Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ste že prejeli regres

ste že prejeli regres

Ste že prejeli regres in koliko?
Delate v zasebnem ali javnem sektroju?

Sem zaposlena v javnem sektorju in regresa še nismo dobili… Tako da tisto zavajanje po medijih konec prejšnjega tedna ne drži 🙂

Ja, premalo.))), se ve, kje.

JU – 540€ neto

Dobili, dobili. Ne povem koliko,je pa več kot minimalna plača neto.

dobili 1500 bruto, ampak bo vseeno premalo za pošten dopust

Kaj je že to regres?
Nisem ga dobila že pet let in letos ne bo nic drugace.
Delam v prodaji in menda ni denarja.

Delodajalec je DOLŽAN izplačati regres, lahko ga iztožiš …

Je imel moj prejšnji delodajalec tudi občasno take prebliske, da ni denarja za regres, da ni denarja za jubilejne … sva imela malo bolj burno debato (običajno sem bila jaz tista, ki sem se šla bost za take stvari v imenu vseh zaposlenih) in smo dobili 🙂

Booooogi. Najboljš, da ti pride tajnica od direktorja še kuhat, medtem ko si na plaži.

Booooogi. Najboljš, da ti pride tajnica od direktorja še kuhat, medtem ko si na plaži.[/quote]
Jaz sem tajnica.

Že. 700€ neto. Zaposlena pri privatniku.

Booooogi. Najboljš, da ti pride tajnica od direktorja še kuhat, medtem ko si na plaži.[/quote]
Jaz sem tajnica.[/quote]

🙂

Zaposlena v privatnem sektorju. Dobila 1.000 € bruto.

Avtomobilska proizvodnja, dobili 920€ regresa neto.



In zaposlen sem tam preko agencije, tako da ni glih slabo tudi, če delaš preko agencije kot eni trdijo, da ne vem koliko poberejo agencije itd.


Jaz sem tajnica.[/quote]

:)[/quote]

:)))))))))))))))

Cca 500 neto..torej niso neke glih pocitnice s temi petsto.v sezoni…ne vem no,a ni bil regres misljen za dopust? Sram jih bilo..ob miljonih prometa

Pa 5 € presegam penzjon in ne dobim nič.

V JS pa 50 plačlini razred par 100 €!! Kje je tu pravica??

Zame bi bilo pravično, da NIHČE, ki ima plačo nad 1600 € ne dobi nič. Klinac, zastonj se je šolal, zdaj ima vse…… pa peesde bi si še kar talali ene fičenke.
Jaaa, za njih je to drobiž, za enega pa cela bogatija.

Ampak od tega svojat pri koritu ne odstopa. Pa ko bi vsaj bili uspešni! Nekaj pozitivnega naredili.
Nč od nč – oz. še škodo delajo!!

Grem si praskat rit! 🙁

Bom si izplačala, ko bo dovolj denarja na računu firme. Zaposlena pa je dobila regres že 1 mesec nazaj.


Jaz enako, oziroma vsi v našem kolektivu, in to že aprila.

Po ZDR-1 je regres najmanj v visini minimalne place, kar pomeni 790€ bruto.

JS pa dobi (zneski so seveda bruto)
(2) Javnim uslužbencem in funkcionarjem, ki so na zadnji dan meseca aprila 2016 uvrščeni:
– do vključno 30. plačnega razreda, se izplača regres v znesku 790,73 eurov;
– od 31. do vključno 40. plačnega razreda, se izplača regres v znesku 696 eurov;
– od 41. do vključno 50. plačnega razreda, se izplača regres v znesku 450 eurov;
– od 51. plačnega razreda, se izplača regres v znesku 350 eurov.

kaj je že to regres?
nisem ga dobila že štiri leta in letos ne bo nič drugače.
dokler sem delal, sem bil priden, posledica tega je bila solidna plača, posledica te plače je nekaj višja penzija in za take menda ni denarja.

Kako je z regresom če si polovično zaposlen. Dobiš polovično, koliko?
Kdo ve ?
Hvala

Za JS sem ze zgoraj napisala lestvico, v gospodarstvu je minimalen poln regres 790€ bruto.

Ce dlas skrajsan delovni cas zaradi starsevstva, bolezni, delne upokojitve … pripada poln regres. Ce je skrajsan delovni cas zaradi tega, ker te delodajalec ne potrebuje za poln delovni cas, je regres sorazmeren.

Barca, kako je pa z upokojenci?

Jabemu trpim – vse smo delal, še sadovnjake smo okol fabrke rihtal. Danes je vse uničeno.
Poglihano v parkirišče. Tovarna propadla..Mi ne dobimo nič, kajne?

Talajo si pa ti povzpetniki na naših žuljih!

New Report

Close