Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Uhajanje blata (prvič)

Default avatar

Ojojoj

Zjutraj sem vstala, mislila, da bom "prdnila", v bistvu pa mi je ušlo malo driske. Sem čisto v šoku in me zanima, če se je to že kdaj komu zgodilo. Sem sicer v staležu in jem konjske doze nekega zdravila zaradi glavkoma, ki ima en kup hudih stranskih učinkov, med drugim drisko, ne pa uhajanje blata.
Default avatar

Sabina V

Mislim da je to dejansko zaradi zdravil, da imaš drisko, pač blato je tekoče in zato ti je tudi ušlo.
Default avatar

še nisi jemala?

še nisi jemala, da pri driski ne smeš prdet?

:)

čim prejšnje okrevanje ti želim, dosti zdravja. tud ti stranski učinki se bojo porihtali...
Default avatar

:lol

pogumen je tisti, ki si z drisko upa prdeti!!!
Default avatar

Anala

Lahko je tudi posledica analnega seksa. V prihodnosti se izogibej analnega seksa, da ne pristaneš na plenicah.
Default avatar

budalastine

Anala je napisal/a:
Lahko je tudi posledica analnega seksa. V prihodnosti se izogibej analnega seksa, da ne pristaneš na plenicah.
Ma dej ne bluzi.
Default avatar

vprašanje časa

Anala je napisal/a:
Bilo je samo vprašanje časa, da pritisne svoj pečat tu gor kak tak, ja...
Default avatar

si pa pogumna

Na veliko prdeti v času driske je res zelo pogumno dejanje ja, se strinjam. :))
Default avatar

preveri pri sebi

Blato lahko uhaja zaradi prakticiranja analnega sexa, ko se mišica zapiralka anusa poškoduje.
Drugi razlog bi pa bila lahko tudi glistavost.
kateri ti je ljubši? če analca prakticiraš, je verjetno to. Če ti je pa vredno, pa prevri za znake glistavosti.
Default avatar

Jyi,

budalastine je napisal/a:
Anala je napisal/a:
Ma dej ne bluzi.
Kar ti nastavi svojo ta zadnjo, pa naj te nekdo poriva, če ti je to tako všeč. Ostale ne nameravamo pristati na plenicah.
Default avatar

ččč

Jst mislim, da se je že vsakemu od nas kdaj "uspelo" posrat v hlače. Ni ravno prijetno, ampak tako pač je.
Default avatar

brez da

:lol je napisal/a:
pogumen je tisti, ki si z drisko upa prdeti!!!
brez da sedi na wc školjki
Default avatar

munera rara ferant

Priporočam, da greš v gozd in se naješ borovnic. Pomaga. Se pa sprašujem, kako je pri pedrih, ko porivajo pri driski.
Default avatar

prdenje

prdite kdaj pri zelo močni driski če ste v javnosti?