Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ve furs za promet na skrillu ali podobnih poker zadevah

ve furs za promet na skrillu ali podobnih poker zadevah

Sin igra poker za male pare. Letno je v plusu ali minusu maksimalno 100 eurov. Vmes zasluži 300, izgubi 50, še 20, 70, spet kaj dobi..skratka večino kar zasluži tudi izgubi, v najboljšem primeru mu ostane na letni ravni 100 eurov.

Zaslužke do koliko je treba javljati fursu? Mora javiti to, da ima Skrill? To je nekaj podobnega kot pay pall..ste vi to dursu prijavili ali oni sami vedo za te račune ali kako gre to?

če se kdo ne spozna na te zadeve, mogoče ve, kako je z zadetki na loteriji..precej podoben sistem..daš na letni ravni 200 eurov za srečke, loto listke, športne stave in si na koncu 100 v plusu ali pa minusu..tistih zadetkov vem da nihče ne javlja na durs..zanima me samo če obstaja kak zakon ki pravi da jih je treba


Pokra od 4 julija ne more več igrati za denar. V vednost….


Pokra od 4 julija ne more več igrati za denar. V vednost….[/quote]

ne razumem zakaj ne..vem da včasih kaka firma bankrotira in zapre svoje račune in potem ostaneš z dolgim nosom..a da nikjer več ne moreš igrati za denar mi je čudno


Pokra od 4 julija ne more več igrati za denar. V vednost….[/quote]

ne razumem zakaj ne..vem da včasih kaka firma bankrotira in zapre svoje račune in potem ostaneš z dolgim nosom..a da nikjer več ne moreš igrati za denar mi je čudno[/quote]
Na pokerstarsu kjer je verjetno igral sin so prepovedali igranje za denar uporabnikom iz Slovenije….

Kako je s pokrom ne vem. Sam igram stave na bwin, Bet365….Nimam sicer skrill, imam pa neteller kar je mislim da isto in dobitke, ki si jih izplačam na neteller nobenemu ne javljam.

Glede loterije: večji dobitki so obdavčeni s fiksno stopnjo (mislim, da 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, kar gre v proračun tvoje domače občine). Denarja niti ne vidiš, dokler loteriji ne daš svoje davčne številke, loterija ti nato od dobitka odšteje davek, s čimer si opravil svoje dolžnosti do davkarije (beri: se ti ne šteje v dohodninsko osnovo). Opisano velja za posamezne dobitke, nima nobene veze, če si kumulativno v minusu.

Ja, to velja pri SLO stavah, pri tujih ne.

New Report

Close