Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Biti ali ne biti ljubica

Biti ali ne biti ljubica

Rada bi in sem hkrati v dvomih. Problem je začeti. Odločitev je na moji strani.
Vseeno bi rada. Kako vam je bilo začeti? Obsojanja odpadejo. Včasih je tudi to izhod.
Rada bi imela ljubimca.

Začetki te zanimajo, konci pa ne?
Saj veš, da so začetki sladki, konci pa niso. Velja za vsa MŽ. razmerja, zlasti pa za takšna…Ne ustvarjaj (si) pekla. Lahko si poiščes samskega ljubimca. Upoštevaj dvom.

Ne se šparat, vedno bodi za, o koncu pa ne razmišljaj že na začetku.

A si pred to ugotovitvijo kupovala novo pohištvo, kjer noge in še trdno držijo tudi vmesne člene?
Včasih je izhod, ko vmesni členni dovolj, primarni pa ne nategne dovolj, bi pa rada mešetarila na dveh stolih, pa niti ne veš, kako zmešat oboje, ker te potem skrbi še ugled, praviš?
Izhod je aut, ne inn. )))

Si ne predstavljam,da zvem, da se govori okrog, ker niste zmožni odnosov med seboj urediti. Potem bi šele bila veselica, predno se še skurbaš in ti bo žal. Pejt spat.
Potem pa pridi, še predno si ga namočila. Najprej, potem pa počakaj in ni navidezno vseeno, kdaj ga boš namočila, če ga sploh ne nikol? Kaj ima potem sploh veze?

Na lepoto se ne spoznaš, poskušaj izumiti kaj iz seksa, morda kaj novega, komunikacije?
In še na forumu si, bi res rabili tiste, ki so posmrtni bojda in bi potem še naprej živeli in takrat spet le površno komunicirali ter seksali z vami. Kar potem prideš do vaše realnosti.

Izhod za avtocesto je vedno označen. Jasno. Prosim, izvoz bo kmalu.


Orodje je tvoje, uporabljaj ga kot se ti zdi prav!

če še ne veš s kom, se lahko zmeniva ☺

več boš imela od tega, če seksaš za denar, kot da se greš ljubico.
Bosta seksala pri tebi, ker te domov ne more peljati, za hotel pa nima denarja?
Te bo peljal na počitnice ali je to rezervirano za njegovo družino?
Bo padla vsaj kakšna obleka, večerja, zlatnina ali druge vrste nakit, ali boš bolj ti njega sponzorirala?

Pazi, da se ne zaljubiš. Ker boš trpela.
Drugače pa kar v akcijo. Daj si duška.

… je rekel popajče, najboljši kandidat za svetovalca v Cosmopolitanu.

Q: My husband wants to experience three-in-a-bed-sex with me and my sister.
A: Your husband is clearly devoted to you. He cannot get enough of you, so he goes for the next best thing your sister. Far from being an issue, this will bring all of the family together. Why not get some cousins involved? If you are still apprehensive, then let him go with your relatives, buy him a nice, expensive present, and cook him a nice meal and don’t mention this aspect of his behaviour.

koliko apanaže/mesec pričakuješ?

Oliva, ti si moja carica, če bi bil prepričan, da si bejba se bi v roku parih minut zaljubil v tebe…, kaj čjo mi tvoje sestre in sestrične, če se je s tabo tako lepo virtualno nategovat, hehe…

New Report

Close