Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske nad 50

Ženske nad 50

Pašejo mi ženske nad 50 pa do 65,če prav sem star 40. Je z mano kaj narobe?

najboljše 🙂

Jaz sem malo čez 50 in mi pašejo moški 40. Z nama ni nič narobe.

Jaz sem malo čez 50 in mi pašejo moški 40. Z nama ni nič narobe.[/quote]

Jaz sem malo čez 50 in mi pašejo moški 40. Z nama ni nič narobe.[/quote] daj gsm

Jaz sem malo čez 50 in mi pašejo moški 40. Z nama ni nič narobe.[/quote]
Pri ženskah nad 50 se zna zgodit, da imajo zaradi menopavze bolj suho nožnico. Pa pol škriplje, kot bi s stiroporom po šajbi drgnu.
Drgač je pa uredu.

…potem je to uredu…99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških raje pogleda za mlajšimi.

1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pa…imajo svoje fetiše:)

Moje ženske so bile vsaj 10 let mlajše, no starejši ko sem…večja je ta razlika. Tam do 20 let je še normalno, več pa dolgoročno ne gre.

Po tleh je ne preveč premetavat, osteoporoza pa to. Pa mal za demenco poglej.

Čudn si, če je kaj več kot sex na ex, verjetno iščeš drugo mamo, avtor.

Mater, si ti butasta, pa si se mi do zdaj zdela čisto ok oseba. Očitno temu ni tako….


Jaz sem enkrat probal seksat z eno k je bla stara 51 let pa pol. 52 let je bla stara pol, čez pol leta.
No, in pol, k sva se spravla onegavit, je pa njen mož pršu po mrvo.
Tako, da zdej na hitro, ti neb znau povedat….


A ti pa iščeš hči ali kako? Razlika, kjer je nekdo starejši toliko, da je lahko drugemu starš, pač NI normalna, če že uporabljaš ta izraz.

Mater, si ti butasta, pa si se mi do zdaj zdela čisto ok oseba. Očitno temu ni tako….[/quote]
Bo treba detektorju za sarkazem baterijo zamenjat. Meni se pač zdi avtorjevo vprašanje mimo.


A ti pa iščeš hči ali kako? Razlika, kjer je nekdo starejši toliko, da je lahko drugemu starš, pač NI normalna, če že uporabljaš ta izraz.[/quote]

Oprosti, ampak še vedno je bolj “normalno” videti 10-15 starejšega tipa z mlajšo žensko/punco. ČE je dobro ohranjen…plešasti in zavaljeni odpadejo in so v večini ženske z njimi zaradi keša.

Jaz sem že 40 in vidim, kako se mlajši moški spreminjajo – postajajo ženske, ne da se jim sploh sexat, več časa preživijo za računalniki,…in to slišim iz ust 20-25 letnic, ki jih potem mi malo starejši pedenamo. JE pa res, da moraš dobro izgledati, biti inteligenten in malo bolje situiran..


Ja, je, zelo narobe.


A ti pa iščeš hči ali kako? Razlika, kjer je nekdo starejši toliko, da je lahko drugemu starš, pač NI normalna, če že uporabljaš ta izraz.[/quote]

Oprosti, ampak še vedno je bolj “normalno” videti 10-15 starejšega tipa z mlajšo žensko/punco. ČE je dobro ohranjen…plešasti in zavaljeni odpadejo in so v večini ženske z njimi zaradi keša.

Jaz sem že 40 in vidim, kako se mlajši moški spreminjajo – postajajo ženske, ne da se jim sploh sexat, več časa preživijo za računalniki,…in to slišim iz ust 20-25 letnic, ki jih potem mi malo starejši pedenamo. JE pa res, da moraš dobro izgledati, biti inteligenten in malo bolje situiran..[/quote]

Skratka, kadar star tip obdeluje mlajšo, mora biti fit, inteligenten in situiran? Po domače, brez cvenka ne bo nič :)))

Prednost je lahko v tem, da so že mal sklerozne – pa lahko dobiš dvakrat na dan,
ker pozabi, da ti je že zjutraj dala…

ker pri svojih 40 zgledaš kot 55letnik z debelim trebuhom. Zato se ti sline cedijo po starejših, ker mlajše ne dajo staremu didu ;).

Mater, si ti butasta, pa si se mi do zdaj zdela čisto ok oseba. Očitno temu ni tako….[/quote]
to je moški drugače..

20-25 letnice so danes v povprečju neke užaljene kaprice, katerim nič ne paše. Če povprečen 22-23 letnik ne bi imel spolnega nagona, se ne bi dogajali primeri kot Elliot Rodger.

