biblija, ki se jo po njihovem mnenju vsi verniki dudlajo od krsta dalje.
Ajde, če bi imela intervju s papežem, bi bila takšna vprašanja še na mestu, tako pa je bilo vse skupaj kr neki. Kaj pa naj ji on sploh odgovori na takšna splošna vprašanja? Sedela je skoraj negibno, tiščala noge skupaj, čeprav ji je v sedečem položaju prekratka obleka neprimerno razgaljala kolena in govorila tako počasi in skrajno vljudno, da ji je že skoraj svetniški sij zasijal nad glavo. Vseeno pa iz svoje kože ni mogla.Beseda PARDON ne sodi v tak intervju.
Intervju s Cavazzo je bil sicer ves razštelan, ampak vsaj zaradi gosta gledljiv, to je bilo pa kot ena dolgočasna maša, ki ni prinesla nobene nove pridige.

Novinarka Vesna Milek mora biti razpoložena. Razpoložena in potem blesti. A ste prebrali njeno knjigo Razpoložena za Pariz.
Ona je tja izlila vso svojo intimno povezanost s Parizom. Tudi, če še nisi bil v Parizu, ga boš v tej knjigi spoznal. Spoznal in se zaljubil vanj.
-Trpim za nesrečno zaljubljenostjo v Pariz. Čutim ga kako diha, kako utripa, kako te zapelje prvič, drugič, tretjič in potem, ko opazi v tvojih očeh zaljubljenost, te zavrže.
To je pisateljica Vesna Milek.
Piše, mi beremo in jo beremo vedno raje, tudi gledamo. Če bomo preveč hvalili njene oddaje, nas bo zavrgla.
Samo toliko, da nam bodo všeč.
Tudi ta oddaja s škofom Uranom je bila dobra.

In kaj ima veze njena knjiga z oddajo na TV? A ni že dovolj, da skoraj vedno ko odpre usta dela reklamo svojim knjigam?
Saj nam je jasno,da se zdaj tukaj par frendov in pr rtv slovenija trudi obrnit ploščo njej v prid.
Če se bo ljudem to dalo poslušat, bodo poslušali in gledali. Če bo to ena ura kvačkanj,a pa pač ne. In vseeno kaj mi tukaj napišemo.
Tisto včeraj je bilo kvačkanje.

Sem gledala včeraj. Naredila je nedopustno napako in sicer je prejšnjega oz. bivšega papeža imenovala BENEDIK, namesto BENEDIKT, pa tudi krilo bi lahko oblekla malo daljše, saj se že po bontonu ne spodobi, da nasproti cerkvenemu možu sediš v krilu, ki ti sega nad kolena!

Pa res ne vem ali ji je škof Alojzij Uran dal njej energijo, toda oddaja je bila res boljša kot prva, ko je svoje goste podcenjevala.
Je naredila kar nekaj napak, toda v tem je čar njenih intervjujev.

Vesna Milek je energijsko zelo močna oseba. Ne pusti se zmesti in s pronicljivo natančnostjo vrta v sogovornika, da ji mimogrede pove še kakšno , prej skrito, zanimivost iz svojega življenja.
Toda tokrati gost ji je bil kos. Kot bi ji gospod škof nakazal do kje sme in do kod ne more, oziroma, da je samo po sebi umevno, da ima on kot posvečena oseba, izreden dar komunikacije.

