Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek TORBICE MARJETE GROŠELJ – koliko jih imate?

TORBICE MARJETE GROŠELJ – koliko jih imate?

Monke?? Koliko torbic Marjete Grošelj imate??

Mater me raspizdi – zdele je bila na TV – in same hinavke “gliha v kup štriha”:
-Manca Košir oooootorbice, imam jih vsaj 20
– bivša Cavazovka – ooooooo imam, to je šarm, to je špica
– plus druge afne, kolikooooooo imajo teh torbic!

Najcenejša pa stane 250 € !!!!

Lažnivke! Pa da jih ni sram dat za eno taško 500 €, otroci pa lakajo!! A vidite, kako so hinavske??
Jutri bo Manca lapala svašta…..

Se strinjam s tabo. Meni pa so preveč kičaste.

Nobene nimam in ne verjamem, da si jo bom kdaj kupila, ne dam toliko za torbico, pa cisto vseeno, kake znamke je in kaka je.

nova
Uredništvo priporoča

Nekateri modeli so špica, eni pa kot desigual. Priznam, da mi je 500 + za torbico brezveze.

Meni so zelo všeč in bi, če bi imela boljše dohodke pa padla v ravno tak trans kot gospa Manca Košir in ostale gospe ki so se s torbicami pokazale.
Nimam nobene, žal, pa so mi nad všeč!
Imam pa kakšen kos kakšnega drugega slovenskega ustvarjalca torbic in so tudi lepe in predvsem domače.

Pri meni se ustavi pri številki 4. Vendar so to še vse torbice, ki sem jih kupila cca. 20 let nazaj. Priznam, da so njene torbice dejansko šik, vendar pa jih sedaj več ne kupujem. Ko sem bila mlajša, sem rednično ogromno dala za garderobo, torbice…. Sedaj so se mi malce prioritete v življenju spremenile.

Standardno, ne moreš si privoščit torbice za 500 evrov in pol pljuvaš čez tiste, ki si jo lahko.
Jaz si je tudi ne morem, tudi preveč ekstravagantne so zame. Imam pa 3 torbice Grošljeve še izpred cca 20-25 let, takrat še niso bile tako drage in tako posebne. Pa skoraj neuničljive. Jih hranim, morda pridejo nekoč spet v modo.

Pa 25 let nazaj si imela ostarelega ‘financministra’, ki ni niti trznu, ane?
Zdej pa Lidlnove vrečke tovoriš po štengah :-)))).

Pravijo, da če moraš vprašat, kdo, potem si verjetno ne moreš privoščit. No, s trenutnimi dohodki bi si lahko namenila tudi za taško tega ranga, ampak kaj pomaga, če bi pol mogla spreminjat ves outfit, to pa ni moja ideja zapravljanja denarja. Pa fajn, če komu uspe tudi pri nas. Dizajnerski kosi pač stanejo kolikor je folk pripravljen za njih plačat.

Če sem prav prebrala so očetu Marjete Grošelj zaplenili tovarno torbic Toko in kritike na lepe stvari kot torbice Grošljeve so, lahko spuščajo edino bolni primitivni vesoljci, iz gnezda, ki ne privošči lastnine ne materialne ne intelektualne, ne prenesejo idej, ne uspeha, ničesar in nikomur, razen svoji nagnusni riti.

spet ena turbo komunajzarka, ki jo moti vse razen ona same sebe ne
gnus foušljiv zaostal

Toko je fural še par let nazaj. In Grošljeva ima ………70 let.
Če so mu zaplenili, je dobila vse nazaj. Če ne v naturalijah pa v denarju.

Prenesem jaz uspehe, nikomur ne zavidam! Vsak, čisto vsak se matra!

Da pa nosi ena ostarela ‘gospa’, v večerni toaleti, na dobrodelni prireditvi še torbico, v velikosti denarnice, za katero je skeširala 700 € – je pa milo rečeno – smešno.

dve penziji enega garača
4 mesečna pomoč siromaku

Ajaaa, srečo ima.? Glamur?? Ima se za meščanko? :-))))

spet ena turbo komunajzarka, ki jo moti vse razen ona same sebe ne
gnus foušljiv zaostal[/quote]

Haha. :-)) Uživi in kasiraj, bejba! Dokler ti ne obdavčijo frače, se nimaš kaj bat! 🙂

A ne vidiš da reklamo delajo? Če ne skozi oglasna sporočila,pa skozi promocijske oddaje in članke.

