Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako naj grem iz Mobitela na BOB?

Kako naj grem iz Mobitela na BOB?

Gledam, kako je ta BOB ugoden, ampak sem trenutno vezana na (bivšem) Mobitelu, sedanjem Telekomu. Še nekaj mesecev bom vezana, potem bi rada prešaltala. Je kdo od vas šel k BOB-u? Imajo dobro pokritost? Lahko preneseš svojo številko?

številko preneseš brez problemov, bob kartico kupiš kjerkoli, urediš to potem prek neta in to j eto. POkristo..kolega ko gre v vilese mu lovi, lovi mu bogu iza leđa, kjer mu mobitel ne lovi, ker s ejim zdi škoda postavljat oddajnik. Pokritost je tolk kt ma pokristost simobil, ker to je v bistvu simobil,

Do zdaj če z njih nism slišal ene žal izjave oz da bi komu bilo žal da je šel na boba

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Hvala za informacijo! Komaj čakam, da mine še teh nekaj mesecev, da zbežim od Mobitela, ker so čisto predragi!

Pri meni so že vsi moji domači in prijatelji šli iz mobitela na bob…jaz ti lahko iz prve roke povem – omrežje je simobilovo in nekje lovi bolje, nekje slabše – recimo na Šmarni Gori zelo slabo, med tem ko bo v Prekmurju odlično.

Zame največji minus pa je, da ne moreš nastaviti funkcije, da ti pošljejo sporočilo, da te je nekdo klical, ko si bil nedosegljiv. Ampak je vredno 10 eur mesečnega prihranka:)

Jaz pa razmišljam, da bi šla iz Telemacha na Izimobil. Mi lahko kdo pove, kako je z Izimobilom glede pokritosti oz. na splošno?
Hvala.

Oni imajo Telekomovo omrežje, torej dela.

Jaz sem šla pred kakimi 3 meseci in zaenkrat še nobenega slabega presenečenja.
Omrežje je Simobilovo in je po moje kar dobro pokrito.
Preštudiraj kaj ponujajo in kaj sama rabiš.
V mojem paketu recimo ni tujine ampak jo zelo malo rabim. Tudi mms-ov ni in se zaračunajo posebej vendar je eden le cca. 3 cente.
Mobitel je nefleksibilen in raje izgubi stranko, kot bi ji ponudil kaj bolj ugodnega. Pa sem kar nekaj časa študirala za njihovimi paketi in ali bi šla na bob-a ali ne. No zdaj je moj račun od 15-20 eur lažji.
Mobitel ima edino ugodno ponudbo aparatov, na katero te pa seveda dobijo z dvoletnim aneksom. In potem ne moreš nikamor drugam ali pa dragi penali.

Pred 4 meseci presedlal iz mobitela na bob. Prenos številke je potekel brez problema, pogodbo pripeljali na dom ob dogovorjenem času. Mobitel je pa itak vedno prižgan. Do sedaj še nisem inel problemov s signalom.

Lahko zamenjaš operaterja, a moraš poplačat aneks. Podatek o znesku dobiš, če kličeš na 041 700 700. Lahko tud pišeš na [email protected] in te oni pokličejo nazaj.

Sem slišal, da pri bobu ni LTE in da ni sms-a ob zgrešenih klicih. Na signalu imajo tudi prednost Simobilovi uporabniki in se zna zgodit, da ti kdaj ven vrže iz klica zaradi preobremenjenosti omrežja. Tole sem slišal, raje povem, da nebo pol jamranja zakaj kaj ne dela…

Jaz bi pa močno odsvetoval Bob. Močno!! Če bo karkoli narobe jih ne moreš priklicati, zgolj na 090.
Na maile ne odgovarjajo tudi po več dni ne, nimajo nobene poslovalnice,kjer bi se lahko oglasil….Sam sem na Telemachu in plačujem 12 EUR za neomejene klice, neomejene sms in 5 Gb.


a pri telenachu je OK, ni problemov, zadovoljni, Hvala.?

Kaj pa na Debitel, se splača iti? Je kdo na Debitelu?

Debitela ni že nekaj mesecev. Ga je pohrustal Telekom in ukinil vse pakete. Sedaj so le še predragi telekomovi paketi za debitelove uporabnike, čeprav sem slišal, da je velik uporabnikov k telemachu odšlo.

Vse, kar si napisal, je seveda debela laž. Bob nima več plačljivih številk.

A če greš na Telemach ali T2, a lahko preneseš svojo mobitel številko? Pa je dovolj, da greš tja samo zaradi mobilne telefonije, a ti ne vsiljujejo potem tudi televizije in interneta?

