Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če bi vam neznanec ponudil 100.000 evrov za en sex, bi sprejele?

Če bi vam neznanec ponudil 100.000 evrov za en sex, bi sprejele?

Čisto preprosto vprašanje je … bi sprejele? Jaz definitivno bi sprejela, pa če bi bil ta človek še bolj odvraten ali ne vem kakšen … ena noč oziroma nekaj ur ni nič proti vsemu kar bi lahko storila z vsem tem denarjem, odplačala kredite, si kupila prvi nov avto v življenju, otrokoma omogočila boljše življenje, za spremembo jaz peljala moža kam …

Še katera tako razmišlja kot jaz?

Jaz pa ne bi. Niti ne gre toliko za moralne in etične zadržke, kot gre za dejstvo, da jaz pač z neznancem ne morem seksat, kaj šele z “odvratnim”. Bljak, se mi v želodcu dvigne že ob misli na kaj takega. Ne, ne bi zmogla.

Da!

Če bi bil sanitarno neoporečen in kolikor toliko všečen, zakaj pa ne. Z leti te mine romantika, plačana položnica je le plačana položnica 🙂

NE.

Če sama ne bi htela, bi me moj gor in dol dvigoval za ta gnar!

Daj mi povej, zakaj naj bi ti sploh kdo ponudil za sex toliko denarja, po večini se ga dobiti zastojn. Vprašaj se obratno, bi tebi bila kdaj taka sila, da bi morala enemu moškemu ponuditi 100.000 eur da bi seksal s tabo. Preveč fantaziraš. Raje igraj loto, boš prej zadela kot moškega ki te bo plačal.

“Če bi vam neznanec ponudil 100.000 evrov za en sex, bi sprejele?”

Resnica je da 99,99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk seksa za mnogo manj. Iz dneva v dan. Pravzaprav tudi samo za streho nad glavo in hrano, toliko da jih partner/plača/CSD prehrani.

Prav tako je resnica, da tega tukaj ne bomo priznale.

Se strinjam, sprostitev s profesionalko te stane od 100€ dalje, pa zadevo obvlada. Dobiš tudi za manj, celo zastonj, ampak za res top hudo bejbo te noč pride za manj kot 1000€ z vsem skupaj.

Če cenite svoje češplje na miljone, potem nimate stika z realnostjo. Če pa katera misli da je vredna miljon, pa ne vem kaj počnete potem tukaj na tem forumu.

V čem se to razlikuje od klasične prostitucije, razen v tem, da je znesek precej visok?

Na to vprašanje je praktično nemogoče odgovoriti, dokler se to ne zgodi….. ker ženske itak rade dajo same od sebe, sploh pol, ko so mal starejše, če jih sploh še kdo hoče pogledat… k nas itak še pogleda noben ne več…. pol po 35+. Pa se dobesedno za tipom mečeš, pa tega ne butelj ne vidi ali noče videti…. ne on ma moralo in etiko in ne vem kaj še vse…. Ja, tko je to, pol k si mal starejši….. Si prezahteven, si moraš najdet kakšnega zapitega butla…. pa še srečo moraš met, da mu stoji… k mu ne, če je preveč popil…..

V ničemer, tako kot klasična zakonska zveza ne, kjer ženske seksajo, da jim dedci pomagajo pol najemnine plačat. Vse je prostitucija, samo verski fanatiki se delajo, da je to nekaj nezaslišanega.

Sedaj si me spomnila na tu eno, ki je tako naredila za obljubo, da bo dobila tako službo, potem je pa dobila za “nagrado” le posmeh.
Saj lahko odpreš s.p., mogoče boš morala večkrat odvratnosti početi le zato, da boš s tem obogatela in odplačala kakšen kredit. In ne boš imela družabnika, kjer boš ob tem pristala v nižji vrsti in brez ficka.

Nov avto dobiš tudi za teh 100 jurjev, kaj bi pa potem, dihala na škrge in od prepričanja, da gre lakota te ljubezni tudi skozi želodec? Nekam majhno ceno si si postavila za takšen podvig, v kaerega bi šla )))
In če zraven še na vse posledice nisi omenila, kaj vem, ti je pozabil omeniti, da mora preživeti še zadnji trenutek pri kurbi, ker mu je predzadnja podarila ljubezen aidsa. Če kako drugače malenkostno človek ob tako nizkem znesku sploh ne razmišlja več. Ker je govora o miljardah. In ker bi se mož celo strinjal ter otroci in bi povedala, da si slučajno obkrožila loto številke. Mogoče bi potem res le izplačala družino, kredit, in potem naprej spet živela z drobtinami do nove ponudbe mogoče višjega zneska, da bi se potem pa res lahko vozila le z novim avtom, mogoče malo cenejšim, da bi ti ostalo še kaj za v lonec.

Kot si opazila, jest ne. )))

A pa res misliš, da še seksajo? Ker zaradi otrok vztrajajo in premoženja, kjer jih potem skupaj drži mogoče le še to premoženje ter otrok, ki ga niso pripravljeni deliti, namakajo pa kje drugje, kot povedo?

molimo za uboge na duhu

monke se jih itak drgnejo samo ob dekce

Kakšne bedarije, zakaj bi vam nekdo nudil tak denar za kavs=

Ponudila bi mu repete in predlagala za novega, drugega sto tisočaka!

Vse sem preračunala.
Jaz bi šla z njim petkrat. 500.000 evrov bi mi prišlo ravno prav.Kar je manj je premalo, več pa ne rabim.

Dajmo malo začinit, ker je vprašanje prelahko, itak bi 99 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} monkelj (in tudi monovcev), ki niso čisto prismuknjeni, to ponudbo sprejelo.

BI ŠLI BREZ KONDOMA ZA 50 JURJEV SEKSAT Z NEZNANCEM, KI IMA HIV?

To so pa že psihopatska vprašanja, ne pa začinjena. Zdravljenje je dražje od 50 jurjev….

koorve so, samo dnarja ni :)))

Nihče ni reku, da se morš zdravit. Lahko počakaš na simptome (ki jih pogosto dolgo ni) in se potem fentaš brezplačno. Lahko se morda sploh tud ne nalezeš, pri vsakem odnosu se ne, pač loterija.

Vprašanje je bolj kompleksno kot se ti zdi, najprej se izobrazi preden druge zmerjaš.

Da! V tem trenutku, ko sem brez dohodkov in samska, je moj odgovor da. Bi imela računico, denar in sex. Pogoj bi bil zaščita in opravljen test za SPB ter da je tip samski.

evo, kaj nagoni babnice na fuk ☺
ene že za plačano kavico, druge še tortico zraven, kakšne večerjo, nakita se nobena ne brani … vse se vrti okoli denarja – pa naj bo keš ali stvar ☺

Meni so že več pa nisem sprejela.

New Report

Close