Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek partnerstvo na daljavo

partnerstvo na daljavo

Zanima me ali poznate koga ali pa ste sami v položaju, da imate partnerja pa živita narazen. Občasno se dobivata. Ali vam to ugaja. Ali je taka veza sploh obetavna? Sem ločena z otrokoma on tudi. Živim v bloku on v hiši. Možnost, da bi se kadarkoli selila ni, saj v hiši nočem živeti on pa ne v bloku. Meni je v redu, da sem malo jaz pri njem in drugič on pri meni. Bi se dalo tako živeti tudi v starosti? hvala za mnenja.

Ženske lažje pristanemo na takšno vezo, moški se bo pa hitro vezal s kakšno drugo, če bo dobil priložnost, ker imajo radi doma gospodinjo in ljubico.

Jaz sem bil v takem položaju. Sva prakticirala tri leta, pa sem jaz zamočil. Mi je presneto žal. Bi rad da nadaljujeva tam kjer sva nehala. Še vedno jo ljubim.In ,ja pripravljen sem za skupni naprej.

nova
Uredništvo priporoča

Pri nas je podobno. Samo za vedno ne bi tako furala. Zdaj imamo tako zaradi mojih otrok in njegove službe. Jaz z otroci h njemu ne bom šla. Si pa ne predstavljam, da bi živela tako tudi kasneje, ko bodi vsi otroci samostojni.

Meni bi to ustrezalo. Ne, ko so otroci majhni, zdaj ko so odrasli pa bi mi. Jaz bi imela moza samo obcasno, za kam iti. Doma mi je pa bolje, da sem sama.

drzim pesti, da se zmenita in da vama uspe srecno skupaj naprej.

Ti ne bi, on ne bi, ti pa bi, on pa tudi. A se da, ja ne vem, vsaj bi je dobrodošel. Pa pejta v gungalov, če vam zidi ne ustrezajo. A če seksaš in ga nimaš not in se ne samozadovoljuješ, a je orgazem ali ne?
Vprašajta se, kaj želita, stara junca se bosta pa že zmenla.

Za določen čas bi šlo. Lahko tudi do nekaj let. Ampak za vse življenje pa gotovo ne.

Zame nekdo, s katerim se občasno dobivam, ni partner. Partnerstvo je kompromis, skupni trenutki, malo ti malo jaz …partnerstvo je, da je ob meni tudi ko nisva oba 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} cool…
Tole pri vama je občasen sex, kot dva najstnika, ki se samo dol dajeta. Daleč od partnerstva. Seveda se da furati to tudi na starost, če ti je smisel imeti občasnega ljubimca. Samo vprašanje je, če je njemu tako ok.

Če je vama o.k.,potem ni kaj za spraševat.Nihče nima kaj obsojat,vsak naj se zase briga kaj je njemu všeč.Osebno imam podobno situacijo,in ne,ne gre le za sex kot nekdo tukaj piše.In če po resnici povem,bi mi tudi za naprej tako ustrezalo,ker sem vajena svojega tempa,ne da mi nekdo diha za ovratnik vsakih 5 minut.Živi in pusti živeti.Če mi ne bi bilo več vredu,bi bilo več – kot +,bi tudi prekinila,kar nekoč nisem bila sposobna.

Kako bo na starost pri komu,pa nihče ne ve.Uživaj zdaj,danes,jutri,…

kaj pa je to dtugega kot samo sex, ce o istem cloveku govoris, da ti diha za ovratnik… pusti cloveka pri miru in gane izkoriscaj, ker si kot osena nula, se za sex si sama seb poskrbi pa bo..soljudi o katerih govoris da ti dihajo za ovratnik, take pa pusti, fa najdejo tiste, ki vejo kaj je to spostovanje in partnersvo…ti sitega nisi vredna deliti z nikomet, ker socloveka ne spostujes

kaj pa je to dtugega kot samo sex, ce o istem cloveku govoris, da ti diha za ovratnik… pusti cloveka pri miru in gane izkoriscaj, ker si kot osena nula, se za sex si sama seb poskrbi pa bo..soljudi o katerih govoris da ti dihajo za ovratnik, take pa pusti, fa najdejo tiste, ki vejo kaj je to spostovanje in partnersvo…ti sitega nisi vredna deliti z nikomet, ker socloveka ne spostujes[/quote]

