Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nina P. – birokrat

Nina P. – birokrat

Ko je bila Nina P. še aktivna MONovka, je bila vedno polna koristnih in pametnih, predvsem pa življenjskih nasvetov.
Danes smo v Tarči lahko videli, kako hitro človek postane brezkompromisni birokrat, robot.

Škoda!

Kdo pa je to Nina?

🙁

bla je modi na enem zdravstvenem forumu tu gor , zdaj pa dela na ministrstvu za zdravje

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/


Nina P. je že 2 leti državna sekretarka na ministrstvu za zdravje, včasih je bila ena od moderatorjev na enem od MON forumov, pa na SŠ precej aktivna s svojimi nasveti.

včeraj smo jo lahko gledali v Tarči, kot predstavnico državnega dinozaversko-birokratskega aparata .. škoda res, nič topline, nič človečnosti več … še ko ji je Teršek ponudil rešitev … s popolno pravno podlago za rešitev konkretnega primera, ni mogla iz svoje nove uradniške uniforme 🙁

Tudi meni njene razlage niso prepričale. Ampak: ženska je prišla. Ni zavrnila sodelovanja kot pet ministrov (če se prav spomnim).

ona je bila poslana, ni se sama tako odločila 🙂


Nina P. je že 2 leti državna sekretarka na ministrstvu za zdravje, včasih je bila ena od moderatorjev na enem od MON forumov, pa na SŠ precej aktivna s svojimi nasveti.

včeraj smo jo lahko gledali v Tarči, kot predstavnico državnega dinozaversko-birokratskega aparata .. škoda res, nič topline, nič človečnosti več … še ko ji je Teršek ponudil rešitev … s popolno pravno podlago za rešitev konkretnega primera, ni mogla iz svoje nove uradniške uniforme :-([/quote]

Ljudje,brez srca,čustev,nesramni v zdravstvu najvišje prilezejo.Ljudi,ki se borijo za bolnike,imajo ogromno pohval,svoje delo opravljajo zavestno,strokovno,pa jih zaradi ljuboumja,nevoščljivosti odstrani na umazane načine,kot je fotografiranje,mešanje zdravil z kalijem,zasledovanje sodelavcev,snemanje sodelavcev,snemanje bolnikov,itd..Tudi klinični center bi lahko po tolkih letih mal spremenil taktiko inuporabil druge laži,ker te uporabljajo že več kot 10 let.

In ko naplošno pogledaš,vsak ki je slab pride do vrha,vsak ki je dober pa na dno.

Dobrota je sirota.


Nina P. je že 2 leti državna sekretarka na ministrstvu za zdravje, včasih je bila ena od moderatorjev na enem od MON forumov, pa na SŠ precej aktivna s svojimi nasveti.

včeraj smo jo lahko gledali v Tarči, kot predstavnico državnega dinozaversko-birokratskega aparata .. škoda res, nič topline, nič človečnosti več … še ko ji je Teršek ponudil rešitev … s popolno pravno podlago za rešitev konkretnega primera, ni mogla iz svoje nove uradniške uniforme :-([/quote]
žalostno res!
res tipični biroktratski stroji in roboti so brez kančka razuma in srca- in to vsi na uradniških del. mestih se tako transformirajo od vseh csd-jev do vseh uradnikov na vrhu. Žalostno, pa so ravno oni zaradi ljudi tam, da so jim na uslugo in ne obratno, a ti ljudje so očitno svoje delovno mesto vzeli tako, da uničujejo ljudi in državo.
In ko sem jo včeraj gledala na tv ji je v enem trenutku šlo na smeh, tak rahlo smejala se je ves čas… grdo res…

sem se pa še včeraj spomnila ob tej oddaji – na vale beguncev, ki so se valili skozi našo rdžavo – vsi so dobivali zdravniško pomoč, če so jo potrebovali, pa velika večina še dokumenta sploh ni imela, nekateri celo ponarejenega, kaj šele,d a bi meli plačane prispevke kakšne tej državi… pa jim nihče ni odlonil osnovne življnenjske – to je zdravstvene pomoči, našemu človeku, Slovencu, pa jo brez sramu odklonijo in celo uradniki to podpirajo.
Brez srca ste res, poklon Teršku! Take pravnike rabimo in sploh take zaposlene na uradniških del. mestih, ki bodo svoje delo opravljali strokovno, a hkrati tudi s srčem in človeškim razumom! In ne kot avtomatizirani buldožerji, ki rušijo vse pred seboj – kot ti zdaj!


