Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če ste se spoznali preko interneta,portala,.. – poveste vsem po resnici kje sta se spoznala?

Če ste se spoznali preko interneta,portala,.. – poveste vsem po resnici kje sta se spoznala?

Šele sedaj smo izvedeli,da sta se znanca spoznala preko OnaOn,pa še to po naklučju,onadva sta namreč pripovedovala čisto drugačno pot spoznanja.Sem bila razočarana,sedaj njuno zvezo kar malo drugače vidim,pa še lažnivca se mi zdita.Onadva tega ne vidita tako,trdita,da je to osebna stvar in da se jima ne zdi nič narobe.Meni je to mimo 🙁

Njuna osebna zadeva. Če ti ni do druženja z njima se odmakni. Po vsej verjetnosti te ne bota pogrešala.


Kaj pa to tebe sploh briga? Daj jima mir!

nova
Uredništvo priporoča

da sem ga spoznala na monu. Samo sram me je priznati, ker je navaden cepec. Fju, sem bila naivna pa mislila, da so ljudje tu tako pošteni kot jaz. pa sem ga hitro skontala in zbrisala iz svojega lajfa. baraba goljufiva monovska.
Ps- to seveda ne leti na poštene monovce ;).

Midva z možem sva se tudi spoznala na ona-on in se poročila, ker drugače ne vem kje bi si še lahko, ker sva oba že kar v letih, ne vem pa, zakaj je boljša opcija spoznavanja npr. v lokalu ali na izletu, itak se moraš v živo spoznati in videti.
Kje sta se pa vidva spoznala avtorica? V cerkvi, da si taka čistunka?

Se imata rada?

Zakaj je potem pomembno, kje sta se spoznala? Ne rečem, če bi naročil “rusko nevesto”.

…vsakemu povem, da sva se spoznala na parkirišču…če že koga zanima.

________ Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo.

Hja, sama sem tudi nekomu povedala po resnici, a nekomu ne. Se mi zdi, da ima spoznavanje preko interneta nek negativen prizvok in ljudje gledajo na to tako, kot ti, avtorica. Zviška.
Sicer sva midva že narazen, tako da ni več dilem in mi ni potrebno več o tem razlagat.

Jaz povem, konec koncev je čisto vseeno a sva se spoznala preko neta ali pa v parku.

Ker tega ne želim razlagati, raje povem, da sva se spoznala v Ljubljani v eni restavraciji, kjer sva se tudi prvič srečala. Malo pa se zlažem, da je bilo to slučajno, čeprav je bilo srečanje seveda dogovorjeno preko e-maila.

Ne povem. Ker je to na žalost še vedno precej obsojano. In, koneckoncev, nikogar nima kaj zanimat.

Vsekakor pa je nama lepo in nama ni žal. Še ne. 🙂

Tudi midva sva se spoznala prek ona on in ravno zaradi takih kot je avtorica, tega nisva razglašala okoli. Zelo malo ljudi je od mene to izvedelo, tisti res za katerega mislim, da to znajo sprejeti in tisti, ki so nekako to sami pogruntali. Za vse ostalo je bila verzija prirejena, čeprav so nekaj časa čudno gledali – ampak po 10 letih tega ne sprašuje skorajda noben več.

Šele sedaj smo izvedeli,da sta se znanca spoznala preko OnaOn,pa še to po naklučju,onadva sta namreč pripovedovala čisto drugačno pot spoznanja.Sem bila razočarana,sedaj njuno zvezo kar malo drugače vidim,pa še lažnivca se mi zdita.Onadva tega ne vidita tako,trdita,da je to osebna stvar in da se jima ne zdi nič narobe.Meni je to mimo :-([/quote
In kdo si ti,ki moraš vedeti ali sta se spoznala na vlaku/sekretu/ona-on/v operi?

tud, če bi se spoznala pri The Dragu … a je to važno kje se dva spoznata?

Tudi midva z mojo ženo sva se spoznala na Ona-On, od tega je že 11 let, sva poročena in imava 2 lepa otroka. In kaj je to važno, kje se dva spoznata? Midva res nisva tega obešala na zvon, če je pa kdo vprašal, kje sva se spoznala, sva povedala po resnici – na netu.

Tisti, ki blefirate naključna spoznavanja, se delate norca iz sebe. Koga briga, če sta se spoznala na netu? In kdo sploh koga spozna naključno v restavraciji? Tega vam nihče ne verjame. Če hočete blefirati naključja, raje omenite službeno zabavo, skupne prijatelje, zaprto zabavo..

Včasih pomislim: koliko provokacij ugleda luč sveta na tem SČ! Ne, niso odraz te družbe, kot se je v preteklosti dalo večkrat prebrati. Le predsodkov določenih posameznikov, ki stopijo na ‘govorniški oder’ – se kdaj vprašate, kaj se v vas potencira že s tem, ko si tako ‘zgodbico’ izmislite?

Ker: čisto mimo bi v resnici bilo vtikanje v virtualno spoznavanje nekoga tretjega – in ob tem se ne zamisliti, da to pravzaprav počneš na virtualen način.

A že od nekdaj ljudje opravljajo oz. se – ob lastni zdolgočasenosti – ukvarjajo z življenji drugih. Iskanje ‘dlake v jajcu’ je toliko intenzivnejše, če je drugim okoli njih lepo, saj jim tega preprosto niso sposobni privoščiti.

tud, če bi se spoznala pri The Dragu ... a je to važno kje se dva spoznata?

kaj je to zaena zaedva zadeva? gostilna, bife, štacuna, portal

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

[/quote]
Poznam en parček ki je štartal na ona- on, imata tako fleten 6letni izdelek, da samo gledaš. Saj ti ne ostane drugega, kakor da si malo fouš:-)

Ne blefirat z nekimi “naključno sva se srečala”. Kako sta s enaključno srečala v restavraciji? Potem si izmislite vsaj, da sta se spoznala v nekem društvu, v fitnesu, ali kaj. Ljudje se spoznavajo v okviru nekega kroga in dejavnosti..

Spoznala sva se na ircu in ne, ne poveva, da je bilo tam. To ve samo moja najbližja prijateljica. Za ostale imava drugo zgodbo. Avtorica, ne bi bila rada tvoja prijateljica.

Zakaj se sramujete svojega bivanja na internetu?

Res ne kapiram,čemu bi sploh bilokomu morala povedati nekaj,kar jima ravno zaradi takšnih kot si ti ni.Vso pravico imata,da priredita nekaj kar je njuno (njeno,njegovo)! Res ne vem,zakaj bi bila zaradi tega, kar ni s tabo direktno povezano in nisi direktno oškodovana,primorana povedati, in biti posledično ker nista slaba (roko na srce,ko te berem bi bila slaba tudi če bi povedala po resnici).
Najbolje,da ju daš na grmado-pa še sebe zraven,ker si res prava čarovnica.

BtW,a še nisi slišala za belo laž?!

Meni je mimo, da njuno zvezo ocenjuješ glede na način spoznanja.
In ja, je njuna čisto osebna stvar, ki se tebe ne tiče.

Spoznala sta se tam kjer sta se prvič srečala, dogovorjeno ali nedogovorjeno. Sama nisem za te internet odnose, samo očitno se nekaterim obnese. Zakaj pa ne?

Glavno, da so ljudje en z drugim zadovoljni in srečni.

New Report

Close