Še to: Je po vašem mnenju Simobil bolj ugoden od Telekoma?


Brezplacna! Stevilka za pomoc uporabnikom Boba je 068 680 680, zaenkrat je pa se nisem rabil, pa sem pri Bobu dobri dve leti. Ce je kaj narobe, jih poklices in grejo s tabo cez postopek, vsaj z mojo zeno je bilo tako.


Brezplacna! stevilka za uporabnike Boba je 068680680, takoj se javijo, ful so prijazni, mojo zeno so vodili cez cel postopek, ko je mela tezave s telefonom. Tezav z omrezjem prakticno nimava, res pa je, da ne hodva v neke ful odrocne kraje. Tudi v vrezanih destinacijah (Trbovlje, Zagorje) je normalen signal.


Brezplacna! stevilka za uporabnike Boba je 068680680, takoj se javijo, ful so prijazni, mojo zeno so vodili cez cel postopek, ko je mela tezave s telefonom. Tezav z omrezjem prakticno nimava, res pa je, da ne hodva v neke ful odrocne kraje. Tudi v vrezanih destinacijah (Trbovlje, Zagorje) je normalen signal.[/quote]

Ko sem imela predplačniško kartico Bob in je nisem mogla na novo nafilat, sem klicala na to številko in se mi ni nihče javil. Klicala sem cel popoldan. Potem sem šla na pumpo po novo sim kartico, seveda ne njihovo!


Brezplacna! stevilka za uporabnike Boba je 068680680, takoj se javijo, ful so prijazni, mojo zeno so vodili cez cel postopek, ko je mela tezave s telefonom. Tezav z omrezjem prakticno nimava, res pa je, da ne hodva v neke ful odrocne kraje. Tudi v vrezanih destinacijah (Trbovlje, Zagorje) je normalen signal.[/quote]

Ko sem imela predplačniško kartico Bob in je nisem mogla na novo nafilat, sem klicala na to številko in se mi ni nihče javil. Klicala sem cel popoldan. Potem sem šla na pumpo po novo sim kartico, seveda ne njihovo![/quote]

Ne vem, kam si ti klicala, ampak na številki za predplačniške kartice je odzivnik, ne govoriš s človekom, torej se ti nima kdo javit. Številka je zapisana na listku, ki ga kupiš. Ne vem, kaj si čarala, ampak da si tako za brez veze fliknila 20 evrov stran… Nije žvaka za seljaka, samo to lahko rečem.

Pozabil si na drobni tisk pri tem paketu za 12 evrov: v Telemachovem omrežju. Tam, kjer ga ni, preklopi na Telekomovo omrežje in se ti klici obračunavajo po ceniku. Če se med klicem zamenja omrežje, klic seveda prekine, kar v praksi pomeni, da te tam, kjer si na meji Telemachovega omrežja, ves čas meče ven. Sprobano. 2. del drobnega tiska pa je, da je ta cena samo za naročnike, ki imajo pri Telemachu tudi fiksne storitve.
Vsi operaterji imajo približno enake cene, če na koncu sešteješ, samo v reklamah je vse na videz napol zastonj.

Pozabil si na drobni tisk pri tem paketu za 12 evrov: v Telemachovem omrežju. Tam, kjer ga ni, preklopi na Telekomovo omrežje in se ti klici obračunavajo po ceniku. Če se med klicem zamenja omrežje, klic seveda prekine, kar v praksi pomeni, da te tam, kjer si na meji Telemachovega omrežja, ves čas meče ven. Sprobano. 2. del drobnega tiska pa je, da je ta cena samo za naročnike, ki imajo pri Telemachu tudi fiksne storitve.
Vsi operaterji imajo približno enake cene, če na koncu sešteješ, samo v reklamah je vse na videz napol zastonj.[/quote]

to ni res.
če gostuješ v mobitelovem omrežju, se nič ne zaračunava po ceniku, ampak ti grejo klici v kvoto tvojih zakupljenih klicov.
če pa nimaš fiksnih storitev na telemachu, plačuješ 15 eur, kar je še vedno malo v primerjavi z mobitelom, ki ti za primerljive storitve zaračuna več kot 20 eur.

Vse, kar si napisal, je seveda debela laž. Bob nima več plačljivih številk.[/quote]

No, take razburjenje je nepotrebno. Ne vem, če je ravno VSE kar sem napisal laž. Šel sem na njihovo spletno stran in vidim, da dejansko nimajo več 090 številke za informacije,kot so jim imeli ,ko sem bil sam pri njih. In kaj je še ostalo ” debela laž”?

New Report

Close