Se je hitro videlo, da je Vesnica čisto neprimerna oseba za intervju s takšnim človekom. Lahko samo bere vprašanja z lista in na njegove odgovore odgovarja z “neverjetno!”. Njegovi načitanosti ne more parirat, ker on za razliko od nje ne blefira.
Tudi o bontonu očitno nima pojma. Me spominja na eno tistih, ki bi se iz principa “borile” za pravice muslimank do nošenja burk v javnih prostorih, o tem kaj se pa recimo spodobi na uradnem pogovoru s cerkvenimi dostojanstveniki ali ob vstopu v cerkev, pa nima pojma. Če bi kdaj hodila k maši, bi morda vedela. Skratka, kolena ne smejo bit razgaljena, zaželeno pa je tudi, da so pokrita ramena.
A ni njo ravno Perovič spravil na TV v začetku Pop TV?? Kolikor vem je Perovič vedno tudi od navadnih od novinark zahteval, da imajo poleti ob snemanju raporta za tv pokrita ramena.
To se spodobi in tako je prav.
Sicer pa če vidiš kdo je urednik oddaje, ne moreš ne vem kaj pričakovat…

Če izvzamemo njeno držo, smo lahko videli, da ji je bil nocojšnji gost vlil spoštovanje.
Medtem, ko so bili zadnjič med sabo skoraj kar na ti in so se osebno razgaljali, ne morem mimo tega, da je v oddaji vladala pozitivna naravnanost, vljudnost in spoštljiv odnos do škofa Alojzija Urana.

Se strinjam. Ji pa še vedno veliko manjka in njabrž tega manka ne bo nikoli osvojila, če ga do sedaj, ko se že bliža 50. letu ni.
Nije žvaka za seljaka.

Imela je odličnega gosta. Izredno prijeten, simpatičen, poduhovljen, topel. Cela oddaja je bila boljša kot zadnjič, kot je bila do prihoda ledene Ksenje še kar, potem pa groza.

Tokrat je bila oddaja dobra do zadnjega vprašanja. Če bi zadnje vprašanje, ki je namigovalo, da ima otroke, spustila, bi rekla, da je bila dobra. Tako lepo je zaključil z mislijo o koncu življenja, da bi morala tam zaključiti intervju. Je pa še kar vrtala o otrocih in tisto je bilo odveč.

Saj je hotela že prej, ko je spraševala nekaj o zaljubljenosti pa to, ampak se on ni dal zmesti, ji je hitro odgovoril, da so to vprašanje postavili vsem na semenišču. Ona je imela namen ga provocirat in iz njega izvleči določene stvari, ji pa to ni uspelo. Najbrž je imel nanjo tako močan vpliv, da je hočeš nočeš začutila neko spoštovanje in se brzdala. Celo takrat ko se ji je jezik zapletal in je govorila, kako je Marija Magdalena mazilila Jezusa, Potem se je pa na koncu spomnila, da ni niti tega o otrocih izvlekla iz njega. 🙂
Meni je delovala kot hipnotizirana. Mogoče se je ustrašila, ko je Uran govoril o polagnaju rok in moči in voji Boga. Naj me koklja brcne, če Milekova ni na tem intervjuju srečala Boga!
Najbrž je do sedaj mislila tako kot Manca Košir, da Boga vidiš samo med seksom.
Jaz mislim, da ima Vesna potencial, da gre po poti Marije Magdalene, od grešnice do svetnice! Pika.

Saj je hotela že prej, ko je spraševala nekaj o zaljubljenosti pa to, ampak se on ni dal zmesti, ji je hitro odgovoril, da so to vprašanje postavili vsem na semenišču. Ona je imela namen ga provocirat in iz njega izvleči določene stvari, ji pa to ni uspelo. Najbrž je imel nanjo tako močan vpliv, da je hočeš nočeš začutila neko spoštovanje in se brzdala. Celo takrat ko se ji je jezik zapletal in je govorila, kako je Marija Magdalena mazilila Jezusa, Potem se je pa na koncu spomnila, da ni niti tega o otrocih izvlekla iz njega. 🙂
Meni je delovala kot hipnotizirana. Mogoče se je ustrašila, ko je Uran govoril o polagnaju rok in moči in voji Boga. Naj me koklja brcne, če Milekova ni na tem intervjuju srečala Boga!
Najbrž je do sedaj mislila tako kot Manca Košir, da Boga vidiš samo med seksom.
Jaz mislim, da ima Vesna potencial, da gre po poti Marije Magdalene, od grešnice do svetnice! Pika.[/quote]
hehehe

