Forum.Over.Net

Starševski čvek

Nakup vzmetnice

Default avatar

vzmetenje

Gledam na internetu vzmetnice in se pri toliki izbiri človek dejansko težko odloči. Nekako se mi zdi, da bi bile te žepkaste vzmeti še najboljše. Sedaj imam meblovo vzmetnico in po 11 letih je pač čas, da ga zamenjam, že iz higienskih razlogov, drugače še izgleda ok. Tako, gledam Slovensko posteljo se mi zdi, da imajo zelo kvalitetne. Ne vem, še koga naj pogledam. Potrebujem nasvet. Meblovo ne mislim več kupovati, ker sem slišala, da niso več kar so nekoč bili. Zelo pa pohvalijo Slovensko posteljo. Je še kak drug proizvajalec poleg njih, da ima kvalitetne vzmetnice?
Vsi nasveti bodo zelo dobrodošli. ;)
Default avatar

Rihoy

Pri slovenski postelji zihr ne boš zgrešila. Niso poceni, so pa kvalitetni.
Default avatar

marza

Odgovor iz foha. Kupi nekaj, kar ti odgovarja, samo kupi za zmerno ceno in menjaj po max 10 let. Ne meci vrec denarja za vzmetnico, ki jo bos imela 30 let. Se to, marze v tem poslu so o o o o o ogromne.
Default avatar

vzmetenje

marza je napisal/a:
UH, 30 let si pa res ne predstavljam, da bi imel kdo vzmetnico. Po 10 - 12 letih je bilo takrat rečeno, da je čas, da se zamenja. Mislim, da je to nekje realno.
Default avatar

zanima me

Zanimiva tema, tudi pri nas imamo namen menjati vzmetnico. Zanima me, pa kakšna je razlika med jogijem in vzmetnico, je to ista zadeva?
Default avatar

vzmetenje

Ima kdo izkušnje z Bios vzmetnicami, so kvalitetne bolj od Slovenske postelje, ali so si podobne po kvaliteti?
Default avatar

kr ena občasno sodelujoča..

Bios smo tudi mi gledali in sicer žepkasto z vzmetmi. Pri njih ( v okolici Kranja) kjer imajo salon mi je bilo najbolj všeč to, da znajo svetovati. Ker v raznih Rutarjih, Harvey Normanih in Lesnini so bili bolj "udarci mimo" kot kakšno pravo svetovanje. V Harvey Normanu mi je rekla, da zakaj hočem videt prečni prerez jogija, ker to je itak brezveze in ni pomembno. V Lesnini imajo vzmetnice Optimo, katere se tudi splača pogledat. Mi smo potem zaradi prostorske stiske vzeli sedežno z vzmetenjem od Toma. Smo pa imeli v ožjem izboru Bios, Slovensko posteljo in Optimo.
Tukaj imajo tudi več različnih vzmetnic z opisi in cenami : http://www.salonpohistva.si/catalogsear ... lt/?q=bios
Default avatar

megaboy

Ima kdo izkušnje z Tempur ležiščem?
Default avatar

vzmetenje

megaboy je napisal/a:
Sem šla na njihovo spletno stran, ampak cene pa skrivajo, sigurno so precej visoke.
Default avatar

isto je

zanima me je napisal/a:
Meblo je nekoč svojo vzmetnico poimenoval "jogi" in ogromno ljudi danes reče jogi kar vsem ležiščem po vrsti.
Default avatar

enaše

Še ena, ki da glas Slovenski postelji.
Default avatar

modrival

Lagea, žepkaste, zmerna cena in udobno, imam na vseh posteljah, ne bi menjal za nobeno slovensko. :-)))http://www.lagea.com/vzmetnice-zepkaste ... ntialergik
.
.......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet...
...........................................................................................................................................................................................