Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Kaj vi res spoštujete koga iz politike?

Default avatar

RES?

Kaj VE res koga spoštujete? Da ga cenite, da mu zaupate?? Politika?

Pa ne mi rečt, da še komu verjamete. :(

Jaz nisem iz LJ in si včasih mislim - če srečam nekoga - okej, pljuvala glih ne bi, ker sem na nivoju.
Bi mu pa podarila tak mrzli, srhljiv pogled. In ziher bi kaj zasikala!!
Če bi se pa našel kdo, da bi se rokoval - jaz mu ne dam roke! Nikomur!
Default avatar

čiv čiv

Ne spreglejte tega.
Default avatar

spoštujem

Spoštujem, nategun je tud treba znat bit. Vsaka jim čast, da znajo nategnt butaste ovce, da volijo za njih.
Default avatar

mentalna_sirota

Na služenje vojaškega roka v bivši JNA sem prišel skupaj s kolegom Slovencem. Bil je "fant od fare". Dobričina". Bi se reklo, da bi "dal roko v ogenj" zanjga. Po 6-h mesecih je postal desetar. Bil je eden bolj "zajebanih" v kasarni.
Sumim, da je z politiki podobno! Izvolimo najboljše, pa se ti se pod "bremenom" oblasti mnogokrat zlomijo. Kakšem kaos bi šele bil, če bi izbirali slabše?
Default avatar

JJa

Edini, ki si zares zasluži spoštovanje je JANEZ JANŠA.
Pošten, načelen in edini, ki mu je dejansko mar za državo in poštene državljane.
Default avatar

žal žal

JJa je napisal/a:
Pošten, načelen in edini, ki mu je dejansko mar za državo in poštene državljane.
Žal - vaš odgovor je šel čez IQ test in ga je izvrgel. Imate pa še dve možnosti.
Default avatar

whitecow

JJa je napisal/a:
absolutno se strinjam

Gospod janez Ivan janša je vsekakor človek na mestu, najboljše od najboljšega kar je moč dobiti v politiki in tudi kot človek vsega zaupanja in spoštovanja vreden

takoj za njim je naš ajdovski župan

potem se pa zadeve končajo
Default avatar

mentalna_sirota

JJa je napisal/a:
Ja, se strinjam. Načelen je pa dedc res. Načelno krade že celo življenje. Če je treba (so komunisti na oblasti), bo najbolj pravoveren komunist. Ko komunisti niso več na oblasti. bo njihov goreč nasprotnik. Načelen kot le kaj!
Default avatar

ne moreš za spreobrrnjenega

Ne moreš za speobrnjenega komunista, farško ovco z nezakonskimi otroki in kao nekega domoljuba s kosovskim doktoratom (vse v eni osebi) napisat, da je načelen. Hahahahhahaha, kakšne droge vam v cerkvi podtikajo?
Default avatar

ni načel

Ni načelen, ker na čelu niti puha več nima. Samo čelav.
Default avatar

podpisal si si smrtno obsodbo

whitecow je napisal/a:
JJa je napisal/a:
absolutno se strinjam

Gospod janez Ivan janša je vsekakor človek na mestu, najboljše od najboljšega kar je moč dobiti v politiki in tudi kot človek vsega zaupanja in spoštovanja vreden

takoj za njim je naš ajdovski župan

potem se pa zadeve končajo
Zasral si se mi za vse večne čase! ADIJO!
Default avatar

dr. Ivan Noriški

Mene moji podložniki zelo spoštujejo. Nekateri pravijo, da se mi poštenost že v očeh vidi.
Default avatar

naš titej

menda je tukaj kar precej privržencev trde roke
Default avatar

Josip 1

Mojega zaupanja je vreden samo Janez Janša.
Brez njega in pokojnega g. Pučnika ter še par posameznih domoljubov danes ne bi imeli svoje države ampak kakšno Jugokučanlandijo.
Default avatar

Dec

Josip 1 je napisal/a:
Mojega zaupanja je vreden samo Janez Janša.
Brez njega in pokojnega g. Pučnika ter še par posameznih domoljubov danes ne bi imeli svoje države ampak kakšno Jugokučanlandijo.
Kje pa imaš ti svojo državo? Če že potem Bojan Starman, ki ste ga prezrli.
Default avatar

Edith P.l

Kolk ste me spravili v dobro voljo, ko sem tole brala. Joj, ene prispevke je pa res vredno kliknit in prebrat. Ful sem se mogla smejat, res. Se vec takih tem res ne bi skodilo in seveda vase drobne iskrive misli.

Kar se mene tice, bi zaupala samo sebi, ce bi kdaj prisla tja, kamor nikoli ne bom. Sem pred leti racunala na Janso, ker je baje on napisal tisto pesem RAČUNAJTE NA NAS. Ampak je bil ocitno racun brez krcmarja in je, kot vemo, vse padlo v vodo. Zdaj racunam vsaj na to, da bom nekje, nekoc, nekdaj imela priliko srecat na stiri ali cim manj oci katerega od teh bumbarjev, butalcev, bedakov in mu je...bala vso zlahto po spisku, ki bi se je spomnila. Se pokojno, ce ne bi slo drugace. Ja, mogoce bo pa to moj Loto listek.
Default avatar

Janez J

Janez Jansa heroj in velik clovek! Kadarkoli ga srecam,mu z veseljem stisnem roko.
Default avatar

antilopa

Za politiko moraš biti poseben kaliber človeka - debelokožec. S tem mislim visoko politiko, ne nekaj malega na lokalni ravni. Meni v tem trenutku ni všeč nobena naša politična stranka.
Default avatar

skoraj ne

Hanžka eno mau.
Default avatar

Vukovar 1991 & Sarajevo 1992-1996

Od vseh politikov najbolj spoštujem Vojislava Šešelja.