Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bo na plažah odklenkalo brisačarjem ?

Bo na plažah odklenkalo brisačarjem ?

To, yess!!! http://siol.net/novice/svet/si-tudi-vi-z-brisaco-rezervirate-mesto-na-plazi-potem-preberite-tole-417396

nikoli ne hodim na te polne plaže. saj je dost prostora za vse.

pesjanarji bi lahko puščali listke na brisačah: sveže poscano

No tole se mene ne tiče.
Niti če mi kdo plača, ne grem na plažo, kjer bi si morala navsezgodaj zjutraj rezervirat plac in potem tam čepet v gneči.
Itak je morje samo delček mojega dopusta in takrat si poiščem plažo brez gneče, večinoma ne na hrvaški obali.

Tole je zame totalno nepomembna novica. Nikoli nisem na plaži, tako da ne poznam ne navad, ne prepovedi.

Končno, bil je že čas, da se neha.

Raje sploh ne grem na morje kot pa da bi si morala sredi noči ali zgodaj zjutraj rezervirati prostor na plaži. Si ne predstavljam, kako se potem sploh do svoje brisače prebiješ, ko prideš iz vode 🙁

Saj velikokrat ni to, da je taka gneča, da nimaš kam stopiti, temveč to, da “brisačarji” navsezgodaj zasedejo tiste prostore, ki bodo čez dan v senci. Lahko je plaža čez dan tudi na pol prazna, a pod tistimi dvemi drevesi bo zagotovi že ob 7h zjutraj več raznih brisač. Sicer pa ja, tudi jaz se izogibam takim plažam, če je le možno.

Kaj hočeš povedat, se pohvalit, da imaš zasebno plažo?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Pravzaprav me pri brisačarjih ne moti toliko to, da si rezervirajo prostor. Ampak to, da potem te brisače samevajo cel dan na plaži, njihovi polagalci se pa pridejo malce vsesti nanje zvečer od pete do šeste. Preostali čas pa te brisače jemljejo prostor ostalim, ki morda pridejo na plažo samo za urco ali dve dopoldan (in so seveda brisače brisačarjev že tam in zasedajo pol plaže).

Nikoli se nisem marala gužvat na prenapolnjenih plažah in iščem bolj prazne plaže.

A vi ne ležite na brisačah, če vam gredo brisačarji na živce?

sem na zgodnjem jutranjem sprehodu (nikjer nikogar – ne na kopnem ne v vodi – brisač pa za avtobus folka) malo počistil in zmetal brisače v smetnjak.

je bilo zanimivo gledati začudene face

Kaj hočeš povedat, se pohvalit, da imaš zasebno plažo?[/quote]

Čaki malo … in potem ti napišeš, da tebi tule sledijo?
Ti je par dni nazaj no-ja lepo napisala, da očitno bolj ti drugim slediš…

Zadnji čas, da bo odklenkalo brisačarjem.
Tako početje jaz osebno obsojam. To počnejo samo ljudje, ki so brez občutka za…v glavnem so brez občutka. K seljaki.
Jaz ob 6 zjutraj prinesem ležalni stol in mizico in ju postavim v največjo senco, kjer je najboljša lega.
Potem zopet pridem ob 10 na plažo, kjer sem dobro uro, nato odidem, saj me hrup in vročina nervirata.
Zopet se pojavim po 17: 30 uri popoldne, ko se folk odpravi kuhat večerjo … jaz pa uživam v sončnem zahodu in miru. No pa tudi ležalnik potem malo prestavim, ker ni več potrebe po senci.
Recimo NE brisačam!

Brisačar ne leži na brisači na plaži, ampak si z brisačo za cel dan rezervira prostor, če bo slučajno za kakšno minutko prišel na plažo.

Kaj hočeš povedat, se pohvalit, da imaš zasebno plažo?[/quote]

Čaki malo … in potem ti napišeš, da tebi tule sledijo?
Ti je par dni nazaj no-ja lepo napisala, da očitno bolj ti drugim slediš…[/quote]

Glej berem temo in vprašam, ker mi tako deluje tvoj odgovor. Me je pač zanimalo z brisačami, ker sam jih nikoli ne nosim prej na plažo in mi je vseeno kam jo postavim, nikoli se ne prebijam pol ure do nje in prav tako nihče drug :-)))), otroci so pa tako skoz v vodi.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


YES tako se dela ☺

Brisačar ne leži na brisači na plaži, ampak si z brisačo za cel dan rezervira prostor, če bo slučajno za kakšno minutko prišel na plažo.[/quote]
Hm.. a če gre plavat, kam mora takrat dat brisačo? Jo s seboj v vodo nest?

Brisačar ne leži na brisači na plaži, ampak si z brisačo za cel dan rezervira prostor, če bo slučajno za kakšno minutko prišel na plažo.[/quote]
Hm.. a če gre plavat, kam mora takrat dat brisačo? Jo s seboj v vodo nest?[/quote]

Če gre v vodo za cel dan, je ne rabi polagat na tla (ali na ležalnik), kjer bo samevala cel dan, kajne?

Če gre za normalne pol ure ali uro v vodo, milostno dovolim, da ga brisača počaka razgrnjena na plaži. :-)))

mi smo še bolj milostni — takrat mu jo naš pes čuva – zleknjen na njej

mi smo še bolj milostni — takrat mu jo naš pes čuva – zleknjen na njej[/quote]

hahaha :))))

In ja, ukrep mi je všeč. Tudi na ne preveč obljudenih plažah se je že razbohotilo pogrinjanje brisač. In se takoj vidi, če gre za brisačo nekoga, ki je trenutno v vodi, ali pa neko s kamenjem obteženo, staro, oguljeno brisačo, ki je ni škoda, če jo kdo ukrade….

Na katerem planetu pa so brisačarji in gužvarji, da se je samo eden malo za hec oglasil tukaj. Kje se skrivajo?

Grem v kamp, kjer je plaža polna senčnikov in ležalnikov, ne rabiš nič rezervirat, kadar prideš, najdeš prostor.

Ko pridem na lokacijo si tudi jaz ogledam, kje bi lahko bila na plaži, da mi je všeč.In ker sem jutranja, (pred zajtrkom naredim kar nekaj km pohoda), pač pogrnem tja brisačo, da me plac počaka. Drugače sem pa potem cel dan na plaži, izjemoma kosila, ki je v hotelu. Ha, ha in veliko tudi v vodi. Res se mi ne zdi tako narobe, da si plac rezerviram. Ponavadi sem še vedno prej na plaži kot velika večina ostalih “brisačarjev”. 😉

Tudi mi si rezerviramo prostor na plaži, ne glede na čas ki ga potem tekom dneva tam prebijemo.

Ampak tako je v glavnem pri vseh zadevah kjer je povrpaševanje večje kot ponudba….kdor prej pride, prej melje.

New Report

Close