Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

V katerih evropskih prestolnicah ste že bili?

Default avatar
Jaz le v Lj, Rim, London, Zagreb in Dunaj.

Vi?
Default avatar
V Ljubljani.
Default avatar
Bukaresta,Budimpesta, sofia, dunaj, bratislava, praga, pariz,london,bruselj,luksemburg, amsterdam,/den haag, berlin,zg,bg..
Default avatar
kar nekaj.. je napisal/a:
Pozabila dodati Varsavo
Default avatar
Ljubljana, Zagreb, Beograd, Pariz, London, Dunaj, Budimpešta, Sarajevo, Titograd.
Default avatar
Mesta, kjer sem že bila:
Ljubljana, Zagreb, Beograd, Sarajevo ( če grem po bivši Yugi).
EU: Dunaj, Budimpešta, Bratislava,Praga, Rim, Madrid, Pariz
izven EU: Moskva
Default avatar
Vsa glavna mesta sosednjih držav smo načrtno družinsko jih obiskali. Nakar sledijo vsa g.mesta bivših Ju republik. Potem pa še Budimpešta, Dunaj, Bratislava, Praga, Minhen, Studgard, Frankfurt, Pariz, London, Kairo pa še kaj bo prišlo vmes. Želimo si še Moskvo obiskat, Peking, Atene.....počasi bo tudi to.
Default avatar
Zakotje je bolj pristno. Od prestolnic pa od juga na sever. Beograd, Zagreb, Ljubljana, Dunaj, Bratislava, Praga, Amsterdam, London. Od teh je dalec najlepsa Praga. Po 2 tednih bi se clovek kar tja preselil. Najmanj sta mi bila vsec Beograd in London.
Default avatar
Sosednjih je napisal/a:
madžarska in avstrija nista sosednji državi?
glavna mesta česa pa sta minhen in studgard??

lol

drugače pa...
od glavnih mest
dunaj, budimpešta, rim, zagreb, berlin, den haag, paris, la valetta, bratislava, praga, london,

izven evrope

washington d.c., mexico city, bangkok, HCMC
Default avatar
Ljubljana, Rim, Zagreb, Beograd, Podgorica, Sarajevo, Skopje, Atene, Budimpešta, Dunaj, Bratislava, Praga, Berlin, Varšava, Riga, Tallin, Helsinki, Stockholm, Oslo, Koebenhaven, Amsterdam, Bruselj, Vaduz, Pariz, London, Madrid, Lizbona, Monaco, Vatikan, Bern. Zelo v kratkem še Reykjavik.
Default avatar
Ljubljana, Zagreb, Dunaj, Rim, Berlin,Pariz, Barcelona (prestolnica Katalonije :), London, Stockholm, Oslo, Kopenhagen.
Default avatar
Jazjaz je napisal/a:
ja še dodajam , sem pozabila Vatikan, Atene, Monaco :))
Default avatar
V Celju
Default avatar
sosednje države? je napisal/a:

Glavno mesto Nizozemske je Amsterdam.
Default avatar
Zagreb, Beograd, Bukaresta, Budimpesta, Praga, London, Dublin, Amsterdam. Ne stejem tistih, v katerih sem se ustavljala v tranzitu med dvema letoma. Za plus morda da sem v treh od teh zivela najmanj eno leto: Bukaresti, Londonu in Amsterdamu.
Default avatar
Köln, Malmö
Default avatar
Naštela sem jih 15. Seveda pa se postavi vprašanje, kako šteti Nemčijo: bila sem v Bonnu, ko je bil še glavno mesto, in kasneje v Berlinu, ko je bil spet glavno mesto. Toliko, da malo zakompliciramo. :-)
Default avatar
Živim v Ljubljani. Bila v Zagrebu, Beogradu, Sarajevu, Atenah, Budimpešti, Bratislavi, Pragi, Dunaju, Rimu, Parizu, Londonu, Berlinu, Stockholmu, Amsterdamu, Zurich, samo na letališču v Lizboni, Andora, San Marino, Vatikan (če se štejejo tudi žepne državice)
Default avatar
Jaz hodim le po vaseh, poslušam kosilnice, fleksarce, traktorje in uvohavamgnojnico in sveže zorane njive!
Brez tega sem na MON-u nekoristen!
Default avatar
::::::::::::::::: je napisal/a:
Titograd je Podgorica in to že kar nekaj časa.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net