Starševski čvek

Uhajanje blata (prvič)

Default avatar
Zjutraj sem vstala, mislila, da bom "prdnila", v bistvu pa mi je ušlo malo driske. Sem čisto v šoku in me zanima, če se je to že kdaj komu zgodilo. Sem sicer v staležu in jem konjske doze nekega zdravila zaradi glavkoma, ki ima en kup hudih stranskih učinkov, med drugim drisko, ne pa uhajanje blata.
Default avatar
Mislim da je to dejansko zaradi zdravil, da imaš drisko, pač blato je tekoče in zato ti je tudi ušlo.
Default avatar
še nisi jemala, da pri driski ne smeš prdet?

:)

čim prejšnje okrevanje ti želim, dosti zdravja. tud ti stranski učinki se bojo porihtali...
Default avatar
pogumen je tisti, ki si z drisko upa prdeti!!!
Default avatar
Lahko je tudi posledica analnega seksa. V prihodnosti se izogibej analnega seksa, da ne pristaneš na plenicah.
Default avatar
Anala je napisal/a:
Ma dej ne bluzi.
Default avatar
Anala je napisal/a:
Bilo je samo vprašanje časa, da pritisne svoj pečat tu gor kak tak, ja...
Default avatar
Na veliko prdeti v času driske je res zelo pogumno dejanje ja, se strinjam. :))
Default avatar
Blato lahko uhaja zaradi prakticiranja analnega sexa, ko se mišica zapiralka anusa poškoduje.
Drugi razlog bi pa bila lahko tudi glistavost.
kateri ti je ljubši? če analca prakticiraš, je verjetno to. Če ti je pa vredno, pa prevri za znake glistavosti.
Default avatar
budalastine je napisal/a:
Kar ti nastavi svojo ta zadnjo, pa naj te nekdo poriva, če ti je to tako všeč. Ostale ne nameravamo pristati na plenicah.
Default avatar
Jst mislim, da se je že vsakemu od nas kdaj "uspelo" posrat v hlače. Ni ravno prijetno, ampak tako pač je.
Default avatar
:lol je napisal/a:
brez da sedi na wc školjki
Default avatar
Priporočam, da greš v gozd in se naješ borovnic. Pomaga. Se pa sprašujem, kako je pri pedrih, ko porivajo pri driski.
Default avatar
prdite kdaj pri zelo močni driski če ste v javnosti?