In kaj ima veze njena knjiga z oddajo na TV? A ni že dovolj, da skoraj vedno ko odpre usta dela reklamo svojim knjigam?
Saj nam je jasno,da se zdaj tukaj par frendov in pr rtv slovenija trudi obrnit ploščo njej v prid.
Če se bo ljudem to dalo poslušat, bodo poslušali in gledali. Če bo to ena ura kvačkanj,a pa pač ne. In vseeno kaj mi tukaj napišemo.
Tisto včeraj je bilo kvačkanje.[/quote]

Vsakdo njenih knjig že ne razume. Ona je namreč kot Pariz. Prelep je, toda rad te ima, dokler sam hoče, če pa ga imaš preveč rad, te zavrže.
Enako je z Vesno, je očarljiva, toda ne smeš je imeti preveč rad…….Kdor razume,naj razume, kdor ne pa ne….

In kaj ima veze njena knjiga z oddajo na TV? A ni že dovolj, da skoraj vedno ko odpre usta dela reklamo svojim knjigam?
Saj nam je jasno,da se zdaj tukaj par frendov in pr rtv slovenija trudi obrnit ploščo njej v prid.
Če se bo ljudem to dalo poslušat, bodo poslušali in gledali. Če bo to ena ura kvačkanj,a pa pač ne. In vseeno kaj mi tukaj napišemo.
Tisto včeraj je bilo kvačkanje.[/quote]

Vsakdo njenih knjig že ne razume. Ona je namreč kot Pariz. Prelep je, toda rad te ima, dokler sam hoče, če pa ga imaš preveč rad, te zavrže.
Enako je z Vesno, je očarljiva, toda ne smeš je imeti preveč rad…….Kdor razume,naj razume, kdor ne pa ne….[/quote]

Ona živi od tga, da s eskozi neka umetna fama ustvarja okoli nje.
Naj se že enkrat sprijazni, da ni nič posebnega. Mogoče samo dobro igra, a premalo dobro, da bi jo sprejeli an AGRFT, kar je bila njena želja.
Je pa vedno znala moške dobro vrtet okoli prsta. To pa ja.

V veselje nam je bilo, da je prišel med nas škof Alojzij Uran, ki so ga cerkveni dostojanstveniki izločili iz medijskega prostora.
Saj ni bilo potrebno, da bi blestela Vesna Milek, ki je ta intervju vodila. Ne, ona je pač tam bila.
Toda škof je dobesedno sijal in sejal med gledalce močno energijo in zavest, da Nekdo vodi naša pota, doživimo veliko hudega, potem pa Bog vse obrne na dobro.
Izvrstna oddaja, pohvala vsem, ki so sodelovali pri tej predstavitvi.

Saj ej pvoedal, da so mu na Škofovski konferenci svetovali nja gre v to oddajo oziroma ponovno v medije.

Lepa oddaja z dobro gostiteljico in cenjenim škofom Alojzijem Uranom, ki je človek za ljudi, ki zna povedati ljudem stvari, kakršne so, ki zna spodbuditi pozitivno razmišljanje, omiliti malodušje in prebuditi vero v dobro pri ljudeh.
Lepo ga je bilo spet videti in prisluhniti optimističnemu pogledu na življenje.

Dve oddaji, dva različna gosta, oziroma trije. Voditeljica ista.
Kdor zna, pač zna in to Vesna Milek sigurna zna.
Vsakega gosta je vodila na svojsten, njej značilen način. Pronicljivo in vzpodbudno.
Z gosti v prvi oddaji je koketirala, z gostom v drugi oddaji je delovala umirjeno.
Od vseh smo izvedeli nekaj življenskih modrosti, predvsem pa smo gledali zanimivo pogovorno oddajo.

oddaja je bila seveda posneta, predvajali je pa ne bodo nocoj, ampak so jo sinoči.

New Report

Close