Tokle stereotipov na račun starejših žensk in to na takem svetovljanskem monu, pa res ni za pričakovati :))
Hvaljenje odsluženih kratko-tičnikov, kako oni obdelujejo samo še ženske 30 in manj, je itak tema moških debat že odkar sem na svetu. Punc, ki so za udobje pripravljene držati noge narazen, je čedalje več, tako da vam materiala ne bo zmanjkalo.
Vendar se luknja v glavi začne, ko se zadeva obrne
Naj vas obvestim dragi moški, da so se časi spremenili. Povprečne 50 letnice – pustimo izjeme, ker so na tako m kot na ž strani- so mladostnejše, urejene. Veliko jih dela na odgovornih delovnih mestih, znajo več jezikov, poleg službe pa so še izvstne kuharice, doma držijo vsaj tri vogale. To jih ohranja vitalne in v toku s časom. Berejo knjige, kar je primerjavi s FB mladostnic čtivo, ki pripomore k boljšemu besednemu zakladu in hitrejšim klikerjem med ušesi. Vajene so iskanja rešitev, njihov pogovor pa presega poznavanje fuzbalerjev in košarkarjev. Otroci so že večinoma iz gnezda, zato jih ne omejujejo čas in skrbi, zato si lahko privoščijo čas samo zase.
Seveda njihovo telo ni takšno kot 30 let nazaj in se mu leta poznajo. A pravi moški, ki zna ceniti humor, smeh, inteligenco in sproščenost v postelji, bo znal spregledati mehko oprsje in klobasico okoli popka.
Tako da dragi moški, okusi so različni. Tudi ženske si znamo izbirati med mlajšimi, ki vas v telesu in zdržljivosti še kako prekašajo. Njihova koža ima prijeten vonj in napetost, s svojo vzdržljivostjo in učljivostjo pa lahko zadovoljijo še tako zahtevno damo.
Torej časi, ko je ženska sebe zanemarila in skrbela za vse, razen zase, moški pa si je poleg služkinje in kuharice omislil še mlado ljubico, minevajo.
Strah vas je, da se vloge obračajo. Vaše mladostne žene, polne energije so postale predmet poželenja mladih moških, ki vas gospodje prehitevajo po levi in po desni in vaši ženski zastonj ponujajo tisto, kar morate vi plačati, tako ali drugače.
Skratka, gospoda briga nas za vaše mnenje 🙂

Danes žleht, ti si po moje vsak dan tako žleht, hehe. Itak, vsak normalen moški ve, da v sexu ne more parirat 20 let mlajšemu žrebcu, ti to zdej neki toplo vodo odkrivaš, kao. Pa ta hvala moških z mlajšimi bejbami, ki jih morjo keširat je bolj kilava. Vedno se bo pa za tiste 50 letnice, ki se hočjo dol dajat našlo dosti mladeničev, ki vas bi butali do nezavesti, ni panike. Te 50 letnice, ki si jih ti opisale so takšne oz. postanejo takšne, če jim je še kaj do sexa, dobro vejo kje bodo doživele dober goli sex, morjo it samoo preko tega, da spustijo golobradca med svoje noge, pa so na konju.

Nanča, si ti?


A ti pa iščeš hči ali kako? Razlika, kjer je nekdo starejši toliko, da je lahko drugemu starš, pač NI normalna, če že uporabljaš ta izraz.[/quote]

Oprosti, ampak še vedno je bolj “normalno” videti 10-15 starejšega tipa z mlajšo žensko/punco. ČE je dobro ohranjen…plešasti in zavaljeni odpadejo in so v večini ženske z njimi zaradi keša.

Jaz sem že 40 in vidim, kako se mlajši moški spreminjajo – postajajo ženske, ne da se jim sploh sexat, več časa preživijo za računalniki,…in to slišim iz ust 20-25 letnic, ki jih potem mi malo starejši pedenamo. JE pa res, da moraš dobro izgledati, biti inteligenten in malo bolje situiran..[/quote]
Najprej, se opravičujem zaradi odrezavosti.:) Drugače imaš prav, ko se gleda iz tvojega zornega kota to kar drži. Je pa tudi res, po mojih izkušnjah vsaj, da določen procent moških, tam 30+/- pa toži, da niso zanimivi puncam njihovih let, ker so materialistične, se ne znajo pogovarjat, niso pripravljene ustvarjat…
Kot kaže gre tole nekako v obe smeri. Razlike v letih so v zadnjih časih čedalje večje in ni več nekih pravil tako kot je to bilo včasih.


Odlično napisano! 🙂

Ne.

New Report

Close