Forum.Over.Net

Starševski čvek

Iščem dobrega psihologa

Default avatar

Psiholog

Pozdravljeni!
Ali mogoče kdo ve kje in kako bi prišel v stik z dobrim psihologom oz. psihiatrom. Tukaj mislim človeka, ki bo znal pomagati ali mi svetovati. Ne pa ene "šalabajzarje", ko samo poberejo denar.
Samoplačniško ni problem. Samo kontakt rabim od nekoga. Hvala.
Default avatar

maricka12345

poguglaj Klemen Rebolj
Default avatar

depends

Napiši za kakšne težave gre približno,ker ni vsak za vse.
Default avatar

jaz-psiholog

Imam nekaj vprašanj o vzgoji otroka. Jaz nimam psihičnih težav.
Default avatar

kje pa

Kje pa bi hodil na terapijo?
S Celjskega poznam nekaj.
Default avatar

jaz-psiholog

Mi je vseeno kje je psiholog. Sem iz Zasavja, tako grem lahko v lj, celje, v novo mesto. Ne najdem sploh kje je kakšen... Osebna zdravnica ni napisala nobene napotnice, ker pravi, da bo otrok določene težave prerastel. Osebno ne verjamem - rabim neko potrditev oz. mnenje strokovnjaka.
Default avatar

NINČIKA

Praviš, da imaš težave s otrokom. Zakaj se ne obrneš na šolsko svetovalno službo?
Default avatar

Popay

Ni biljših psihologov kot smo mi tukaj na sč. Mi vse rešimo ali pa zakompliciramo, skratak, samo te dve variante obstajata.
Default avatar

sultan

dr. klemen rebolj, ravnovesje.com
Default avatar

carmen9

dr Rebolj, dela v Pacient d.o.o.
Default avatar

8tanja8

Vsekakor priporočam terapevtko Mojco Gantar. Moje izkušnje so samo plus, o njej je slišati samo vse pozitivno. Pristop, realno pove, pa tudi kako reševati je povsem drugače kot ostali pristopi ki jih imajo psihologi psihiatri. Zelo prijetna, konkretna in življenjska. To je moja izkušnja in tudi izkušnja marsikoga drugega. Tole je št: 040 642 645

Lp Tanja Černe
Default avatar

ard

lepo prosim, če ima kdo podatek oz kontakt kje dela dr. Rebolj.