Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Ali ima Donald Trump res lasuljo?

Default avatar

Franja WW

Sploh obstaja kakšna slika kjer mu je lasulja padla dol če jo ima res?
Default avatar

Nope nope

Ne, Donald Trump nima lasulje. Ta rumenkasta podlasica, ki jo nosi na glavi, so njegovi naravni lasje.
Default avatar

Oni pa ze vejo, kaj pa....

Ja, je lasulja ja in sicer narejena iz depiliranih sramnih in drugih dlak od Melanije Trump. To sem zadnjic prebrala v Daily Mail in NEW YORK TIMEsu.
Default avatar

šema je

Kaj pa drugega.

Ne razumem pa, da pri toliko denarja, ne uspe dati na glavo nekaj normalnega. Naj si naflanca lase, tako kot Pahor. Pri Pahorju zgleda precej dobro, pa da ne bi ta šema zmogla tega. Pri vseh milijonih.
Default avatar

ve se

Nima klasične lasulje temveč tupe ali neke vrste lasni vložek, ki je zalepljen na plešo, skupaj s svojimi lasmi, ki jih ima zadaj in jih pušča zelo dolge prekrije spredaj tupe in je videti kot njegovi lasje.
Default avatar

jaz pa narobe mislila....

ve se je napisal/a:
Nima klasične lasulje temveč tupe ali neke vrste lasni vložek, ki je zalepljen na plešo, skupaj s svojimi lasmi, ki jih ima zadaj in jih pušča zelo dolge prekrije spredaj tupe in je videti kot njegovi lasje.
Zdaj sem pa razočarana.....
Jaz sem mislila, da je velik ljubitelj rastlin iz ekološke pridelave in si je na glavo obesil laske skoraj dozorele koruze, da bi s tem spodbujal kmete k večji naravni pridelavi, ter seveda ljudi, da bi čimvečkrat posegli po tej zdravi hrani.
Zdaj pa ste mi čisto uničili iluzije o njem.....
Default avatar

Hahahahahahaha!!!

jaz pa narobe mislila.... je napisal/a:
ve se je napisal/a:
Zdaj sem pa razočarana.....
Jaz sem mislila, da je velik ljubitelj rastlin iz ekološke pridelave in si je na glavo obesil laske skoraj dozorele koruze, da bi s tem spodbujal kmete k večji naravni pridelavi, ter seveda ljudi, da bi čimvečkrat posegli po tej zdravi hrani.
Zdaj pa ste mi čisto uničili iluzije o njem.....
:-))))))))))))
Default avatar

mogoče pa ima naflancane

šema je je napisal/a:
Kaj pa drugega.

Ne razumem pa, da pri toliko denarja, ne uspe dati na glavo nekaj normalnega. Naj si naflanca lase, tako kot Pahor. Pri Pahorju zgleda precej dobro, pa da ne bi ta šema zmogla tega. Pri vseh milijonih.
Saj mogoče ima naflancane. Tako na fino, da se ne vidi:). Pahorju se vidi, da so umetni. Če so naflancani, ali je vložek, se pa ne ve.
Default avatar

flancl

Ima naflancane lase kot Wayne Rooney in še marsikdo. Zato je videti kot šavje :)
Pa obupno je postrižen in ima zato grozno pričesko.