Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zakaj je toliko samskih, zapuščenih….

zakaj je toliko samskih, zapuščenih….

Pred dnevi smo brali v časopisih, da je vedno več samskih, pa saj ni potrebno biti jederski fizik, da to tudi sam pogruntaš. Če pogledam okrog sebe, po FB profilih, dobiš kaj hitro sliko današnje raje.
Vsi bi živeli nad zmožnostmi, imeli boljši avto, kot si ga lahko privoščijo, boljše stanovanje, partner mora biti brez napak, lepotec, duhovit v veliko batino, denarnico, mora tudi gospodinit….pod te zahteve ne gredo (velja tudi za moške, ženska mora biti lepotica, izobražena, s stilom, dobra v postelji, kuhinji…..) ampak srečujem pa same povprečneže, ali pa celo podpovprečneže. Kdaj so ljudje izgubili kompas, da se uvrščajo v rang, za katerega nimajo ne finančnih, ne fizičnih (izgled), in ne mentalnih sposobnosti?
Opažam pa tudi, da ti ljudje izredno pljuvajo naokrog po vsem življu, ki se je nekako znal umestiti v neko sfero, češ bedniki povprečni, ovce…..a jebat ga, kdo je bolj nesrečen, tisti povprečni bedniki, ali folk ki bi bil nekaj, kar nikoli ne bo, ker je zanj dosegljivo?

Čisto enostavno. Nisem lepotica, zato ostajam samska.

Odgovor je preprost. Raje so samski, kot pa da bi vsak dan znova lagali partnerju, okolici in konec koncev sebi, da imajo partnerja, ki ustreza njihovim merilom.

Seveda, nobena ki ni lepotica, si ne more poiskati partnerja, a ne?
Tvoj problem je ker ciljaš previsoko in imaš nerealne predstave o odnosih.

tukaj gor je par samskih čudakov, ki potem gonijo svoje. V resnici še nikoli ni bilo toliko ljudi poparčkanih kot danes. Včasih se nižji sloji sploh niso smeli poročat, služničad, hlapci, vojaki in podobno.

Seveda, nobena ki ni lepotica, si ne more poiskati partnerja, a ne?
Tvoj problem je ker ciljaš previsoko in imaš nerealne predstave o odnosih.[/quote]

V čem pa ciljam previsoko?
Ker nočem imet razmerja s porčenim mogoče? Taki se ponujajo.
Ali pa s kakim takim, ki je star 50 in mu mama gate pere? Take tudi zavračam.
Uf, res sem izbirčna.

Se strinjam. V generacijah nad 30, 35, je večina poparčkanih. Tako, da ne vem kje te teorije o ogromnem številu samskih. V bistvu med mojimi vrstniki sploh ne poznam samskih. Če že so, so to kvečjemu zato, ker so sveže ločeni. Pa se jim ne mudi v drugo vezo.

Ne bo držalo. Poznam veliko žensk in moških, ki so daleč od lepote in sposobnosti, pa so poročeni. Pa kar nekaj lepotic, ki so samske.
Tudi ne bo držalo, da samski pljuvamo po vseh živih. Po mojih izkušnjah so poročeni tisti, ki nam stalno težijo in se vtikajo v našo samskost, kakor, da bi bili kužni.

Zato ker nekaterim (tako kot na primer meni) samsko življenje zelo ustreza.

Razumem, da je bolje biti sam, kot pa z nekom, ki ga ne maraš, ampak zakaj jih-ga ne maraš je bistvo, ker imaš-imajo nerealne predstave, zakaj jih imaš, pa ne vem!
Zadnji primer, ona je sodnica, debelušna, čemerna……in se norčuje iz tipa, ki je tudi malo bolj okrogel, tih, boječ…ampak očitno zainteresiran zanjo, ona hoče nekega tipa, ki je itak poročen in takih kot je ona, niti ne pogleda.

Razumem, da je bolje biti sam, kot pa z nekom, ki ga ne maraš, ampak zakaj jih-ga ne maraš je bistvo, ker imaš-imajo nerealne predstave, zakaj jih imaš, pa ne vem!
Zadnji primer, ona je sodnica, debelušna, čemerna……in se norčuje iz tipa, ki je tudi malo bolj okrogel, tih, boječ…ampak očitno zainteresiran zanjo, ona hoče nekega tipa, ki je itak poročen in takih kot je ona, niti ne pogleda.[/quote]

Daj mi povej zakaj bi morala samska ženska kar imeti tipa, ki je zagret zanjo?
Verjameš ali ne, ampak samska ženska ni tako obupana, da bi morala reči ja vsakemu tipu, ki se zagleda vanjo pa, če ji je všeč ali ne.
Res pa je, da ni prav, da se norčuje iz koga, ki je zagledan vanjo.

Lepo in iskreno si to napisala. Ti bi urejenega in postavnega moškega, a takim so všeč lepotice.