Nina P. je že 2 leti državna sekretarka na ministrstvu za zdravje, včasih je bila ena od moderatorjev na enem od MON forumov, pa na SŠ precej aktivna s svojimi nasveti.

včeraj smo jo lahko gledali v Tarči, kot predstavnico državnega dinozaversko-birokratskega aparata .. škoda res, nič topline, nič človečnosti več … še ko ji je Teršek ponudil rešitev … s popolno pravno podlago za rešitev konkretnega primera, ni mogla iz svoje nove uradniške uniforme :-([/quote]

Ljudje,brez srca,čustev,nesramni v zdravstvu najvišje prilezejo.Ljudi,ki se borijo za bolnike,imajo ogromno pohval,svoje delo opravljajo zavestno,strokovno,pa jih zaradi ljuboumja,nevoščljivosti odstrani na umazane načine,kot je fotografiranje,mešanje zdravil z kalijem,zasledovanje sodelavcev,snemanje sodelavcev,snemanje bolnikov,itd..Tudi klinični center bi lahko po tolkih letih mal spremenil taktiko inuporabil druge laži,ker te uporabljajo že več kot 10 let.

In ko naplošno pogledaš,vsak ki je slab pride do vrha,vsak ki je dober pa na dno.

Dobrota je sirota.[/quote]

sej to je že dolgo jasno … debela koža in možnost odklopa od realnega sveta te pripelje daleč, tako kot je tole bivšo monovko 🙂

dejstvo je tudi, da vsi, ki so Smrtnika in njemu podobne spravili v situacijo, v kateri je, lepo in mirno spijo, Smrtnik se pa sekira, ker svojih terjatev ni poplačal in to sekiranje ga je stalo zdravja … pošten bo pošten do konca.

Čisto malo sem gledala, sem pa videla ta gnoj birokratski in se čudila, ali je pozabila, da je človek, ali ne vidi dlje od paragrafov. Birokratka, groljiv človek.

Ta oddaja mi je bila pa grozna za gledat. Nihče za nič kriv, nihče za nič odgovoren, nihče nič ne more… Ja madona, a smo država, ali nismo. Zgleda, da smo eno zbirokratizirano leglo, polno preveč plačanih birokratov. Tista Nina je pravi primerek. Ministri, ki pa tudi toliko jajc niso imeli, da bi svoje face pokazali na TV, pa lahko mirno odstopijo.

Kako drugačna je bila videti, ko je še sodelovala na ŠČ.

ja, človek ki lahko oz. ima še vedno dovolj jajc da pove svoje mnenje, je pač drugačen od zbirokratiziranih robotov, ki se bojijo naredit korak v pravo smer, če sploh vedo kje je to ..

A ostali ste zasebno in službeno “enaki”?

A ostali ste zasebno in službeno “enaki”?[/quote]

zgrešila si poanto, poleg tega da ne razumeš napisanega ..

je veliko vedela, ampak je bila že na čveku precej zajedljiva in nesramna, če si ji dokazal, da kaj pa vendarle ne drži. Meni nikoli ni bila všeč.

je veliko vedela, ampak je bila že na čveku precej zajedljiva in nesramna, če si ji dokazal, da kaj pa vendarle ne drži. Meni nikoli ni bila všeč.[/quote]
tudi jaz sem imela eno tako izkušnjo z njo v eni debati tukaj na monu.
Ni mi bila všeč že takrat – glede na odziv, ko sem jo pa preko tv-ja videla – sploh včeraj, ko se ji je smejalo zraven ob tej grozni temi in stiski nekoga, mi je pa še manj – mi sploh ni niti malo simpatična res ne! Imam odpor do takih robotskih ljudi, ki ne premorejo srčnosti in empatije.

New Report

Close