Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ženske ste se zapletle z moškim. V postelji pa ugotovite, da ima majhen penis. Bi vas to zmotilo?

Ženske ste se zapletle z moškim. V postelji pa ugotovite, da ima majhen penis. Bi vas to zmotilo?

Ženske ste se zapletle z moškim npr. na zmenkih. Ko pa se odločita za seks, pa ugotovite, da ima moški majhen penis. Bi vas to zmotilo?

če te zadovolji je dovolj velik, če pa ne, pa žalost.

Pri meni je bilo pa ravno obratno. Ko si je dala dol vse tiste podlohe in push upe, je bila kot dahovka. Niti dvignil ser mi ni.

nova
Uredništvo priporoča

Saj imaš še roke in jezik, mar ne?

pa a veš da take zagate še nisem imela.
Ker vedno sprašujem o vsem, kar mi pride na misel, predno se sploh spustim v spolni odnos. Sicer pa lahko že pri drgnjenju ugotoviš ali ga nič ni, saj se skozi kavbojke nič ne čuti..


ker se držim tega- ne počnite z nekom nečesa o čemur se ne morete pogovarjati. to je super vodilo in nikoli ne boš pristala v postelji pri nekem cepcu, ki si je hotel izprazniti jajca ;).
S tem da sem tečka in mora delat test, drugače ni nič ;). In potem jebivetri odpadejo sami po sebi. Aleluja, da ne izgubljam časa a takimi.

Saj imaš še roke in jezik, mar ne?[/quote]

Z vsem spoštovanjem in vem, da ni kriv, da ima malega, in vem, da nisem kriva, da sem porodila tri otroke, ampak … ne, zame je bistvo seksa “seksanje”, penis v vagino. To mi da največ užitka, bližino, orgazem, ki mu ni para. Roke, jezik … slab nadomestek. Zato ja, bi me zmotilo, če ne bi bila zadovoljena (kar z zelo malim ziher ne bi bila), ne pa zgolj z estetkega vidika. Imam izkušnjo, se trudila, upala (ne vem sicer na kaj, da bo zrasel?), ampak ni šlo.


ker se držim tega- ne počnite z nekom nečesa o čemur se ne morete pogovarjati. to je super vodilo in nikoli ne boš pristala v postelji pri nekem cepcu, ki si je hotel izprazniti jajca ;).
S tem da sem tečka in mora delat test, drugače ni nič ;). In potem jebivetri odpadejo sami po sebi. Aleluja, da ne izgubljam časa a takimi.[/quote]

A prvo si ga našiba pred tabo in ti ga izmeriš z metrom?

Saj imaš še roke in jezik, mar ne?[/quote]

Z vsem spoštovanjem in vem, da ni kriv, da ima malega, in vem, da nisem kriva, da sem porodila tri otroke, ampak … ne, zame je bistvo seksa “seksanje”, penis v vagino. To mi da največ užitka, bližino, orgazem, ki mu ni para. Roke, jezik … slab nadomestek. Zato ja, bi me zmotilo, če ne bi bila zadovoljena (kar z zelo malim ziher ne bi bila), ne pa zgolj z estetkega vidika. Imam izkušnjo, se trudila, upala (ne vem sicer na kaj, da bo zrasel?), ampak ni šlo.[/quote]

Če si široka spodaj, pa delaj Keglove vaje.


ker se držim tega- ne počnite z nekom nečesa o čemur se ne morete pogovarjati. to je super vodilo in nikoli ne boš pristala v postelji pri nekem cepcu, ki si je hotel izprazniti jajca ;).
S tem da sem tečka in mora delat test, drugače ni nič ;). In potem jebivetri odpadejo sami po sebi. Aleluja, da ne izgubljam časa a takimi.[/quote]

A prvo si ga našiba pred tabo in ti ga izmeriš z metrom?[/quote]
Ti jebiveter nisi na mojem seznamu zaželenih moških.

Z vsem spoštovanjem in vem, da ni kriv, da ima malega, in vem, da nisem kriva, da sem porodila tri otroke, ampak … ne, zame je bistvo seksa “seksanje”, penis v vagino. To mi da največ užitka, bližino, orgazem, ki mu ni para. Roke, jezik … slab nadomestek. Zato ja, bi me zmotilo, če ne bi bila zadovoljena (kar z zelo malim ziher ne bi bila), ne pa zgolj z estetkega vidika. Imam izkušnjo, se trudila, upala (ne vem sicer na kaj, da bo zrasel?), ampak ni šlo.[/quote]

Če si široka spodaj, pa delaj Keglove vaje.[/quote]
da keglove vaje ne vplivajo.
pa ne verjamem. vsake vaje vplivajo, le nekaterim se ne da delat.

A prvo si ga našiba pred tabo in ti ga izmeriš z metrom?[/quote]
Ti jebiveter nisi na mojem seznamu zaželenih moških.[/quote]

Glede na to, da si ena tečna baba, se te ne želim videti niti od daleč.


Ti jebiveter nisi na mojem seznamu zaželenih moških.[/quote]

Glede na to, da si ena tečna baba, se te ne želim videti niti od daleč.[/quote]
Haha in zdaj se sekiram ?
HAHAHAHAHAHAHA!!!!


Ga nikoli nisem imela in ga nikoli ne bom.
Mene dobro obdeluje moj živ lepotec.
Ti pa kaj, zbiraš denar za ančko, ker si tako grd, da te nobena noče, le če se te vsake časa usmili grda bivša .[/quote]

Zbudi se in ne sanjaj. Ura je že krepko čez 11![/quote]
ti se pa sprijazni da si grd in lažnivi prevarant in da ne boš nikoli imel ženske.
DOBRO JUTRO_ ker jaz imam svojega moškega.

