Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske, ki so vam dejansko všeč bradati moški

Ženske, ki so vam dejansko všeč bradati moški

Dajte se pofočkat ženske, ki vam je resnično všeč ta nova moška bradata moda.

Ker jaz ene ne poznam. Vse se pritožujejo, ampak moških je pa vedno več bradatih. Pa to ne govorimo o rahli seksi 3 dnevni poraščenosti, ampak prav o bradah.

Vam je to res všeč?


ne, meni to ni všeč. ni mi všeč, da moški polovico svojega obraza skrije pod kocinami. všeč so mi moški, ki pokažejo svoj obraz, svojo kožo, svoje gube.
Nekaterim pa je brada zagotovo všeč. Moj bivši si je po najinem razhodu pustil grdo ampak res grdo in zanemarjeno braduro. No, pa je imel še kakšno punco.

Moški brez brade ni pravi moški ampak mamin sinko

nova
Uredništvo priporoča

Če moški ni poraščen pomeni, da ima preveč ženskih hormonov in je po domače pvoedan pič…

Meni je tista dolga brada nagravžna! Poleg tega pa tudi jaz ne poznam ženske, ki bi ji to bilo všeč! Se mi zdi, da se mladi moški bolj skrivajo za temi bradami. Poznam dva takšna primerka, ki sta sicer čisto ok, samo ženske nimata. Pravzaprav je nikoli nista imela. En je bil nesrečno zaljubljen, zdaj pa ima hude hude kriterije in v bistvu nobena ni ok. No, se mi zdi, da ima zadnja leta to nagravžno brado samo zato, da ga nobena ne pogleda in je tako varen pred razočaranjem.

New Report

Close