Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek dal bi si tatu na roko – napis kaj predlagate kakšen napis

dal bi si tatu na roko – napis kaj predlagate kakšen napis

bi imeli kakšen tatu na sebi, ampak pravi tatu.
recimo kakšen napis na roki.
problem pa mi je sedaj to, ker ne vem kakšen napis.
to je zelo zelo težko, da ugotoviš kakšen napis bi si dal na roko tetovirati
kaj bi si dali vi.
recimo pimer ko mi pade prvo na pamet je svoje ime, ampak to je to ne vem no,

svoj ime in priimek mi je bolj tko tko,

‘Prosim opazite me’
Vsi me glejte, k jest mam tatu’

nova
Uredništvo priporoča

Dve ideji:
-tatu
– to je bila nekoč čista roka.
Nekaj v tem smislu.

Kaj bosta pa kradla?

zadeva zahteva temeljit premislek

https://www.youtube.com/watch?v=43irrP92lrw

no drugače imajo tam, ko delajo tatuje tudi svoje napise, da niti ne veš kaj piše, neke take črke kot recimo po arabsko a kako ne vem ali v kitajščini, ali kako drugače.

Slika ene lepe ustnice,okoli pa napis: smeh ni greh

Preglej strani s fotografijami, ogromno jih je. Mogoče ti bo kaj všeč.
Nekako imam občutek, da bi imel tattoo bolj na silo.
Imam ogromno idej, kaj bi še dala napisat, oz. narisat, ampak moram imeti na takih mestih, da se ne vidi.

________ Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo.

Vtetoviraj si:
“Sm človk brez idej”

drugič, pa pravijo, da je to zelo boleč poseg
tako da treba biti za tak poseg res dobro pripravljen
da ti ene 1000x v parih sekundah prodira igla noter.

Predlog: daj mi tvojo mobi cifro. Sem obdarjen

Medovetnet. Dodaj vrtnice, kot cvet.

Brez domišljije.

Kakorkoli že, samo ne hodi s takšnimi idejami k kakšnemu tatuatorkju, ker takšne ljudi sovražijo iz dna duše. Jaz bi imel pa ne vem kaj. Ja, itak, čez dve leti pa mi ne bo več všeč pa bom hotel zbrisat….Ko jaz pridem k mojemu frendu, ki mu zaupam tale starodavni ritual, kar tetoviranje tudi v resnici je, točno vem kaj hočem. Ne pravim, da potem ne poslušam nasvetov pomočnice, ki sliko morda malo preuredi, preizkušava različna mesta na telesu in se potem odločim, ampak točno vem kaj hočem in zakaj hočem!¨ In kateri bo naslednji in čemu bo posvečen in kateri bo še naslednji in čemu bo posvečen. Placa je še dovolj in to je glavno :))

_____________________________________________________ Pa kaj, če me ljudje vlačijo po zobeh. Če bi o meni vedeli vse, bi me najbrž pojedli...

MIslim, da narobe razmišljaš. Ne odločiš se najprej za tatu, pol pa izbiraš motiva/napisa, ampak ko ti je nekaj tako pri srcu, da ne moreš brez njega ali brez tega da se sam vidiš vsak dan in da te družba vidi s tem, takrat se greš tetovirat.

I’M NOT BLONDE, BUT I’M STUPID.

Vtetoviraj si napis modrival, pa je problem rešen za vse večne cajte.
[img]http://www4.slikomat.com/13/0708/1b-2016-0.jpg[/img][img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Pred 30 in več leti so imeli “mačoti” na bicepsih napise JNA (pa še datum zraven, kdaj so služili), pa kakšno narisano bejbo, preboden srček pa take zadeve. Ogabno. Tile novodobni tatuji, ko imajo nekateri (in tudi nekatere) porisane cele roke in še kaj, so mi ravno tako mimo.
Še bolj mi je pa mimo, da bi nekdo kar imel tatu, pa ne ve, kaj bi …
Sem enkrat nekje prebrala, da si je nekdo želel imet kak izviren tatu in mu je kitajski “prijatelj” svetoval napis v kitajskih znakih in si ga je dal naredit, ker se mu je zdel fensi. Pol je pa srečal nekega drugega Kitajca, ki mu je povedal, da vtetoviran napis pomeni “kitajski zvitki”. Da te ne bo kdo tkole našponal …

đžihadist

Če imaš kakšno življenjsko filozofijo, ki ji slediš oz. jo živiš in veš, da od tega ne boš odstopil (čeprav vedet nikoli ne moreš).
Npr. Carpe diem, Shit happens, Ljubezen nam je vsem v pogubo, Kurc gleda …

Sem za Luno

New Report

Close