Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Borut Pahor med 10- timi najlepšimi svetovnimi voditelji

Borut Pahor med 10- timi najlepšimi svetovnimi voditelji

http://www.vecer.com/video-borut-pahor-med-10-najlepsimi-svetovnimi-voditelji-6228381

Pa saj tudi je najlepši. Oči, samo poglejte toplino njegovih oči, te najprej pritegnejo človeka, potem pa tudi njegovi lasje. Frizura kot mora biti, prav taka kot mu najbolj pristoja, In njegov nos. Prav simpatičen nos ima, Nekoliko privzdignjen, da deluje skoraj navihano. A ne preveč. Tudi usta ima lepa. In brado tudi.
Telo je telo športnika, človeka, ki se ukvarja s svojim telesom. In oblači se tudi lepo. Tako, da vse deluje lepo in prijetno.
Takšen je naš predsednik.

Saj je čisto čeden, ima svetle oči, no, frizura ;)…ta me ne prepriča najbolj.
Ni moj tip moškega- po izgledu.
Med svetovnimi voditelji je najbrž res med 10.

nova
Uredništvo priporoča

Ok, telo ima za svoja leta fajn.
Ampak oči? Te ima bistveno premajhne za svoj obraz!
Nos? Usta? Hudo prevelika!
Ajde, frizuro si lahko spreminja.

Nisem anti-Pahor, v bistvu ga celo simpatiziram kot politika, ampak meni on ni lep človek.

A se ti hecaš?!

Ima premajhno glavo, premajhne oči, preozka ramena, predvsem pa premalo možganov.

Ima pa odličen botoks, naflancane lase in črn od solarija.

A se ti hecaš?!

Ima premajhno glavo, premajhne oči, preozka ramena, predvsem pa premalo možganov.

Ima pa odličen botoks, naflancane lase in črn od solarija.[/quote]

Ni prav postava športnika, lase se vidi od daleč, botoks tudi ima?

Jaz bi ga dala na tem seznamu na 3. do 4. mesto.
1. Danski kralj
2. Kanadski predsednik
3-4 Pahor in Harry
5 Obama
potem pa ostali. Oba bradateza na dnu lestvice.

In naj vas potolazim. Na tem seznamu ni nikogar brez botoksa.

Vsekakor je lepši od Drnota, ki je bil podoben buldogu.

Grd ni. To je dejstvo. Tudi za tiste, ki jim ni po okusu, bi moral biti uvrščen v višji srednji razred. Lepo se smeje.

Ok, telo ima za svoja leta fajn.
Ampak oči? Te ima bistveno premajhne za svoj obraz!
Nos? Usta? Hudo prevelika!
Ajde, frizuro si lahko spreminja.

Nisem anti-Pahor, v bistvu ga celo simpatiziram kot politika, ampak meni on ni lep človek.[/quote]

Namesto, da bi bili ponosni, ker imamo enega najlepših politikov na svetu, pljuvate, kot običajno!

Ok, telo ima za svoja leta fajn.
Ampak oči? Te ima bistveno premajhne za svoj obraz!
Nos? Usta? Hudo prevelika!
Ajde, frizuro si lahko spreminja.

Nisem anti-Pahor, v bistvu ga celo simpatiziram kot politika, ampak meni on ni lep človek.[/quote]

Namesto, da bi bili ponosni, ker imamo enega najlepših politikov na svetu, pljuvate, kot običajno![/quote]
Jah… samo… lepota naj ne bi bila bistvena vrlina predsednika. Ali pa edina…

Škoda, ker ni med 1500 -mi najbolj SPOSOBNIMI. 🙁

Pa ga scat pelje vsaka tajnica…. Pa lahko bi kaj……pa špila na lepe učke in lapatajoč klopotčev gobec!
Res škoda keša za njega!

Ja, naš predsednik Borut Pahor je po mojih kriterijih lep, prijeten človek. Je pa tudi prijazen, preprost, skratka deluje pozitivno in povezovalno.

Jaaaaaa, dejmo miška to toooo! Res ni škodljiv. Naspram TUERKU je CAR.

Ne naredi pa nič. NIČ!! Se rokuje z Jajotom….. okej, gre še na tek, dela štunfe en dan, drug dan pobira smeti…. glej, če je to v tej naši MAFIJSKI DRŽAVI funkcij predsednika – potem je žalostno!

Je pa ves okičan, ko je treba nekoga sprejet. Jap, kot maneken obvlada!

Privat lajf??? Da ne bi…… !

Od teh mi je všeč samo kanadski premier.

In ziher si ga volil-a, ker je lep, anede?

Ok, telo ima za svoja leta fajn.
Ampak oči? Te ima bistveno premajhne za svoj obraz!
Nos? Usta? Hudo prevelika!
Ajde, frizuro si lahko spreminja.

Nisem anti-Pahor, v bistvu ga celo simpatiziram kot politika, ampak meni on ni lep človek.[/quote]

Namesto, da bi bili ponosni, ker imamo enega najlepših politikov na svetu, pljuvate, kot običajno![/quote]

joj, še ena ki pada samo na lepoto pri politikih…..

Varovana oseba je. In to njemu godi.
Narcis – tipični.
Saj se trudi prikrit pa vendar znova izpade en totalni lolek. Je pa to edino v tem sistemu in času, kar mu preostane.
Vsaj škode ne dela!

Se spomnite samo, kako je zagovarjal tisto svojo tajnico Si mono Dimic?

Namesto, da bi bili ponosni, ker imamo enega najlepših politikov na svetu, pljuvate, kot običajno![/quote]

joj, še ena ki pada samo na lepoto pri politikih…..[/quote]

Ne, ampak če je zaradi njega Slovenija v nečem na 10. mestu v svetovnem merilu, sem ponosna.

Čudovito. Upam, da bo našel še letos čas in ti pride spucat zobno protezo. Socialno, ane?

Presnete stare kavke!

New Report

Close