Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A se kdo spozna na oblikovanje telesa s pomočjo vadbe?

A se kdo spozna na oblikovanje telesa s pomočjo vadbe?

Prosim za nasvete. Začela sem z rekreacijo – hoja, tek. Rada bi si oblikovala telo. Sem suhcena, zato kilogramov ne želim izgubljati, ravno nasprotno, vesela bi bila npr. 5 kg, rada pa bi čim lepše natrenirala telo.
Rada bi osnovne “recepte” od tega kaj jesti (prosim brez nasvetov glede junk food), do vaj in pridobivanja teže.
Zelo bi bila vesela, če ima kdo podobno iz kušnjo in je oblikoval telo do želene oblike in teže.

Od teka,hoje ne bo postave!!!utezi in kvalitetne beljakovine,kompleksni OH-ji,zdrave mascobe,vitamini,minerali in volja!beljakovine(meso,jajca,skuta,),OH(krompir,riz…),mascobe(rumenjak,avokado,olive,olivno olje,omega-3)…vaje pocepi,mrtvi dvig,izpadni koraki,vojaski potisk,veslanje v predklonu…to so vaje,ki dajejo rezultate,ostalo je za puncke…hrana in se enkrat hrana!!!1,5 grama beljakovin na kilogram TT,oh 1/2 na kilogram TT,mascobe 2 grama na kilogram TT….4 treninge na teden…

Pred leti se je ena s pomocjo fitnesa, torej utezi in kar spada sem, pa z dobro hrano seveda, po anoreksiji fajn k sebi spravila. Torej bi to bilo teoreticno znzahtevo po 5 kilah viska, mala malica zate

Kupi si knjigo 8 minut je dovolj. Tam imaš vaje za vsak dan drugačne, nasvete za zdravo prehrano, zdrav način življenja.

V youtube vtipkaj fitnessblender. Imata velik nasvetov in set vaj, ki jih lahko delaš kar doma.

Imam uteži 2,5 kg na roko, delam različne ponovitve: 1×50, 3×20, potem to trikrat ponovim. Vmes naredim 200 trebušnjakov, 200 vaj za hrbet (ležiš isto kot pri trebušnjakih in dvigaš zadnjico), 200 dvigov 5kg uteži (ležiš na hrbtu, dvigaš z obema rokama nad prsi). To delam ene 3x na teden, druge dneve tečem. 2x na teden treniram še karate po 1,5h. Jem vse, meso 1x na teden, vege 1x na teden, ostale dneve morske ali rečne ribe in morske sadeže.

--------------------------------------------------------------------------------- Prevajanje: http://www.parisienne.si/ Medved z otoka, zgodba za otroke: http://www.alba2000.si/otro%C5%A1ke-knjige-in-pravljice/96-medved-z-otoka.html

New Report

Close