Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vas moti kadilec, če ste nekadilec?

Vas moti kadilec, če ste nekadilec?

Sta 2 prijatelja. Eden je kadilec, drugi pa ni kadilec. Gre ven na pijačo z njim in potem kadilec kadi, itak da mora to nekadilec vonjati.

Če ste kadilec, se ozirate na nekadilca in ne kadite? Aja, se je res, če bi se ozirali na kogarkoli ne bi kadili (že zato, ker bi se ozrli sami nase).

In če ste nekadilec, vam gre to na živce, da kadilec kadi, ko ste z njim?

Mene moti, da kadi, ker če si tega navajen je mogoče drugače, ampak jest nisem.

Jaz sem nekadilec in kadilci me ne motijo, dokler se njihov dim ne začne kaditi vame. Tega pa ne prenesem in kadilca takoj opozorim na to. Nekateri se pa potem še norca delajo in zanalašč vame pihajo dim. Takrat pa popi*zdim.

Ja moti me. Motijo me tudi kadilci za sosednjo mizo, ki čik držijo stran od sebe, da se kadi meni pod nos.

In v lokalih opažam, kolk je verižnih kadilcev.

Moti me, ker je nemogoče, da bi kadil tako, da meni ne bi smrdelo pod nos.
Poleg tega gre v tem primeru za pasivno kajenje, ki je prav tako škodljivo kot aktivno.

Počakajmo, da se Javi kak kadilec. Ne le da so brezobzirni, so tudi agresivni, ko jim stopiš na njihov kadilski zulj. Če jim poveš se, da smrdijo, da jim smrdi iz njihovih prekajenih kljunov, pa to stopnjo agresivnosti še poveča.

Moti zelo. Poleg tega so kadilci ljudje s šibkim karakterjem, ki niso sposobni prenehat kadit, zato z njimi nočem in nimam nobenega opravka. Še pri izbiri poslovnega partnerja igra ta razvada veliko vlogo.

Ne moti me, motijo me pa brezvezni nekadilci s takimi izjavami.

Ne moti me, motijo me pa brezvezni nekadilci s takimi izjavami.[/quote]

Bos rekla da kadilci ne smrdijo po dimu? In da jim ne smrdi iz ust?

Mene pa to tako zelo moti da sem raje sama in na suhem kot da bi imela kadilca ob sebi. Je kadil bivsi moz pa ga nikakor nisem mogla sprejeti, zdaj kadi sin….
Na cigarete sem prav alergicna in kaznovala bi tistega ki jih je izumil
Drugace je ce kadi prijateljica s katero se redko srecamo… takrat smo zunaj in ne rabim ji bit tako blizu…. potem se z njo ne poljubljas in ne gre h tebi domov tako da to ni tako tezko potrpet… da ti pa v lastnem domu en smrdi tega pa res ne morem tolerirati….. pa bi rada, ker bi mi bilo lazje, pa ne morem

Mene pa motijo ljudje, ki pisejo “jest” namesto “jaz” :))

Sem se ze kar precejkrat pogovarjala s prijatelji (in tudi sorodniki) nekadilci, ce jih moti, ali v njihovi druzbi kadim, pa jih ocitno ne, ker se se vedno druzimo:) Se pa vedno vsedemo tako, da se dim ne kadi v njih, na obiskih pri njih doma mi niti na misel ne pride, da bi prizgala v stanovanju, tudi ce recejo, da kar naj… in ceprav sem kadilka, me motijo kar tako na tla odvrzeni ogorki.

Mene pa motijo neumni ljudje. A misliš, da ti bo res kdo rekel: “Moti me!!!!!!” PA SEJ NI NOR.

Tako-tako. Nimam rada, da mi ravno pred nosom maha z dimom, tudi ne dovolim kajenja v hiši. Na splošno sem pa tolerantna, neke velike razlike v karakterju ljudi kadilcev in nekadilcev ne opažam. Moti me tudi, če se mečejo ogorki vse naokrog po dvorišču in ne v koš, pepelnik…ker moram potem to pobirat.

Ja mene moti, ce se dim vali vame, ker je skodljivo in ker mi smrdi… motijo me tudi taki pred nasim blokom, ki kadijo tocno pred vhodom in je nemogoce priti mimo, da ne bi sel skozi tosti zakajen zrak. da ne govorim, da kadijo tudi na stopniscu obcasno in zasmradijo vse. In ja tudi vonj po cigaretih iz ust kadilca mi smrdi.

Ne moti me, motijo me pa brezvezni nekadilci s takimi izjavami.[/quote]

Bos rekla da kadilci ne smrdijo po dimu? In da jim ne smrdi iz ust?[/quote]

Mene motijo ljudje, ki ne spoštujejo mojega osebnega prostora. Motim me zadah, ki je posledica gnilih in neumitih zob. Motijo me ljudje, ki ne uporabljajo deodorantov in smrdijo po ( naravnem ) švicu. Motijo me ljudje, ki svojih oblačil ne perejo.Motijo me ljudje, ki jim je normalno, da v družbi prdijo, rigajo in vrtajo po nosu. Motijo me ljudje, ki se za mizo ne znajo obnašati.

In motijo me določeni osebki, ki pametujejo na čveku, vi jim pa nasedate.

