Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske, kaj vas na moških glede videza najbolj odbija?

Ženske, kaj vas na moških glede videza najbolj odbija?

Je to debelost? Suhost? Da je majhen? Da je plešast? …

nohti in zobje morajo biti urejeni, to je pač ogledalo. O zunanji urejenosti mi verjetno ni treba zgubljati besed.

velik trebuh ne pomaga.

pomemben je prvi vtis stika z očmi, zunanjost sicer ni najpomembnejši faktor, če je duhovit toliko bolje 🙂

Ni važno kakšen je, važno, da ima skoz polno denarnico.

Kratke noge, vodene oči, mlahava, mrzla roka pri rokovanju, uhanček v ušesu,
pobrita glava, kosmat hrbet, slabi zobje…

Slabi zobje, neurejena pričeska, katastrofa pri stilu oblačenja … O madonca, pa točno takega imam … Očitno mi zunanjost res ni predstavljala št. 1. :-))))

Odbije me takoj, če ima slabo sanirane zobe, če smrdi !! Sicer pa me ne privlačijo plešasti, majhni, debeli, preveč kosmati, preveč mišičasti.

Pleša, osivelost, nagubanost, suhost, vamp, nizka rast, neurejeni zobje, očala z dioptrijo teleskopa neurejeni nohti, živčnost, nekulturno obnašanje za mizo (hrano meče vase), riganje itn.


No ja, preveč mišičaste dandanes malo teko najdem. Ostalo pa podpis.

Priznaš, da si s tipom ki ima slabe zobe? Odvleči ga čimprej k zobozdravniku, saj je to nagravžno in nagnusno.

Striktno glede videza me odbija najbolj če je moški manjše rasti, moški ki so nižji od 175cm. Mislim že 180cm je neko povprečje ampak da ima tam okoli 170cm ali pod 170cm pa še kratke noge kot kak pony. To mi je pa totalno grdo, majhna postava, kratke noge, debela rit. Pa plešasti moški ali moški ki so pobriti po glavi mi ne sedejo, se mi zdijo kot starci.

Večina tipov je nesnaga in če ne bilo na svetu denarja, bi človeštvo izumrlo. Marsikatera ženska je za o s tipom, ker je tip provider za njene materialne potrebe. če bi bilo več žensk ekonomsko samostojnih, bi bilo po svetu še mnogo več samskih nesnag.

Nehigiena(neumivanje rok, zob, telesa…)
gnili zobje
kosmat obraz
debelost
majhnost
glivični nohti
mesojedost
kajenje
lažnivost
nepoštenost
kletvice
prostaškost
neizobraženost
ponosen ko en petelin, čeprav nima bit za kej.

Pri moškem mi je najbolj pomemben obraz in frizura. Če je brez stila, plešast, se ne smeji in ni simpatičen v obraz, potem je OUT.


A večina “tipov”? Ti že moraš bit biser, ki se ga v širokem loku vsi ognejo….jaooooo :-)))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Meni je pa res vseeno, kako me babe vidijo. za razliko od glupih f.ukfehtarjev me to ne obremenjuje.

Mora biti vitek in dobro situiran


A večina “tipov”? Ti že moraš bit biser, ki se ga v širokem loku vsi ognejo….jaooooo :-)))[/quote]

Lej, jaz se tudi popolnoma strinjam z lyon. To kar je napisala je sicer najbolj direkt in isreno, kar si ženske ne upamo govoriti naravnost, je pa žal še kako resnično. Redki so, ki bi jih ženska “naskočila” le zaradi videza. Ogromno pa je takih, ki jih rešuje le polna denarnica!

Natanko tako. Tipi so velesmradi. Denar je vrhunski kompenzator.


A večina “tipov”? Ti že moraš bit biser, ki se ga v širokem loku vsi ognejo….jaooooo :-)))[/quote]

Lej, jaz se tudi popolnoma strinjam z lyon. To kar je napisala je sicer najbolj direkt in isreno, kar si ženske ne upamo govoriti naravnost, je pa žal še kako resnično. Redki so, ki bi jih ženska “naskočila” le zaradi videza. Ogromno pa je takih, ki jih rešuje le polna denarnica![/quote]

Očitno ste že vse pošteno stare, da take mečete ven. V mladosti se jih malo naskakuje zaradi denarja. Zafrustriranih samskih bab okoli 40 je pa danes zagotovo vsaj petkrat toliko, kot jih je bilo pred parimi desetletji, tako da nekaj ne bo, ne? In hočeš povedat, da se pa na vas zaradi izgleda kar limajo, ko pa vemo, da so slovenke v povprečju malo mannj lepe, v primerjavi s kakimi drugimi narodi?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

:-))))

Jap, taki so res problem.

Ma kdo se na koga lepi , lepo vas prosim? Zvečer nažgani čefurji in pijanci babe nekaj pecajo, zjutraj, ko se streznijo, pa jih je tako sram, da bi najraje vse pozabili.

Uhani v ušesih, grdi zobje in vamp. Mimo tega res ne morem.

Ne moreš mimo, ampak se ustaviš in ga cmokneš. 😉

Saj veeeeeem, da ne.

Za tiste z denarjem ste pregrde in prestare…

New Report

Close