Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ugotavljam da je moja psihiatrinja daleč najboljša psihiatrinja

Ugotavljam da je moja psihiatrinja daleč najboljša psihiatrinja

Danes sem po pogovoru z njo prišel do spoznanja da je moja psihiatrinja daleč najboljša psihiatrinja.

Je veliko boljša kot pa tisti kreteni v Psihiatrični kliniki Ljubljana-Polje.

O moji psihiatrinji imam od današnjega dneva neprimerno boljše mnenje kot sem ga imel doslej – pred današnjim pogovorom.

Glede na kaj?Pogovor ali svetovanje?koliko receptov ti je predpisala?A je terapijo zamenjala,povišala,znižala,ukinila?

Glede na kaj?Pogovor ali svetovanje?koliko receptov ti je predpisala?A je terapijo zamenjala,povišala,znižala,ukinila?[/quote]Glede na pogovor in svetovanje. “Terapijo” pa mi je že zdavnaj popolnoma ukinila.

nova
Uredništvo priporoča

Glede na kaj?Pogovor ali svetovanje?koliko receptov ti je predpisala?A je terapijo zamenjala,povišala,znižala,ukinila?[/quote]Glede na pogovor in svetovanje. “Terapijo” pa mi je že zdavnaj popolnoma ukinila.[/quote]
Napaka!

Glede na pogovor in svetovanje. “Terapijo” pa mi je že zdavnaj popolnoma ukinila.[/quote]
Napaka![/quote]Napaka je bila to da so mi tisti kreteni v psihiatrični kliniki Ljubljana-Polje sploh predpisali terapijo.
Gnilim in nesposobnim psihiatrom in psihiatrinjami v Psihiatrični kliniki Ljubljana-Polje bi bilo potrebno nabiti njihove “terapije” v njihove šupke.
Z veseljem bi vsem psihiatrom in psihiatrinjami ki delajo v Psihiatrični kliniki Ljubljana-Polje dobesedno napolnil njihove šupke s psihiatričnimi “zdravili”.

Glede na kaj?Pogovor ali svetovanje?koliko receptov ti je predpisala?A je terapijo zamenjala,povišala,znižala,ukinila?[/quote]Glede na pogovor in svetovanje. “Terapijo” pa mi je že zdavnaj popolnoma ukinila.[/quote]

Čestitam,pol imaš res dobro psihologinjo.

Katera pa je? Da gremo še mi k njej:)

Glede na pogovor in svetovanje. “Terapijo” pa mi je že zdavnaj popolnoma ukinila.[/quote]

Čestitam,pol imaš res dobro psihologinjo.[/quote]Imam odlično psihiatrinjo.

A lahko prodajš tabletke, ki ti jih predpiše?

Kaj zdaj ščuvaš pacienta h kaznivemu dejanju !

Uhhh, sem vesela zate, vidiš, da po dežju res posije sonce, vedno!

Vprašanje je kako topolje deluje.Medicinska sestra,ki je bila zaposlena tam je imela prisluhe,privide,da je sodelavci snemajo,zasledujejo,obrekujejo.Pogodbe ji niso podaljšali,niti niso nadzorovali njenega zdravstvenega stanja.ZZaposlila se j ev bolnici,kjer je prav tako videvala duhove in da se sodelvci smejejo iz nje,ter norčujejo,zasledujejo in snemajo.Namesto da bi ubogi punci ponudili pomoč ji slepo verjamejo.

Moja psihiatrinja je naravnost genialna in ne bi je menjal za nič na svetu.

Ne bi je menjal za nobeno drugo psihiatrinjo ali psihiatra.

New Report

Close