Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kupila sem speicalno bundo

Kupila sem speicalno bundo

Lansko leto sem kupila vikend v Švici za 560 tisoč Eur danes pa specialno bundo za 87 tisoč eur.
Bunda ima vgrajen radijo, gretje lokator če me bi zasul plaz me reševalci najdejo tudi po 40 metrov snega zaradi lokatorja v bundi potem bunda ima lastni kisik če bi bila ujeta pod snegom bunda ima tudi wi-fi, ki lovi na 500 km pa tusi bunda spreminja barve se prilagaja okolju pa seveda bunda je neprebojna tudi ostrostrelska puška je ne prebije ampak to si jaz lahko privoščim ker sem ženska takega kova namreč z ogromim Iq juem in seveda brez celulita, ker sem popolna v vseh pogledih.
Jo bom pa sprobala to buindo grem drug teden na antartiko ker bunda zdrži do -136C brez težav in ogreva tudi noge .

Vse je super in popolno pri tebi in mi je všeč, le ime imaš daleč od popolnosti, to mi pa ni všeč :-)))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Zakaj na Antartiko? Jutri se sprehodi z bundo v Kopru. Si lahko prepričan, da jo bodo vsi videli.

tole je pa vsaj za ultramaraton korakov od genija ☺

Pozdravi pingvine.
Pa zapoj jim tisto : Atte katte nuwa….

Daj merkej da ne boš čez rob padla, ker ni res da je zemlja okrogla https://www.youtube.com/watch?v=zzEBQMegMj8 tvoja bunda pa nima padala…

Bunda funda.


Se bo preimenovala v Modrovilo No1 in bo tako perfektna, da bo še tebe zadovoljila 😀

Heheh dobra 😀

Glede na tvoj ego trip…ti prilagam eno res čist simpl stran – za tvoj IQ seveda ( https://www.safespaceprotection.com/emf-health-risks/emf-health-effects/wi-fi-router-dangers/ ). Pa se malo zamisli nad napisanim 🙂

P.S.: Vrednost, ki se ti izpiše na tehtnici, ni IQ vrednost 😀

Tebe si morm pa zapomnt da se bom veckrat nasmejala ob tvojih pisarijah.
Haha

Večina vas ima tukaj tako malo smisla za humor in vas je tako prežetih s tekmovalnostjo, da se počutite ogrožene še s strani fiktivne osebe iz ljubke parodije.

New Report

Close