Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšne so zares lepe ženske?

Kakšne so zares lepe ženske?

V temi “Ja ta punca je daleč najlepša Slovenka, govora je o Martini Kajfež, za katero praviš, da izgleda kot dec.

Pišeš, da če so nam te ženske vzgled (Martina, Bernarda, Rebeka) nikoli ne bomo dohajale zares lepih žensk, ki jih je polno vsepovsod in le – te se ne izpostavljajo v medijih.

Pa me resnično zanima in sem tudi zelo radovedna, kaj je zate pomeni (izgleda) ZARES LEPA ŽENSKA?
Lahko to opišeš ali prilepiš linke … od katere zate zares lepe ženske?

Včasih smo ženske PREMALO kritične do sebe in imamo hitro dobro mnenje o sebi in svojemu videzu….
Zato mi bi zelo prav prišlo tvoj pogled in opis LEPE ŽENSKE.
Saj vsi dobro vemo, da je večinoma tako …. da tiste ženske, ki so všeč ženskam … niso tudi moškim. Vi imate pomoje čisto drugačen pogled na žensko lepoto, kot me same.

Dajte, moški, razpišite se, da ne bomo ženske živele v “popačenem pogledu” na to pomembno zadevo, ki jo mogoče vidimo drugače, kot vi , brez katerih bi bilo dolgčas na Zemlji!
Razsvetlite nas!

Ima res popolen obraz, stas pa tudi Rebeka je fajn.

Popolen? Kaj je to? D:

Meni so lepe zenske, ki se lepo postarajo, kot recimo Monica Bellucci.

Iris, Kajfeževa in Rebeka imajo zelo moške poteze obraza, nič ženstvene niso. Imajo pa vse tri pravilne in simetrične poteze.

no pa tudi nima ženskih potez bolj grobe ampak ko sem jo vidu sem bil presenečen kok je lepa.

Ingrid Bergman je bila zelo lepa, Grace Kelly, Ava Gardner, Gina Lolobrigida, Raquel Welch, Natalie Wood,…pa še mnogo, od zdajšnjih pa seveda Bellucci, Sienna Miller, Mia Sara, …se sploh ne spomnim imen (ali pa jih ne znam napisati 😉
Jim je pa skupno, da niso vulgarne

Sophie Marceau mi je nenormalno privlačna

To moški ve po tem, kako se njegovo telo odziva nanjo. Ne samo določen organ, tudi to kakšna čustva vzbudi v človeku, ali izraža milino, ženstvenost, seksapil. Tukaj sploh ne gre za neke simetrije obraza in skladne postave! Lahko je odločujoč njen glas, lahko so to njeni gibi, graciozna hoja. Ženstven videz, ne kurbiš videz. Da je ženska lepa, mora bit predvsem ŽENSKA. Ne smrklja ali kurba. Gre za celoto.

Pojdite v Dalmacijo na plaže tam so res same missice, naravne, visoke, vitke.

Se ne bi ravno strinjala. V Dalmaciji je juznjaski tip žensk. Ne vem če je to tip ženske, ki je kar vsem všeč. Meni kot ženski so npr. najlepše vzhodnoevropske. Pa tudi kar precej moških sodelavcev je istega mnenja.

Ok., ve se kako zgleda lepa ženska po zunajosti, tukaj ni glume, umetna lepota se prec vidi. Kot celota je pa ženska lepa edino, če ima ob zunanji lepoti še notranjo,

Črnogorke, Makedonke so top šit beybe sem bil na službeni poti pa vem da so res lepe.


Se strinjam s tabo, Popay (kot ponavadi). Zato se nam včasih kdo zdi lep pa po splošnih standardih v resnici ni.


Se strinjam s tabo, Popay (kot ponavadi). Zato se nam včasih kdo zdi lep pa po splošnih standardih v resnici ni.[/quote]

Sm pišeš pa prvič pod tem nikom, milaa… hehe.

Kako trapast zapis. In kaj je narobe, če človek ni samokritičen in si je preprosto všeč takšen, kot je??? Kajti lahko vprašaš 100 moških in boš dobila 100 različnih mnenj. Kar je enemu všeč na eni ženski, ni rečeno, da bo tudi drugemu in obratno.

Ravno zaradi tega, ker smo ljudje preveč samokritični, potem nastajajo razno razne motnje hranjenja, en kup slabe volje, zafrustriranosti in takšne glupe teme, kot je tale.


Se strinjam s tabo, Popay (kot ponavadi). Zato se nam včasih kdo zdi lep pa po splošnih standardih v resnici ni.[/quote]

Sm pišeš pa prvič pod tem nikom, milaa… hehe.[/quote]
Pisem redko, berem redno. Mila sem pa vsak dan;

Sm pišeš pa prvič pod tem nikom, milaa… hehe.[/quote]
Pisem redko, berem redno. Mila sem pa vsak dan;[/quote]

Po tem predvidevam, da si ti naša Mila Jovovič, hehe,… hec. Lepo. milaa upam, da bova še v bodoče na tem… (kot ponavadi), torej na isti frekvenci. Lp.

Delaš pa kje pravzaprav? Da vidimo ali so vaši moški za kaj. 🙂

Generalno gledano se na južnjaški tip ženske, torej mediteranski, španski, tudi latino itd. pali kar velik del svetovne moške populacije. Kaj si ti misliš ali kakšen tvoj sodelavec, niti ni pomembno. To so znani lepotni ideali v moški domišljiji. Samim južnjakom pa pogosto bolj eksotično delujejo kakšne Nordijke ali blondinke Vzhodnega bloka.
Slovenke kot prvo niti nimajo nekih telesnih značilnosti, da bi lahko posploševali kakšne so. Niso znane kot tipične blndinke, niti kot tipične temnolaske. Pač neka srednja žalost. Živimo na delu Evrope, kjer prevladujejo mešani tipi, torej nič za posploševat, da bi lahko rekli da imajo Slovenke izrazito belo polt ali izrazito modre oči. Nope.

Enkrat mi je sodelavec rekel, da so južnjakinje res lepe ženske, dokler ne dobil otroka oz. je stara tam nad 35. Ker takrat dobi močne ličnice in se grdo starajo.. če je res pa ne vem.. Moja prijateljica je kljub otroku namreč čisto ista.

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

poglejte Severino, Ceco, one so južnjakinje ampak top pičke nič povešenih ličnic, lepe poteze obraza no ja malo filerjev že ampak res so Balkanje mnogo lepše od Slovenk.

vsaka, ki se zna nesti je pogleda vredna
kera mi potegne otepača je itak top
če se še dobro kresne, je pa zmagovalna vsaj do jutra naslednjega dne

TO VPRAŠANJE JE NEUMNO IN IDIOTSKO. Nekomu je neka ženska lepa in se bo poročil z njo čeprav se tebi zdi grda. VSAKE OČI IMAJO SVOJEGA MALARJA.

Mislim, res ti to? Severina, Ceca? To so ženske, ki imajo denar in verjemi, tiste nepovešene ličnice si one privoščijo z raznimi liftingi, ipd. Ni to nič naravno.

Mislim, res ti to? Severina, Ceca? To so ženske, ki imajo denar in verjemi, tiste nepovešene ličnice si one privoščijo z raznimi liftingi, ipd. Ni to nič naravno.[/quote]

in do denarja so pa prišle kako?? Z nastopi pred ljudmi, ki so plačali!!, da so jih lahko v živo gledali, poslušali.

New Report

Close