Starševski čvek

Zakaj vse več mladih moških nosi oprijeta oblačila??

Default avatar
Pri mladih moških, ki želijo pokazati izklesano postavo, opažam, da nosijo oprijeta oblačila. A je to moderno ali kaj? Skratka, meni je to grdo. Vam?
Default avatar
Ja sigurno to nosijo zarad sebe. Ženske imate to rade in nosijo.
Default avatar
Tipični današnji svet kjer ženska navadnega moškega s kocinami in grobim obrazom ne more več najdit. Sami neki oskubljeni pezdeti vsi z isto postavo in mišicami. Dolgočasno
Default avatar
današnji svet je napisal/a:
Kje to? Jaz vidim največ trebušastih pleškotov. Razen v revijah.
Default avatar
grdo! je napisal/a:
S tem potisnjenim cunjam, hočejo povedat, da so pač drugače usmerjeni, se pravi perdri.
Default avatar
grdo! je napisal/a:
grdo! je napisal/a:
Ja in kaj je tukaj narobe? Saj lahko vsak nosi kar mu paše. Ali kako?
Default avatar
loliitaa je napisal/a:
Ok, ok - eno je, ko je moški kljub popetim oblačilom, pa na pol riti puščenim hlačam in ženskim modelom čevljev še okusno oblečen, drugo pa je, ko že na daleč opaziš, da želi biti ženska: tako po rozasto, marelično pastelno zeleno modrih oblačilih, po zmanikiranih in s prozornim lakm nalakiranih nohtih, po navazelinjenih ustnicah, kot po poženšenih kretnjah rok in prekrižannja nog in dvigovanjem glasu med smejanjem v ženskih intonacijah.... Žal to ne gre - narava je podarila nekomu tako telo z moškimi pritiklinami in brez jemanja hormonov in operacij so nekateri kljub ženskemu oblačenju in ženskemu stilu obnašanja in govorjenja na zunaj opazni še kako kot moški.
Default avatar
Za žensko in tudi moško modo ter nove modne trende so odgovorni modni kreatorji, ki so večinoma moški in seveda večinoma geji. Kar torej nosijo strumni heteroseksualni moški, je zamisel gejevskih možganov:)))
Default avatar
loliitaa je napisal/a:
Vsak lahko nosi, kar mu paše. Torej tudi nikab? :)
Default avatar
Blizu moje službe je fitnes center, moški hodijo okoli kot pavijani. Trenirke s patentom in oprijete majčke z napisom ameriške znamke ali trgovine s športno prehrano. Pričeska potegnjena v eno stran in zanemarjeno kosmati.... Če bi mu dala pa sekiro v roke, bi me pa čukasto gledal.
________
Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo.
Default avatar
Looser je napisal/a:
Ti se drzi svojega vampastega deca,ki zna vihteti sekiro...
Default avatar
Vzhodniblok je napisal/a:

Jap, obvlada precej orodja, vampast pa ni. In nikoli ne bo :)
Saj veš, dobri geni in redno miganje....
Aja, ne veš, ker se ne poznamo in sodiš na pamet.
________
Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo.
Default avatar
grdo! je napisal/a:
A misliš tole?
Slika
Slika
Default avatar
Marketing, čedalje bolj gre v smer izenačevana spolov. Feministične teorije pač to podpirajo, malce glejte reklame pa boste videle da je že težko ločiti med spoloma
Default avatar
Looser je napisal/a:
Ne sekiraj seza take provokatorje, waste of time....

Drugače pa obstaja nekaj klanov, vrst homoseksualcev. t.i.
"medvedki": so tisti tatrebšasti, pa z golo glavo in brado - obezno imajo lepo pristrižene brade. So okrogli, ne tako fit preščeknjeni kot tisti, ki jih ti opisuješ izpred fitnessa. ti se oblačijo ponavadi v lumberjack opremo: piščanci, kratke hlače, ali kavbojke, kariraste srajce, hoodije,......

tadruga vrsta so pa "šajni lepotičke": opedenenani od zmanikiranih nohtov na rokah in nogah, do pisanih barv oblačil, pastelke, androidni videz, pa narcisni pogledi v vsako ogledalo, mimo katerega gredo. Podepilirani, namaziljeni po obrazih z negovalnimi kremami, da se šajnajo ku obrita jajca.
Default avatar
Vas pa taki dedci iritirajo, saj skoz o njih razpravljate...
Default avatar
NYCI je napisal/a:
Neestetsko, še posebej druga.
Default avatar
Gost je napisal/a:
Ma tale tadrugi je čista gejevska pičkica, ki išče, se je dal na trg, nič drugega.... In tega bo vse več s to svobodo tega.

Mene ne moti, če so taki za svojimi stenami s svojimi partnerji, moti pa me, da to hodi po ulicah, ker je to ogabno, estetsko nesprejemljivo, apetit jemajoče. Desc, ki to noče bit, pa v pajkicah, da se mu bingelj vidi skozi - kaj češ hujšega, da ti pokvari dan :)
Default avatar
Prevec zenskih hormonov v vodi?
Default avatar
Meni je pa grdo, ko 100 kg najstnice hodijo po cesti v pajkicah ali oprijetih kavbojkah.
So kot nilski konji.