Ko se boste ženske naučile fukat, vam dolžina ne bo pomembna.

se mi je skoz zdelo, da si moški.

se mi je skoz zdelo, da si moški.[/quote]

😀

se mi je skoz zdelo, da si moški.[/quote]
sm mislu da je ženska..
sicer pa za dober sex morata oba dobro seksat. Tud za poljubljat se se morata oba znat dobro poljubljat. To je kr neki, če se človk ne zna poljubljat.

Zbudi se in ne sanjaj. Ura je že krepko čez 11![/quote]
ti se pa sprijazni da si grd in lažnivi prevarant in da ne boš nikoli imel ženske.
DOBRO JUTRO_ ker jaz imam svojega moškega.[/quote]

To sploh ne drži.
Lahko se samo zahvalim nekomu, da mi nisi slučajno poti prekrižala.

Imaš primeren nick 😀


ti se pa sprijazni da si grd in lažnivi prevarant in da ne boš nikoli imel ženske.
DOBRO JUTRO_ ker jaz imam svojega moškega.[/quote]

To sploh ne drži.
Lahko se samo zahvalim nekomu, da mi nisi slučajno poti prekrižala.[/quote]
Potem pa tudi ti ne nakladaj, da jaz nimam moškega.
Če ti nekaj o meni predvidevaš, bom pa jaz še obratno o tebi.
In hvala tistemu, da ti meni nisi prekrižal poti, ker s temule predvidevanjem si res zelo tečen človek. Ker ne moreš predvidevati popolnoma nič, ker predvidevanja nimajo nobene veze z realnostjo. Življenje ni predvidevanje. Življenje so dogodki in če te kaj zanima o človeku, ga VPRAŠAŠ in nikoli ne PREDVIDEVAŠ.

To sploh ne drži.
Lahko se samo zahvalim nekomu, da mi nisi slučajno poti prekrižala.[/quote]
Potem pa tudi ti ne nakladaj, da jaz nimam moškega.
Če ti nekaj o meni predvidevaš, bom pa jaz še obratno o tebi.
In hvala tistemu, da ti meni nisi prekrižal poti, ker s temule predvidevanjem si res zelo tečen človek. Ker ne moreš predvidevati popolnoma nič, ker predvidevanja nimajo nobene veze z realnostjo. Življenje ni predvidevanje. Življenje so dogodki in če te kaj zanima o človeku, ga VPRAŠAŠ in nikoli ne PREDVIDEVAŠ.[/quote]

Si pa res biser. Kdo je začel z obtožbami?


Potem pa tudi ti ne nakladaj, da jaz nimam moškega.
Če ti nekaj o meni predvidevaš, bom pa jaz še obratno o tebi.
In hvala tistemu, da ti meni nisi prekrižal poti, ker s temule predvidevanjem si res zelo tečen človek. Ker ne moreš predvidevati popolnoma nič, ker predvidevanja nimajo nobene veze z realnostjo. Življenje ni predvidevanje. Življenje so dogodki in če te kaj zanima o človeku, ga VPRAŠAŠ in nikoli ne PREDVIDEVAŠ.[/quote]

Si pa res biser. Kdo je začel z obtožbami?[/quote]
Ti. Rekel si da sem tečna baba, ker hočem, da pred prvim sexom oba narediva test. Obtožil si me ,da sanjam, da nimam moškega, in ali imam vibrator v omari.
Torej spet neka nepotrebna predvidevanja. zato sem vrnila, da vidiš da, je čisto brezveze nekaj predvidevat o nekem neznancu. Grd, lep, samski, nesamski, z ančko, brez nje- dol mi visi. Živi svoj lajf, govori o njem, ne predvidevaj o drugih uporabnikih. Vprašaj.

jebiveter je postavil logično vprašanje. A ve prav meter v roke vzamete in ga tipu zmerite pred seksom?

Z vsem spoštovanjem in vem, da ni kriv, da ima malega, in vem, da nisem kriva, da sem porodila tri otroke, ampak … ne, zame je bistvo seksa “seksanje”, penis v vagino. To mi da največ užitka, bližino, orgazem, ki mu ni para. Roke, jezik … slab nadomestek. Zato ja, bi me zmotilo, če ne bi bila zadovoljena (kar z zelo malim ziher ne bi bila), ne pa zgolj z estetkega vidika. Imam izkušnjo, se trudila, upala (ne vem sicer na kaj, da bo zrasel?), ampak ni šlo.[/quote]

Če si široka spodaj, pa delaj Keglove vaje.[/quote]

Pa kaj težiš- ninujno, da je ženska široka in raztegnjena spodaj, nekateri imajo(imate) pač ekstremno kratke, pa čeprav debele – če je penis prekratek, da ne doseže ustja maternice, ki je tudi odlično oživčena in daje odlične dražljaje naslade, ko se jo moški dotika z glavico penisa, kar ob trenju povzroča še večji užitek in to kljub dolžini vagine v povprečju 7 cm, potem je kriza, če je prekratek, ker tega ni, žal….

Avtorica, je hudi to, če ugotoviš, da se žal s tem nisi pripravljen zadovoljiti, torej zakaj bi se prikrajšal za določene užitke, ko veš, da ne bo to to …..zakaj bi moral sklepati neke kompromise, če ti je seks zelo pomemben v neki zvezi -žal je treba naredit test, torej nakurit ene parkrat na suho, predno se soočiš z dolžino, Saj v hlačah, če je zrajcan, hitro pride do najdaljše dolžine. Če ga znaš nakurit 🙂 Bčasih moški zamo ene parkrat povoha kožo na mestih, kjer se izločajo ženski (tvoji) feromioni, panikakor ni treba, da ti v hlače z nosom zleze), pa je že nakurjen v vsej svoji velikosti..

New Report

Close