Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 4.56 / uro neto za nočno delo študentke

4.56 / uro neto za nočno delo študentke

Nečakinja rabi denar in delo. Šla v proizvodnjo kjer se trd

Za nepismene več kot dovolj. Pravzaprav je toliko minimalna postavka.

** trdo dela. Mesečno bi dala samo za prevoz in malico čez 200 € pa tega pač ne dobi povrnjenega logično, ker je študentsko delo. Pri nas sin za nočno delo prek servisa dobi 6. 20 € neto ampak rabijo samo fante. Vaše mnenje ?

nova
Uredništvo priporoča

naj ne gre. izkoriščanje.

Iskrenega mnenja ti ne bom napisala, ker grem lahko čičati za tri mesece zaradi sovražnega govora.

Zelo zelo blago povedano pa gre takole:

KOJA BUDALA OD BREZHRBTENIČNE OVCE MORAŠ BITI, DA SPREJMEŠ PONUDBO S TEMI STROŠKI? HALOOOOOO? JE KDO DOMA?

Moja mama le skret puca pa dobi trikrat več, torej vsaj zakonskega minimalca.

videla oglas tudi sama pa je kolegica rekla ni šans! 3.80 dopoldne pa 4.56 čez noč
midve bi se skupaj sicer vozile bi malo prišparale ampak vseeno je rekla ne! dela se pa baje hitro te sendviče in solate

Iskrenega mnenja ti ne bom napisala, ker grem lahko čičati za tri mesece zaradi sovražnega govora.

Zelo zelo blago povedano pa gre takole:

KOJA BUDALA OD BREZHRBTENIČNE OVCE MORAŠ BITI, DA SPREJMEŠ PONUDBO S TEMI STROŠKI? HALOOOOOO? JE KDO DOMA?

Moja mama le skret puca pa dobi trikrat več, torej vsaj zakonskega minimalca.[/quote]

Koliko pa pride urna postavka pri zakonskem minimalcu?

Iskrenega mnenja ti ne bom napisala, ker grem lahko čičati za tri mesece zaradi sovražnega govora.

Zelo zelo blago povedano pa gre takole:

KOJA BUDALA OD BREZHRBTENIČNE OVCE MORAŠ BITI, DA SPREJMEŠ PONUDBO S TEMI STROŠKI? HALOOOOOO? JE KDO DOMA?

Moja mama le skret puca pa dobi trikrat več, torej vsaj zakonskega minimalca.[/quote]

Koliko pa pride urna postavka pri zakonskem minimalcu?[/quote]

Za razliko od študentskega dela, pride 790€ na mesec
+ malica in prevoz
+ mesec dni neplačanega dela
+ regres (torej kot še ena plača)
+ plačilo za čas obeda malice
+ plačilo za čas odsotnosti bolniške
+ teče redna delovna doba
+ več pravic pri odpovedi kot prek študentskega dela

New Report

Close