Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iščem dekle za resno zvezo

Iščem dekle za resno zvezo

Pošten fant, star 46, nikoli poročen, brez otrok, bi želel spoznati partnerico za druženje in resno zvezo, staro 20 – 30 let. Zaželjeno je, da je pripravljena delati na kmetiji.

Ti pa si za hece. Pozabil si napisati, da mora biti manekenka in še mio mora imeti na banki. Take se grebejo za starce s kmetov…

Še resen nasvet. Če hočeš biti uspešen, malo spusti kriterije pri starosti.

Itak je provokacija, pa katera ženska od 20-30 let bo pa šla skupaj z enim 46 letnikom da bo garala na kmetiji? No ja mogoče kakšna zelo debela, ki bi zagrabila prvega ki pride mimo in je zelo obupana.

“Fant” pri 46?

Kaj sem potem jaz pri 37, novorojencek?


Ti si se v trebuhu 😀

Ko začne kdo s “sem pošten”, potem veš, da je največja gnida. Če se nimaš s čim realnim pohvalit, raje tiho bod.

Tolk smo babe že pogruntale.

mama je rekla, naj si končno punco najdem.

Svasta majka rodi…

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bolje je biti gospodar pekla kot suženj nebes <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Everyone has two eyes but no one has the same view.

Ta je pa zmagala,res si fant ni kaj.Sem se vsaj nasmejala,če bi bilo na tem monu več takšnih smešnic kot je ta ,bi bilo res super.

Se kakšna javi?

Ok, hočem svojo spalnico, dnevno sobo s kaminom, savno in jacuzi. Pa velik ograjen vrt za pse, z bazenom. Spali bodo psi v hiši.Pa velik zelenjavni vrt z dvignjenimi gredami. Kmetovalo se bo pa ekološko.

Sem živela na kmetiji… pa me še malo ne mikajo “fantje” s kmetijo pa čeprav nimaš otrok. Pa tudi nobena ne bo prišla k tebi “delat”, razen, če je prizadeta. Oprosti dragi fant, verjetno že zgaran. Ostal boš sam, če pa že najdeš žensko ne bo dolgo pri tebi. Pa imej katerekoli vrline.
A hrbet te tut že boli?


Pozabila sem še velik zimski vrt za zelenjavo.

20 let????? PRASEC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
p.s. moral bi biti srečen, če bi dobil 55-60 letno !

20 let????? ****** !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
p.s. moral bi biti srečen, če bi dobil 55-60 letno ![/quote]

A sedaj je moderno, da ima ženska 10 let mlajšega? Ni bilo včasih obratno, da so bile ženske mlajše od moškega.

Ne se zezat z avtorjem. Tip ima realne šanse, da dobi tako mladenko, ko se mimo nje pripelje s svojim Fergusonom, itak, da bo laufala za njim, da ga ujame.

Sem živela na kmetiji… pa me še malo ne mikajo “fantje” s kmetijo pa čeprav nimaš otrok. Pa tudi nobena ne bo prišla k tebi “delat”, razen, če je prizadeta. Oprosti dragi fant, verjetno že zgaran. Ostal boš sam, če pa že najdeš žensko ne bo dolgo pri tebi. Pa imej katerekoli vrline.
A hrbet te tut že boli?[/quote]

JA PA POZABILA SEM ŠE POVEDAT, DA IŠČEŠ ŽENSKO ZA GARANJE NA KMETIJI, DA TI BO ŠE ČISTILKA, LJUBICA IN GOSPODINJA. MLAJŠA PA MORA BIT ZATO, DA TI BO NEKOČ – beri kmalu – NEGOVALKA NA DOMU, ker denarja tko pa tko ni in ga ne bo.

Morda ti erika no.1 lahko pomaga. Ona dela cudeze.

Babe, a vas ni sram, kaj vraga vam pa hoče?

Grize jih ker hoce mlajso 😀

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bolje je biti gospodar pekla kot suženj nebes <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Everyone has two eyes but no one has the same view.

trola po forumu

Ti misliš, da ti bo 20-letnica nasedla, če napišeš, da si fant?
:)))))))))))))

Ma Fergusona 4×4. To je tista limanca……

John Deere mora bit. Kakšen Ferguson neki. To je tko kot star Clio.

Trole, pol pa jamrate, da ste samske! Tule bi en resno zvezo, tudi če ste 30+ vas bo vesel. Samo delo se vam gnusi, to bo.

New Report

Close