In večinoma ne kadijo v moji družbi. Če je sila, pa tudi jaz preživim tis čik, samo da ne piha direktno vame.
je pa eno od česar ne odstopim- nikakor ne morem biti v zvezi z nekadilcem. ne morem se poljubljati z nekadilcem. če sama v sebe ne vnašam ta strup, ga tudi ne bom preko njegovih poljubov. naka, tu pa ne gre. Sem poskusila, pa ni šlo. sem ga hotela prepričat, da naj neha kadit, to pa seveda ni moja pravica. tako sva se pač razšla. Zdravje meni pomeni veliko in temu primerno tudi skrbim zase. On pa ima pravico kadit. za skupaj pa midva s kadilcem nikakor nisav ;).

Zunaj, ko ni take koncentracije me ne moti, drugače me pa duši.


Joj se popravljam- z kadilcem se ne morem poljubljat !!

Bos rekla da kadilci ne smrdijo po dimu? In da jim ne smrdi iz ust?[/quote]

Mene motijo ljudje, ki ne spoštujejo mojega osebnega prostora. Motim me zadah, ki je posledica gnilih in neumitih zob. Motijo me ljudje, ki ne uporabljajo deodorantov in smrdijo po ( naravnem ) švicu. Motijo me ljudje, ki svojih oblačil ne perejo.Motijo me ljudje, ki jim je normalno, da v družbi prdijo, rigajo in vrtajo po nosu. Motijo me ljudje, ki se za mizo ne znajo obnašati.

In motijo me določeni osebki, ki pametujejo na čveku, vi jim pa nasedate.[/quote]
mene tudi ti nehigienični ljudje motijo.
Ena taka me je včeraj ozmerjala, da sem sterilna.
hahahahahahahahah.
ja, naj se kar tolaži, da smo ljudje, ki skrbimo za higieno, sterilni friki ;))).
Ti sploh ne vedo, kaj je sterilizacija in kaj je skrb za higieno.
lene riti, ki res smrdijo in govorijo, da imajo take zobe zaradi parandotoze.
Ironija česar je pa ta, da je paradontoza bolezen zaradi neskrbi do ustne higijene(neumivanje zob, nenitkanje…)

Mene pa motijo neumni ljudje. A misliš, da ti bo res kdo rekel: “Moti me!!!!!!” PA SEJ NI NOR.[/quote]

Ce bi jih res motilo, bi stike redcili, opuscali, pa jih ne 🙂
Ocitno jim moja druzba pomeni vec kot pa naj bi bilo motece moje kajenje …


pa je bil precej napad name.. ja ok, adijo. ampak iz ust ti pa še vedno fejt smrdi in zobe imaš tudi že vidno gnile, pa čeprav ne preneseč, če ti kdo to iskreno pove. nisem ti jaz kriva za tvoj smrad in gnile zobe 😉

Tudi mene moti če sedim zraven kadilca in se dim vali meni obraz. Kajenje mi zelo smrdi in mi gre na bruhanje, tudi ko vidim da je nekdo že pokadil čik in gre mimo mene vedno zadržim dah, ker drugače se mi v želodcu lahko obrne.

Sočustvujem s tabo, da si mogla potem pepelnik poljubljati. Samo 1x sem imela tipa ki je kadil in se mi je zagabil, kadilcem ne samo da jim smrdi iz gofelj, smrdi jim tudi koža, lasje, v bistvu vse. Prepojeni so z dimom in mislim da vsi nekadilci ki boste sedaj govorili da vam je to čisto v redu se lažete.

Kdo hoče prostovoljno lizati pepelnik? Pa vzemite iz lokala pepelnik poln čikov in ga začnite strastno lizati mmm čudovito kajne?

Na splošno me ne moti, motilo bi me le, če bi kadilec stal v neposredni bližini in pihal direkt vame – pa se to še ni zgodilo. Tudi v lokalu, kjer za sosednjo mizo kadijo, me njihov dim ne moti, ker tisti delček dima, ki pride do mene, ni tako obsežen, da bi se zaradi njega začela dušiti in daviti. Dim iz pipe mi celo diši 🙂
Edino, kar me moti je zakajeno stanovanje, zato nerada hodim na obisk nekam, kjer kadijo v stanovanju in mi potem cunje smrdijo po dimu – tako je bilo včasih, ko se je kadilo v diskotekah in si prismrdel domov kot prekajena šunka.

Pri meni obiski kadijo na balkonu, če prevažam kadilca, lahko kadi tudi v avtu. Raje voham dim kot postan sendvič s poli salamo 🙂

Sočustvujem s tabo, da si mogla potem pepelnik poljubljati. Samo 1x sem imela tipa ki je kadil in se mi je zagabil, kadilcem ne samo da jim smrdi iz gofelj, smrdi jim tudi koža, lasje, v bistvu vse. Prepojeni so z dimom in mislim da vsi nekadilci ki boste sedaj govorili da vam je to čisto v redu se lažete.

Kdo hoče prostovoljno lizati pepelnik? Pa vzemite iz lokala pepelnik poln čikov in ga začnite strastno lizati mmm čudovito kajne?[/quote]

Verjamem, da te lizanje s kadilcem odbija, ker sama ne kadiš.

Mene sicer bolj moti zadah iz ust, kjer nekomu smrdi po gnilem zobovju ali celo po dreku (želodec). Pa se tudi tisti ne zavedajo, da smrdijo.

Odkrito povedano, kadim, pa me moti dim drugega kadilca, tako da semn skrajno obziren v katero stran se dim kadi in je včasih morda že smešno videt, kam vse odmikam roko, da ne bi dim šel nekomu v obraz, če kje sedimo skupaj.:-)))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

New Report

Close