Lepo in iskreno si to napisala. Ti bi urejenega in postavnega moškega, a takim so všeč lepotice.[/quote]

Ne, jaz bi pametnega, razgledanega, odkritega, fit moškega. Urejen pa logično, da mora biti. Katera ženska bi marala neumitega, umazanega tipa? Jaz kar ne.
Če nisem lepotica, še ne pomeni, da moram reči ja umazancu.

A samo urejeni in umazani obstajajo, samo lepotci in grdobe, pa kaj ve res ne vidite drugega kot črno ali belo? No saj morda je pa to vaš problem!
Bodite sami, v paru, v triu, lahko v kvartetu….., samo ne tersite svoje slabe volje in čemernosti pa strupa okrog sebe v smislu, ker se cenim!

Lepo in iskreno si to napisala. Ti bi urejenega in postavnega moškega, a takim so všeč lepotice.[/quote]

Ne, jaz bi pametnega, razgledanega, odkritega, fit moškega. Urejen pa logično, da mora biti. Katera ženska bi marala neumitega, umazanega tipa? Jaz kar ne.
Če nisem lepotica, še ne pomeni, da moram reči ja umazancu.[/quote]

če uvodni post razumeš tako, da bi morala reči ja umazancu?

Zgornja mi je napisala, da bi jaz imela urejenega in zato sem ji napisala, da umazanca pa res ne. Pač odgovor na njen zapis. Štekaš?

Boš pač morala dojeti, da če je ženska sama, še ne rabi reči JA vsakemu, ki se zanima zanjo, čeprav njej ni všeč. Tako pač je.

Lepo in iskreno si to napisala. Ti bi urejenega in postavnega moškega, a takim so všeč lepotice.[/quote]

Ne, jaz bi pametnega, razgledanega, odkritega, fit moškega. Urejen pa logično, da mora biti. Katera ženska bi marala neumitega, umazanega tipa? Jaz kar ne.
Če nisem lepotica, še ne pomeni, da moram reči ja umazancu.[/quote]

Zakaj se pa ne uredis, shujsas, namazes da bi bila bolj privlacna?

Ne, jaz bi pametnega, razgledanega, odkritega, fit moškega. Urejen pa logično, da mora biti. Katera ženska bi marala neumitega, umazanega tipa? Jaz kar ne.
Če nisem lepotica, še ne pomeni, da moram reči ja umazancu.[/quote]

če uvodni post razumeš tako, da bi morala reči ja umazancu?[/quote]

Moj odgovor je letel na zapis L&J, preberi kaj mi je napisala. Pa boš zaštekala.

Ne, jaz bi pametnega, razgledanega, odkritega, fit moškega. Urejen pa logično, da mora biti. Katera ženska bi marala neumitega, umazanega tipa? Jaz kar ne.
Če nisem lepotica, še ne pomeni, da moram reči ja umazancu.[/quote]

Zakaj se pa ne uredis, shujsas, namazes da bi bila bolj privlacna?[/quote]

Ker ne čutim te potrebe, da bi to počela.

Pa kaj je tole zdaj? Tema za pljuvanje po samskih?
Je po mojem vedenju kar nekaj poročenih, ki bi si želele biti samske, pa tega ne (z)morejo zaradi najrazličnejših vzrokov in tako bodo večno priklenjene na svoje dečkote. Oni pa prisesani nanje 🙂 A se take oglašate tule?

Točno take ja. Zato se pa avtorica teme zgraža nad žensko, ki zavrača nekega moškega, ki se zanima zanjo. Grozno a ne, da si samska ženska drzne zavrniti moškega, ki se zanima zanjo?
Kaj to pove o avtorici? To, da je točno v takem razmerju kot si ga opisala :).

Oh ko bi vsaj prebrano razumele……

Kje pa ti vidiš te osamljene samske osebe?
Jaz poznam par samskih, uspešni, polni hobijev, uživajo lajf s polno žlico. NObenega stokanja o tem kako morajo cele dneve otroke nekam vozit, možu likat, kako nimajo nič časa.

sama sebi si odgovorila, zakaj si samska. Imaš previsoka merila za svoje zmožnosti.

Če ni fit in razgledan, še ne pomeni, da je umazanec. Ampak ti bi deca iz A lige, sama pa nisi A liga. Taki dedci, kakršnega ti bi, izbirajo, ker lahko in dobijo jih pač samo lepe in pametne.

Ne, jaz bi pametnega, razgledanega, odkritega, fit moškega. Urejen pa logično, da mora biti. Katera ženska bi marala neumitega, umazanega tipa? Jaz kar ne.
Če nisem lepotica, še ne pomeni, da moram reči ja umazancu.[/quote]

Zakaj se pa ne uredis, shujsas, namazes da bi bila bolj privlacna?[/quote]ti si šele butasta,kaj če s takim ki ga privlači videz,to ni dolgoročno,se ne čudim ničemur več,vsaka ženska je lepa samo pravi mora videt to,to se izraza iz notranjosti,saj ni čudno da tolk ločitev

New Report

Close