Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ZDAJ PA ŠE DA MIRELA ZMAGA!! :-))

ZDAJ PA ŠE DA MIRELA ZMAGA!! :-))

Zdaj naj pa še Mirella zmaga – pa so se šovi tak iztekli, kot sem si želela!

Kako Klemen misli, da je faconar :-)))) in do bo zmagu! HAHAHAHAHAHA, kmet!!

JEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAA, ta psihić od Jasmina!!!!

JEEEEEEEaaaaaaaaaaaaaa!!!!!! mrš, govedo!!

Yesss No1..ali Erik nato se pije..

otroci doma, ona pa se javno fuka z pol mlajšim, kam smo prišli

Ti hinavska prasica delaš večjo škodo na tem svetu!

Kako se delajo, da jim ni nič pred izpadom :-)))

Itak si razočaran ko magarac!

Lepo od Erika, da privošči zmago Mirelli! In prvič bo (??) zmagala bejba!! TOOOOOOOOOOOOOO!!!

krut in nenormalen svet, kurbirstvo ima keš, pošteni ljudje kot je Primož Smrtnik pa ne

MIRELLA, če dobiš nagrado samo brcn vse dedce od sebe za 1 mesec!!! :-))


Bejba. Skurbana, vsa zvožena stara krava, ki kaže vsaj 60 let starosti, je bejba? Kaj boste po od jutri naprej, ko se bo umobolnica nehala predvajat, boste sami šli na hospitalizacijo na najbližjo psihiatarijo?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Mirella, pobaš otroka in se spelji za 14 dni v neznano!! Itak so počitnice.


Bejba. Skurbana, vsa zvožena stara krava, ki kaže vsaj 60 let starosti, je bejba? Kaj boste po od jutri naprej, ko se bo umobolnica nehala predvajat, boste sami šli na hospitalizacijo na najbližjo psihiatarijo?[/quote]

Očitno tud ti gledaš, če tolk veš o tem.

To mi je všeč :), hahaha za vso žlehtnobo in gnoj, ki so ga stresali po njej.
Zdaj ni ena, ki se je dala dol, zdaj je zmagovalka BB.

BRAVOOOOOOOO MIRELLA!! ZASLUŽENO!!

Ve staruhe, ki sikate čez njo – mrš!!

Samo naj bo pametna – naj vse dedce odpika!! In res začne nov lajf!! Pametno!

YES, RES SEM VESELA ZA NJO!! Končnooo, da zmaga bejba, ki si zasluži!

Mirellllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Psihična bolnica je zmagala.Res sem si želela da Slovenec zmaga.Denar bo mela dokler ga z Markom ne bosta zapravla potem pa jo bo odfrčkal…Brez otrok in stanovanja pa je itak baje že ostala.Groza!

No zdaj pa povejte še kdo je to Mirela ?
Pa sem nekaj časa nazaj nekaj slišala Mirela to Mirela ono…..a to je on šov in ona not ali kako?

Babe bolne ste do skrajnosti. Že med reklamami je bilo težko gledat, da ste pa dejansko to gledale in navijae za nekaj najbolj gnusnega , kar je bilo predstavljeno v medijih celi Sloveniji, je pa nepojmljivo.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Me ne čudi da za Mirelo navijate. Kljub temu da sem bosanka, je ona poniževanje za vse ženske.

Dno dna, kateri normalen moški bi toleriral da se mu žena po televiziji lizari, otroci pa doma gledajo mater??? Kdo sploh glasuje za takšno osebo? Tisti ki se poistoveti z njo. Kar se sploh ne čudim, glede na mentaliteto tukajšnjih žensk in glasovak.

Recite kar hočete čez narodnost, ampak tole nima veze več z ničemer. Pro Plus pa samo izkorišča ponižanje ženske za svoje reklame.

Sram me je, da sem ženska.


Stara zvožena kurba, ki je bila naslikana v vseh medijih, brez izobrazbe, zavrgla familjo, otroke in se javno nastavljala z jahanjem pred celo Slovenijo z nekim smrkavcem.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

to ma ena pogovor sama s sabo… pač fükjena baba.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

NO PA JE LENI MARKO PRIŠEL DO DENARJA

Glejte zdaj, kako se ji bo priklopil Marko!! 🙁
Ker je zavohal keš!

MRŠ PRASEC!!

Upam, da takoj v ponedeljek dobi enega, ki ji bo zablokiral trošenje! Ki ji bo svetoval!!
Sploh naj se pa ne takne tega keša pol leta!! Da se čustva umirijo, da bo Carica!

Marko je simpatija z Mirelo bil, še preden je bilo pol šova mimo. Tu nima veze denar. Prej da se bo kak drug slovenec začel dobrikati Mireli.

Površno spremljal, a zmaga Mirele je logična. Baba je očitno delala šov, kolikor sem zasledil, pofukala nekega mulca, zaradi nje se je šov gledal. Osebno se seveda bolj istovetim s Klemnom, a tak tip pač ne dela šova. V realityjih vedno zmagujejo odštekanci. Koga briga, kaj bo zdaj z Mirelo in mulcem in otroki in možem, to je irelevantno. Zaradi Mirele se je tisk o BB dobro prodajal in bila gledanost visoka.

New Report

Close