Če Goršljeva proda eno torbico na teden – zasluži več kot branjevka, ki prodaja simpatične torbice in torbe cel teden! In to na obljudeni trasi :-).

Je pa res, da sem celo nekajkrat v Emporiumu. In vidiš take ženske, ki kupujejo, da ti ni nič jasno.
Stare mame, ovešene z zlatom. Nekoč prva liga. Pa take bejbe, da dol padeš. Itak ima kartico svojega ‘dedija’….

Pa kakšna foušija naj bo?? Lepo vas prosim, vse je krvavo zasluženo!

Jaz bi tudi takoj kakšno imela in ji reklamo z veseljem delala. Žal je čisto predraga.

Po uradnih podatkih (objavljenih); ce je povprecna cena ene torbice 350€, jih proda glede na prihodke 38 na mesec…

Jaz imam 2. Nisem zadovoljna in mi je eno popravila, menda jo dvignem zdaj ta teden ko grem v LJ.

Ti si pa čisto ven padla!
Imaš pa res težave…jaz torbice Grošljeve pogledam…in grem naprej.Ja, lepe so…marsikatera.

Sem sigurna, če bi ti imela dovolj denarja, bi si tudi privoščila marsikaj.
Lepe torbice, drage čeveljce …pa Audija.
Tega se nobena ne bi branila.

Žal niswm iz Ljubljane.

Drugace bi pa jaz od Zelolepo kupila. Nekje ob Ljubljanici je, v Zoofi.

Pa še kako rada bi jo imela, a ne morem dati pol pokojnine zanjo.

Grošljeve torbice so posebne, unikatne in lepe. Ob taki torbici mora biti ženska urejena od nog do glave. V nasprotnem primeru draga torbica “useka” ven in ni več skladnosti.
Koliko je posameznica pripravljena in zmožna odšteti, ve sama. Ne obsojam tistih, ki jo imajo, niti ne tistih, ki torbice ne bi nikoli kupile. Obsojam pa ženske iz katerih veje zavist.
Grošljeva je modna oblikovalka višjega ranga. Podobno kot Aigner, kjer denarnica stane 800€.
Moda se je še vedno (pre)plačevala.
Ne nosim njenih torbic, ker imam v življenju druge prioritete. Si jih pa v modnih revijah in v njeni izložbi z veseljem pogledam.

Še kot študentka pred davnimi leti sem si eno kupila. Črno, v katero je šlo nekaj zvezkov. Sem jo nosila na faks. Popolnoma sem jo ponosila. Enkrat so mi celo podlogo zamenjali. Potem sem di kupila eno manjšo temno modro. Pa čez čas eno lisičje rjavo dokaj veliko. Je šlo tudi marsikaj noter. Takrat je eno zelo podobno nosila Meryl Streep v enem filmu, mislim da Ure. Ko je igrala prijateljico nekoga, ki je umiral za aidsom. Imela sem tudi eno zelo lepo poletno torbico, kombinacijo usnja in raznobarvnih trakov. Vse moje g torbice so bile primerne za vsakdanjo rabo. Nobena ni stala 500 evrov, še 300 ne. Večino sem kupila ob znižanjih. Glede na to, kako dolgo sem vsako uporabljala, so bile najbrž da cenejše, kot pa če bi si kupovala poceni torbice, ki se ogulijo po eni sezoni. Zadnjo g torbico sem si kupila pet let nazaj.Črno, zelo v stilu kelly bag. Potem sem zanosila in bila na bolniški, poitem sem bila mama s previjalno torbo, potem mama s poceni torbico, ki je ni škoda ob otroških nerodnostih.Lani pa sem to črno torbico privlekla iz omare in jo nosim kot vse druge prej – vsak dan za v službo. Nisem ženska, ki bi se najprej total upedenala, da bi si upala nositi g torbico. Meni je v trgovini gospa vedno pomagala izbrati torbico, ki jo lahko nosim vsak dan. Ker sem povedala, da takšno potrebujem. Ne vem, če bom kmalu spet kakšno kupila. Imam druzino in precej stroškov in je v tem kontekstu takšna torbica kar precejšen izdatek. Ampak je pa veliko zadovoljstvo kvalitetna torbica, ne glede na znamko. Vsaj meni. Pa čeprav je to včasih Picard, ki je precej cenejši od nenadkriljive g.

Vidim, da nimamo dedcev, ki bi nam kupili eno torbico! Pa niti nimaja pojma!

To je reala! Me dajemo denar za družino. Pa še garamo doma! 🙁

New Report

Close