Kdo ali kaj si ti,da boš meni sodil?
O meni ne veš ama ništa 🙂 In kot izgleda,še sam sebi dihaš za ovratnik 🙂

pari, kjer je en kamijonar/ka, pilot/ka … tako živijo zelo dolgo

kaj pa je to dtugega kot samo sex, ce o istem cloveku govoris, da ti diha za ovratnik… pusti cloveka pri miru in gane izkoriscaj, ker si kot osena nula, se za sex si sama seb poskrbi pa bo..soljudi o katerih govoris da ti dihajo za ovratnik, take pa pusti, fa najdejo tiste, ki vejo kaj je to spostovanje in partnersvo…ti sitega nisi vredna deliti z nikomet, ker socloveka ne spostujes[/quote]

Kdo ali kaj si ti,da boš meni sodil?
O meni ne veš ama ništa 🙂 In kot izgleda,še sam sebi dihaš za ovratnik :-)[/quote]
Vem veliko in dovolj cisto je tosto kar je napisano…je res ane zato pa tak obrambni mehanizem…sprijauni se izkoriscevalec soljudi si za svoje custvene pitrebe potem jih pac odvrzes kot smet ko jih ne rabis vec in do ti v napoto..sram te je lahko to je dejstvo…taki ste navlake na tem svetu, me pa ljudje katere vi sodite, da vam dihajo za ovratnik

Jaz pravim, vse se da če se le želi.
Malo pri meni, malo pri tebi, pa skupaj še kam drugam, vmes so pa itak otroci pa služba.
Pogrešam jo !

Kdo ali kaj si ti,da boš meni sodil?
O meni ne veš ama ništa 🙂 In kot izgleda,še sam sebi dihaš za ovratnik :-)[/quote]
Vem veliko in dovolj cisto je tosto kar je napisano…je res ane zato pa tak obrambni mehanizem…sprijauni se izkoriscevalec soljudi si za svoje custvene pitrebe potem jih pac odvrzes kot smet ko jih ne rabis vec in do ti v napoto..sram te je lahko to je dejstvo…taki ste navlake na tem svetu, me pa ljudje katere vi sodite, da vam dihajo za ovratnik[/quote]

Ma si ti res tolk butast/a – kaj ne kapiraš da sva 2 za tak odnos,nič ne skrivava drug pred drugim. Po tvoji razlagi torej drug drugega izkoriščava in se odvrževa kot smet… 🙂 Joj,kakšne imate eni tukaj…

V vsakem primeru si hinavec, ker o cloveku za hrbtom govoris, da ti diha za ovratnik…ko si pa z njim se pa sladko prijazno druzis z njim

Ce pravijo, da je v vsaki zvezi nujno zaupanje, je pri taki vezi se 100x bolj. Ker potem, ko ugotovis, kaj vse ta clovek dela, ko te ni, ti je blazno skoda vseh prevozenih kilometrov in bencina in casa, ki si ga porabil za navadnega kretena.
Tako da ja, gre, dokler si zaupata.

kaj si pa naredil, kako si zamočil?


Prosim za popravni izpit.


Prosim za popravni izpit.[/quote]
… te pa tvoja mojčika usliši. Če boš vseskozi in o vsem iskren,da bo lahko dobila zaupanje vate, potem vama po mojem lahko rata.


Prosim za popravni izpit.[/quote]
… te pa tvoja mojčika usliši. Če boš vseskozi in o vsem iskren,da bo lahko dobila zaupanje vate, potem vama po mojem lahko rata.[/quote]
Jaz si neizmerno želim, samo ne vem kako naj njo prepričam?


… te pa tvoja mojčika usliši. Če boš vseskozi in o vsem iskren,da bo lahko dobila zaupanje vate, potem vama po mojem lahko rata.[/quote]
Jaz si neizmerno želim, samo ne vem kako naj njo prepričam?[/quote]
se mi zdi,da to deluje obojestransko predvsem z odnosom in z dejanji in iskrenostjo v dejanjih. Tako se po mojem potem gradi tisti občutek zaupanja, da ima člove občutek da se lahko na nekoga zanese, ker je iskren in mu lahko zaupa. To gre seveda obojestransko – stalno mora biti pač obojestranska iskrenost in da se to v medsebojnem odnosu kaže obojestransko z dejanji.

no, verjetno ti bo lažje, ko oz. kadar se bosta začela družiti, kot pa zdaj ko jo preko foruma prepričuješ… saj verjame že verjetno – če bere, samo bistvo tega je tudi,da te besede, ki jih tukaj pišeš, ona začuti tudi v dejanjih – potem ko jih konstantno čutiš v dejanjih – potem se razvije občutek zaupanja pristnega in tisti strah in dvomi potem izginejo… to velja tudi na splošno po mojem za nek odnos kako lahko dva razvijeta in gradita medsebojni odnos in zaupanje v njem…

Če bi ona želela, ti je ne bi bilo treba nič prepričevat. Moje mnenje.


zakaj pišeš pod nickom, katerega sem uporabila jaz?

New Report

Close