Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zakaj so imeli četniku dolge lase

zakaj so imeli četniku dolge lase

Ta informacija se je načrtno skrivala pred javnostjo od vietnamske vojne dalje. V našo kulturo so oblastniki zavestno vnesli urbani mit, da so lasje stvar mode ali kozmetike. Med vietnamslo vojno so ameriške oblasti spoznale resnico o biološkem pomenu naravnih, dolgih las za človeka, a to spoznanje načrtno skrivajo.
Žena nekega uslužbenca je spoznala resnico in sedaj to spravila na svetovni splet, potem ko je njen mož po branju določenih “Top secret” dokumentov začel nosti dolge lase in brado. Med vietnamsko vojno je vojska novačila tudi indijance iz rezervatov, ker so vedeli, da so izjemni stezosledci; a ko so jih ob vstopu v vojsko ostrigli na balinca, so čez noč izgubili vse svoje izjemne sposobnosti. Sčasoma so odkrili, da se jim te povrnejo, če jim pustijo zrasti dolge lase.
Biološka obrazložitev: sesalci smo se razvili tekom miljonov let evolucije; zmagovite sposobnosti primatov, posebej človeka se zdijo skoraj nadnaravne. Znanost vedno znova odkriva presenetljive sposobnosti našega telesa, da preživimo v različnih okoliščinah, tudi skrajnih. Vsak del telesa ima svoje določene naloge, ki prispevajo k uspehu celotnega telesa. Tako ima vsak del našega telesa svojo pomembno biološko funkcijo, neločljivo od celote. Naši lasje so podaljšek živčnega sistema, so kot zunanji živci, kot posebej razvite “antene” ali “tipalke” in prenašajo ogromno pomembnih informacij iz okolja do naših možganov, neokorteksa in limbičnega sistema.
Pa ne samo to, lasje tudi oddajajo elektromagnetno energijo, ki jo oddaja naš visoko razvit centralni živčni sistem v okolje – z razlogom. To lahko pokaže Kirlianova fotografija – vidimo jo (auro), če ima testna oseba dolge lase in je ne vidimo več, če isto osebo po vojaško ostrižemo na balinca. Ostrižen človek, tudi navaden vojak tako izgubi pomemben del svojih nezavednih sposobnosti reagiranja z okoljem. Civilom to prinese nesamozavest, nesposobnost orientacije v okolju in celo spolno zafrustriranost.
Tako od družbe zapovedano striženje je samo še en nenaraven dejavnik v našem življenju, ki nam po nepotrebnem kvari biološko kvaliteto našega življenja!
Sem od nekdaj absolutno proti striženju las moških na krtačko oz. še bolj nenaravnega (oprostite sodbi – ogabnega) balinca, ker to je simbol militarizma in suženjstva! Militaristri dobro vedo, zakaj to manipulacijo in degradacijo osnovnega človeškega dostojanstva forsirajo.
P.s. edina stvar, zaradi katere sem se žal skregal s svojim pokojnim očetom so bili žal moji “bitlski/rokerski” dolgi lasje! Naši tastrari, ljubitelji narodno za(je)bavne glazbe in lahkotnih popevk so pač videli v naših dolgih laseh in poslušanju “Rolingov & Beatlesov” zgolj nesprejemljivo kulturno invazijo in niso kaj dosti vedeli o teh zadevah, zato naj jim bo oproščeno. Ampak danes pa marsikaj vemo, kar takrat javnosti ni bilo dostopno in se je držalo pod “Military Top Secret no. 1”.

Zihr je tko.
Zdej pa tableto vzemi!

torej bi slabše zaznaval, če bi ga pobarvali na blond?

nova
Uredništvo priporoča

veš kolk “Top sekret” je šele o nosnih dlačicah !!!
mal poguglej kaj vse ti skrivajo

A zato se moje sonce že dve leti ni postriglo:))).

Menda zato, ker so čakali, da se kralj aleksander vrne v Jugoslavijo, (TOLIKO ČASA NAJ BI SENE STRIGLI IN BRILI), če je pa res, pa ne vem.

Zato ker niso imeli za škarje. Luzerji. Itak so potem popušili in so jih drugi odstrigli.

Nihče ni ničesar popušil.

Ja, samo Kralj Petar II Karađorđević se nikoli ni vrnil nazaj v Jugoslavijo.

[/quote]
Nemara so oni zmagali vojno? Preberi mal zgodovino. Normalno, da še obstajajo, tako kot komunisti, ki so samo srajco obrnili.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/25/Dra{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}BEaLegion_of_Merit.jpg

[/quote]
Nemara so oni zmagali vojno? Preberi mal zgodovino. Normalno, da še obstajajo, tako kot komunisti, ki so samo srajco obrnili.[/quote]


Nemara so oni zmagali vojno? Preberi mal zgodovino. Normalno, da še obstajajo, tako kot komunisti, ki so samo srajco obrnili.[/quote][/quote]
Poglej raje kaj so delali v Jesenovcu. Še nemški SS se je zgražal nad dejanji.

[/quote]
Poglej raje kaj so delali v Jesenovcu. Še nemški SS se je zgražal nad dejanji.[/quote]
Uh vzamem besede nazaj . Tam so bili Ustaši.


Pojma nimaš! Kralj je bil Peter.
Aleksandra so 09. 10.1934 počili v Marseillu!

Jaaaaaooooo. Človek malo cinizira (in se zafrkava), vi pa takšno debato usekate….

Srbe in Vikinge rado zebe v glavo in v obraz. Zato rabijo lase in brado. Pa še bolj so srčkani dolgolasci in bradači.

Četniki so imeli dolge lase, ker so bili preprosto zanemarjeni.


Kakšna pa je kompleksna zanemarjenost:-)?

Bili so gverila in v gozdu ni bilo ravno frizerjev.

Da bi jim v tistih dlakah ustaše težje prerezale vrat


Kakšna pa je kompleksna zanemarjenost:-)?[/quote]

Zdaj si me pa nasmeljal. Poudariti sem želela, da ni treba “mozgati”, ampak da je jasno, da so bili zanemarjeni. Pač horda.


Kakšna pa je kompleksna zanemarjenost:-)?[/quote]

Zdaj si me pa nasmeljal. Poudariti sem želela, da ni treba “mozgati”, ampak da je jasno, da so bili zanemarjeni. Pač horda.[/quote]
Veeem;-)

Zdaj si me pa nasmeljal. Poudariti sem želela, da ni treba “mozgati”, ampak da je jasno, da so bili zanemarjeni. Pač horda.[/quote]
Veeem;-)[/quote]

Mogoče so se pa tekmovali v zanemarjenosti in je to kompleksna zanemarjenost. 😉


Veeem;-)[/quote]

Mogoče so se pa tekmovali v zanemarjenosti in je to kompleksna zanemarjenost. ;-)[/quote]
Čeprav… umiti in obriti, niso dosti boljši:-)))

Niso vsi četniki imeli dolgih las in brad. Samo poglejte si četnika Vojislava Šešelja. Na njegovem obrazu ne moreti videti niti ene samcate kocine.

Na obrazu četnika Tomislava Nikolića prav tako ne morete videti ene samcate kocine.

Niso vsi četniki nosili dolgih las in brad. Dolge brade in lase so nosili v glavnem četniki Koste Pećanca in ne Draže Mihailovića.

New Report

Close